Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze

Recenze Garmin Virb Elite

30. 3. 2017 aktualizováno

Garmin VIRB Elite

Garmin Virb Elite je skvělou akční kamerou, která přináší mnoho funkcí pro ty, kteří hledají zařízení s vysokým rozlišením a pokročilými funkcemi pro sledování aktivit. Zde je podrobnější pohled na to, co tato kamera nabízí. Tato kamera již nějakou dobu není v prodeji, novější modely jsme recenzovali v článku, nejlepší outdoorové kamery.

Kvalita obrazu a záznamu

Garmin Virb Elite se může pochlubit záznamem ve Full HD (1080p) s 16megapixelovým CMOS snímačem, který produkuje jasné a ostré video. Její různé režimy záznamu, včetně 1080p při 30fps, 960p při 48fps, 720p při 30/60fps a 848×480 při 120fps, umožňují přizpůsobení podle vašich potřeb. Ať už chcete zaznamenat dramatické slow motion scény nebo kvalitní záběry při rychlých sportech, tato kamera je připravena na výzvu.

Displej a uživatelské rozhraní

Tato kamera je vybavena 1,4-palcovým barevným displejem Garmin Chroma, který je velmi užitečný pro nastavení, náhled a přehrávání videa. Toto rozhraní je intuitivní a snadno ovladatelné, což znamená, že se můžete zaměřit na svou aktivitu namísto toho, abyste se trápili s nastavením kamery.

Výdrž baterie

Garmin Virb Elite je vybavena výkonnou 2000mAh lithium-iontovou baterií, která podle testů vydrží až tři hodiny nahrávání v 1080p. Tato výdrž by měla být více než dostatečná pro většinu uživatelů. Kamera také nabízí možnost rozšíření doby záznamu pomocí náhradní baterie (prodává se samostatně).

GPS a Wi-Fi

Tato kamera se může pochlubit vestavěným GPS a Wi-Fi. GPS umožňuje přidávání geolokačních dat do vašeho videa, zatímco Wi-Fi usnadňuje bezdrátové ovládání kamery přes smartphone nebo počítač. Navíc kamera podporuje “smart” režimy záznamu, jako je například Skiing Mode, který automaticky zaznamenává sjezdy a přestává nahrávat, když jste na občerstvení nebo ve frontě na lanovku.

ANT+ a externí senzory

Garmin Virb Elite je kompatibilní s ANT+ bezdrátovými senzory a kompatibilními zařízeními Garmin, které mohou fungovat jako dálkové ovladače. Toto umožňuje zařízení přidávat různá data do vašeho videa, jako je teplota, rychlost, srdeční tep a další.

Konstrukce a odolnost

Kamera je odolná, pevná a voděodolná (IPX7) s aerodynamickým designem. Je tedy navržena tak, aby vydržela náročné podmínky a byla vhodná pro různé outdoorové aktivity. K dispozici je také volitelné potápěčské pouzdro pro další ochranu při aktivitách ve vodě.

Závěr

Garmin Virb Elite je skvělá volba pro ty, kteří hledají kvalitní akční kameru s pokročilými funkcemi. Nabízí vysokou kvalitu záznamu, široké možnosti připojení a pokročilé funkce sledování aktivit. Pokud jste dobrodruh, sportovec, nebo prostě milovník venkovních aktivit, který chce zachytit své zážitky ve vysoké kvalitě, Garmin Virb Elite by měla být na vašem seznamu.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář