Recenze GoPro HERO4 Black Edition

Pokud hledáte tu momentálně nejlepší sportovní kameru na trhu a nezáleží vám na ceně, je GoPro HERO4 Black Edition jasnou volbou. Nabízí vynikající kvalitu obrazu v neuvěřitelném rozlišení 4K. Robustní tělo ukrývá řadu užitečných módů a možností natáčení, stejně jako integrovanou Wi-Fi a bluetooth. Díky velké oblíbenosti této značky je na trhu rovněž k dostání ohromné množství různého příslušenství. Nicméně ani tato akční kamera není dokonalá a najdete na ní pár nedostatků, jako je například kratší výdrž baterie či nepřítomnost zabudované stabilizace obrazu.

KLADY:
  • Skvělá kvalita obrazu a rozlišení 4K
  • Spousta režimů a možností natáčení
  • Integrovaná Wi-Fi a Blueetooth
  • Velký výběr držáků a příslušenství

ZÁPORY:
  • Vysoká cena (04/2016)
  • Nemá LCD displej
  • Kratší výdrž baterie
  • K vodotěsnosti potřebuje ochranné pouzdro

Recenze na 4K.com – 8,7/10

Je to GoPro a ty jsou dobré. Dostala rozlišení 4K30, takže je ještě lepší. Za předpokladu, že si můžete dovolit zaplatit danou cenu, která za tento produkt rozhodně stojí, co vás tu drží, abyste nešli ven a nezačali dělat profesionální videa?

Klady: Velká kompatibilita 4K30, pokročilý algoritmus zvuku, nové tlačítko „Hilight Tag“, kompatibilní s chytrým telefonem, noční režim, širokoúhlý mód SuperView, Protune

Zápory: Chybí zabudovaná stabilizace digitálního obrazu, životnost baterie může být malá (při používání wi-fi), nemá dálkový ovladač, SD karta není v ceně

Recenze na cnet.com – 8,2/10

GoPro Hero4 Silver je stále naší nejlepší volbou pro většinu lidí, ale pokud potřebujete nejlepší kvalitu videa s nejvíce možnostmi, je Hero4 Black to pravé.

Klady: GoPro Hero4 Black přináší nejlepší video ve své třídě v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu nebo 1080p při 120 snímcích za sekundu. Dále nabízí široký sortiment montážních možností od GoPro i jiných výrobců.

Zápory: Životnost baterie může být až bolestivě krátká a vzhledem k redesignu nelze použít starší baterie z Hero4. Neexistuje možnost vnitřní stabilizace digitálního obrazu a k voděodolnosti stále potřebuje ochranné pouzdro.

Recenze na pcmag.com – 9/10

Pokud hledáte malou akční kameru, která dokáže natáčet v rozlišení 4K, je GoPro Hero4 Black ta pravá.

Klady: Rozlišení 4K. Možnost zpomaleného přehrávání HD. Robustní konstrukce. Nahrávání ProTune. Fotografická volba Time Lapses. Integrovaná Wi-Fi a Blueetooth. S pouzdrem vodotěsná do 131 metrů. K dispozici je mnoho držáků a příslušenství. Obsahuje software na úpravu videí.

Zápory: Drahá (11/2015). Krátká životnost baterie. Nemá LCD. Neohrabané rozhraní. Objektiv ukazuje spoustu zkreslení. Nemá stabilizaci obrazu. Vyžaduje volitelné příslušenství pro použití stativu. Cena nezahrnuje síťový adaptér.

Recenze na techradar.com – 9/10

GoPro Hero4 Black přináší významný krok v kvalitě videa a některá užitečná vylepšení designu, stejně jako řídícího rozhraní.

Klady: 4K video při 30 fps a 1080p při 120 fps. Rychlá a efektivní Wi-Fi. Solidní montážní systém.

Zápory: Nemá displej pro prohlížení snímků – potřebujete chytré zařízení. Nemá zoom. Pomalé spouštění.

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

GoPro Hero 4 Black je drahá akční kamera, ale je nabitá spoustou možností natáčení a poskytuje vynikající kvalitu obrazu.

Klady: Skvělá kvalita obrazu pro 4K akční kamery. Režim ProTune poskytuje zlepšenou kvalitu a ovládání. Obrovské množství periferních zařízení od GoPro a dalších výrobců

Zápory: LCD panel je volitelná výbava, omezenější montážní balík než mají méně známé levnější značky. Prémiová cena (01/2016).

8.6 Celkové hodnocení
Skvělá

GoPro HERO4 Black Edition je špičkovou outdoorovou kamerou a na trhu byste našli jen málo jí podobných. Poskytuje vynikající kvalitu obrazu ve 4K rozlišení, stejně jako řadu užitečných funkcí. K dispozici je rovněž spousta příslušenství. Kromě pár drobných nedostatků, však pro většinu uživatelů bude zřejmě největším problémem prémiová cena.

4K.com
8.7
cnet.com
8.2
pcmag.com
9
techradar.com
9
trustedreviews.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější digitální kamery dle heureka.cz

Právě zlevněné digitální kamery

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte