Recenze Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Ne každý potřebuje designově atraktivní smarthone, ale někteří dávají přednost kvalitě zpracování a vysoké odolnosti. Pokud navíc hledají dobrou cenu, je tu jasná volba v podobě českého výrobku Evolveo StrongPhone Q8 LTE. Tento chytrý telefon s certifikací IP68 potěší solidním výkonem, podporou LTE či dobrou GPSKou. Naopak od něho nečekejte žádné fotografické zázraky. Výdrž baterie není vyloženě špatná, ale při zátěži se rychle vybíjí. Někomu též může vadit atypické umístění tlačítek.

KLADY:
  • Odolnost IP68
  • Dobrý výkon
  • LTE a GPS

ZÁPORY:
  • Slabší fotoaparát
  • Výdrž by mohla být větší
  • Nepraktické umístění tlačítek

Recenze na digitalportal.sk – 9/10

Evolveo StrongPhone Q8 je zajímavý smartphone pro uživatele, kteří kladou na telefon největší nároky, pokud jde o využití v těžkých podmínkách, ale zároveň nechtějí kompromisy v oblasti funkcí, výkonu a konektivity. Oproti svému předchůdci tento model vylepšil většinu kritizovaných funkcí. Pár nedostatků sice zůstává, ale dá se s nimi žít. Za tuto cenu nenajdete lepší alternativu.

Klady: Zvýšená odolnost IP68, velmi dobrý výkon, optimalizovaný systém, výdrž a kapacita baterie, konstrukční zpracování, konektivita, LTE, displej

Zápory: Horší fotoaparát, konektory se záslepkou, atypické umístění tlačítek

Recenze na gizchina.cz – 8/10

StrongPhone Q8 LTE od české firmy Evolveo zaujme jak cenou, tak svými parametry. Jednoznačnými pozitivy jsou velice dobrá hardwarová výbava, odolnost, velmi kvalitní GPS, podpora LTE a cenovka kolem 8000 – 8500 korun. Jako zápor bych uvedl nekvalitní fotoaparát a absenci Quick Charge.

Klady: Cena, výkon, odolnost, GPS, LTE

Zápory: Fotoaparát, dlouhé nabíjení

Recenze na mobilmania.cz – bez hodnocení

Evolveo StrongPhone Q8 má oproti svým soupeřům několik velkých výhod. Jednak se chlubí nadprůměrnou výbavou, a dále nabízí podporu LTE a dobrou cenu. Má sice i nějaké mínusy, které mluví v jeho neprospěch, ale pokud hledáte odolný a výkonný telefon do 10 000 Kč, nemá na současném trhu konkurenci.

Klady: Vysoká odolnost, přijatelná cena, podpora LTE a NFC, vysoký výkon vzhledem ke konkurenci

Zápory: Rychlé vybíjení baterie, starší Android 4.4 KitKat, mizerný fotoaparát, nepraktické rozmístění ovládacích tlačítek

Recenze na freebit.cz – bez hodnocení

Evolveo StrongPhone Q8 je velmi dobrý outdoorový telefon. Za cenu kolem 8 500 Kč získáte velmi dobře navržené, ale i vyrobené zařízení, na které se můžete spolehnout.

Klady: Odolnost, ovládání v rukavicích, dobrý výkon, LTE, GPS, OTG

Zápory: Speciální funkce gesta displeje nefungují vždy a spolehlivě, slabší baterie při intenzivním používání, absence GLONASS

8.5 Celkové hodnocení
Skvělý

Evolveo StrongPhone Q8 LTE je výborný telefon do přírody nebo pro venkovní práce. Kromě zvýšené odolnosti potěší vysokým výkonem, podporou LTE a výbornou GPS. To vše za velmi přijatelnou cenu. Samozřejmě se najde i pár nedostatků (např. nevýrazná baterie, umístění tlačítek či slabý fotoaparát), ale klady silně převažují.

digitalportal.sk
9
gizchina.cz
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte