Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze seznamky Flirt.com

Test flirtovací seznamky Flirt.com.

Rádi byste si zaflirtovali a nezávazně se seznámili? Jednoduše v online prostředí a pohodlí domova? Testovaná seznamka Flirt.com slibuje rychlé seznámení nejen pro přátelský pokec. Žhavá témata, nahota a různá sdílení přes videochat nejsou tabu. Funguje to?

Hodnocení seznamky Flirt.com

8.7

Skvělá

Online seznamka Flirt.com je velmi atraktivní pro všechny, kdo hledají flirt. Ať už jste svobodní nebo zadaní a chcete si občas povyrazit, bude tato online seznamka pravým místem. Nezáleží přitom na tom, jak moc se do toho chcete pustit. Můžete to vzít od obyčejného přátelského pokecu, k odvážnějšímu videohovoru nebo vážnějšímu vztahu. Najdete zde klidně parťáka na sex přes internet nebo výměnu lechtivých fotek.

Atraktivita seznamky
9
Funkce
9
Důvěryhodnost a bezpečí údajů
9.5
Jednoduchost použití a kompatibilita
8
Poplatky
8
Klady
 • Rychlá registrace
 • Možnost videohovoru
 • Skupinový chat
 • Lze si zvolit žhavý mód
 • Mezinárodní seznamka
 • Zdarma si prohlédnete aspoň úvodní fotky
 • Dostupná cena za členství
Zápory
 • Bezplatná verze je k ničemu
 • Pouze online transakce
 • Potvrzení účtu není povinné
 • Členství je nutné vypovědět ručně

Pro koho je seznamka Flirt.com určená?

Seznamka Flirt.com je určena pro muže i ženy hledající jak opačné, tak stejné pohlaví. Věkově je vymezena od 18 do 78 let. Uživatelé jsou různí. Někteří svou nahotu sdílejí otevřeně a rádi se podělí o své zkušenosti. Jiní zase potřebují pouze zpestření single života a prostě si jen tak zaflirtovat.

Najdete zde lidi single, zadané i v manželství. Jedná se o mezinárodní internetovou seznamku, ale vyhledá vám spoustu zajímavých lidí v okolí. V žebříčku seznamek jsme ji ohodnotili jako nejlepší seznamku na flirt.

 Testujeme, jak funguje seznamka na flirt Flirt.com.

Testado radí

Pokud to pro vás není to pravé a raději byste našli vážnou známost, doporučujeme seznamku elitedate.

Registrace a prostředí

Registrace na Flirt.com vás vtáhne ihned do děje seznamky. Zodpovíte pár otázek, zadáte e-mail, heslo a jste tam. Nic zdlouhavého. Registrace zabere maximálně 2 minuty. Dokonce není potřeba ověřit e-mailovou adresu. Hned na to na vás bude vykukovat okno, abyste si přidali profilový obrázek. Nyní už můžete prohlížet profily ostatních.

Je čas k dokončení nastavení vašeho profilu. Svůj profil si můžete ověřit a vybrat si žhavý mód. Co to znamená? Na výběr jsou tři varianty – normální, sexy a bez hranic. Normální mód ukazuje uživatele hezky oblečené, mód sexy už je odhaluje od pasu nahoru nebo i dolů. V módu bez hranic se klidně setkáte s otevřenou nahotou.

Test osobnosti nebo vědeckou metodu seznámení, jako je třeba u seznamky elitedate, nehledejte. Seznamka se spíše koncentruje na vzhled a neřeší nic víc. 

Design webu je responzivní a krásně funguje i v mobilním prohlížeči. Asi vás bude zajímat, zda má hodnocená seznamka Flirt.com i mobilní aplikaci. V tomto ohledu vás musíme bohužel zklamat.

Funkce

Hledání uživatelů 

Vyhledávat můžete různé uživatele. Na zdi uvidíte jejich seznam podle relevance, výsledky si však můžete filtrovat. 

Hledání uživatelů na seznamce Flirt.com – recenze a test.

Filtrace

Pro rychlejší hledání člověka na pokec, přátelství a něco více, můžete využít filtry. Určíte si věkové rozmezí, vzdálenost od svého bydliště nebo způsob řazení. Zatrhnout si lze uživatele s videem nebo s fotkou. Ty si zase lze třídit podle stupně odvážnosti fotky. V pokročilých filtrech volíte sexuální orientaci, etnický původ nebo vzhledová specifika.

Náhledy fotek včetně uživatelských jmen jsou viditelné. Po rozkliknutí si také prohlédnete informace o konkrétním uživateli. Pro nakouknutí do alba fotek už ale potřebujete uhradit členský poplatek. Stejně tak nefunguje chat a videohovory. Navázat kontakt v bezplatné verzi není možné.

Panel oblíbení uživatelé

Do panelu oblíbených si lze přidat profily pro vás atraktivních a zajímavých uživatelů. Podobně funguje i panel vzájemná přitažlivost, kde vám přibývají potenciální nápadníci. 

Chat a diskuzní místnost

Kromě samostatného chatu s jednotlivými uživateli se můžete zapojit i do hromadného diskutování.

Nejste příliš komunikativní a hledáte vždy ta správná slova? S našeptávačem zpráv už si lámat hlavu nemusíte. Vybranou zprávu stačí jednoduše odeslat, a to i hromadně více uživatelům.

Like galerie na online seznamce Flirt – nejlepší na flirt.

 

Důvěryhodnost a bezpečnost

Zda budete chtít využívat ověřený profil, je na vás. Tím, že si verifikujete e-mailovou adresu a zavoláte na bezplatnou linku, pozvednete svůj profil o úroveň výše. Budete více vidět a zároveň budete moci kontaktovat uživatele, kteří povolují pouze ověřený kontakt. Potenciální podezřelé kontakty lze samozřejmě hlásit. Lze tak učinit pomocí tlačítka nebo kontaktováním moderátora.

Co se týče online plateb, jsou zabezpečené. O své finanční prostředky byste tedy strach mít neměli. 

Poplatky

Co je u seznamky Flirt.com zpoplatněno? Neomezený chat, videohovory a přístup k uživatelským fotografiím. Bez předplatného je seznamka v podstatě k ničemu. Po bezplatné registraci zbývá pouze samotné prohlížení zdi s náhledovými fotkami uživatelů a jejich krátkého popisu v profilu. Nemůžete jim napsat zprávu, ani si přečíst příchozí zprávy.

Členství si lze pořídit na 1 den, vyzkoušet na 3 dny, 1 měsíc, 3 měsíce nebo 6 měsíců.

Doba předplatného  Cena předplatného 
Denní 29,99 Kč
Třídenní (zkušební) 24,99 Kč/den
Měsíční 712, 86 Kč/měsíc 
Tříměsíční 427,14 Kč/měsíc
Šestiměsíční 284,24 Kč/měsíc

Pozor

Mnohokrát se stává, že je na členství sleva třeba 40 %. Můžete mít štěstí i vy!

Předplatné se strhává automaticky každý měsíc. Pokud jej chcete zrušit, musíte tak učinit před datem splatnosti. U třídenní zkušební doby platí stejné podmínky. Členství se automaticky začne účtovat jako měsíční verze zaplať, co máš. V prvním měsíci můžete členství zrušit kdykoliv a budou se vám počítat pouze dny do doby zrušení.

Prémiové členství a hodnocení seznamky Flirt.com v oblasti poplatků.

Z důvodu rizika podvodných transakcí po vás možná budou vyžadovat potvrzení ověření fakturačních účtů. Vratná částka v hodnotě 0,5 až 5 $ vám bude refundována na účet v rozmezí 3 až 5 dní.

Platby lze provádět pouze platební kartou online. Bankovní převod ani platba poukázkou nejsou možné.

Závěrečné shrnutí recenze

Testovaná seznamka Flirt.com dosahuje velké popularity na poli flirtu. Nikdy to nebylo snadnější. Stačí se připojit do online světa a potkat spoustu zajímavých lidí. Zaflirtovat si, pokecat a nebo i něco víc. Získat tolik obdivovatelů a obdivovatelek během chvilky určitě každému lichotí. 

Registrace na Flirt.com je sice zdarma, ale s tím moc nepochodíte. Maximálně se podíváte, jak vypadají uživatelé podle vašich preferencí. Možnost jim napsat ale získáte až po zaplacení členského poplatku. Cena 29,99 Kč na den není úplně katastrofální; navíc lze využít třídenní zkušební dobu za výhodnější peníze. Členství se však obnovuje pořád dokola, takže je potřeba si pohlídat, když už o něj zájem ztratíte.

Další nevýhodou je menší kontrola profilů. Je na vás, zda ověření provedete či nikoliv. Na druhou stranu vy sami si můžete nastavit, že chcete svůj profil sdílet jen s ověřenými uživateli. Vědecké metody seznámení a osobnostní testy chybí. Pro někoho výhoda, pro jiného naopak. Stejně tak zamrzí absence mobilní aplikace.

Mezi tím vším ale převažují pozitiva. Stejně jako jedno další – jde o mezinárodní seznamku. Není tedy vyloučeno ani seznámení s nějakým cizincem a cizinkou. Hranice jsou v tomto ohledu pouze jen ty jazykové.

Seznamku na flirt Flirt.com doporučujeme pro ty, kdo preferují krátkodobé seznámení před vážným vztahem.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (32 hlasů)

Autor recenze

Zuzana Pitříková
Zuzana Pitříková

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření. Facebook Zuzky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář