Recenze GoPro HERO4 Session

Nejmenší a nejlehčí GoPro kamera na trhu HERO4 Session nabízí tu nejlepší kombinaci velikosti a výkonu. Poskytuje skvělou kvalitu videa a vylepšený zvuk. Rovněž se velmi jednoduše a rychle ovládá – pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Aniž byste potřebovali pouzdro, kamera je vodotěsná do 10m. V současnosti (04/2016) ani cena již není tak vysoká, jako byla v době začátku prodeje.

KLADY:
  • Malá a lehká
  • Voděodolná bez pouzdra
  • Skvělá kvalita videa
  • Vylepšený zvuk
  • Jednoduché ovládání

ZÁPORY:
  • Nevyjímatelná baterie
  • Nastavení lze měnit jen ovladačem nebo chytrým telefonem

Recenze na cnet.com – 8/10

GoPro zbavilo Hero4 Session pouzdra. Vynikající POV (pohled z první osoby) kamera, která je připravená zachytit cokoli, co den přinese – uvnitř i mimo vodu – pouhým stisknutím tlačítka.

Klady: GoPro Hero4 Session řeší hlavní konstrukční překážky předchozích modelů: Je menší, lehčí a voděodolná bez pouzdra. Nový tvar umožňuje flexibilnější montáž. Má rychlé start/stop nahrávání. Nová konstrukce mikrofonu přináší lepší redukci šumu větru.

Zápory: Vestavěná baterie znamená, že ji nelze vyměnit za čerstvou a pokračovat v natáčení. Ke změně nastavení je třeba ji připojit k Android/iOS zařízení nebo ovladači GoPro (není součástí balení).

Recenze na pcmag.com – 8/10

Smrštěný GoPro Hero4 Session možná nenabízí žádné vylepšení výkonu oproti jeho větším bratříčkům, ale je stále dost dobrý a jeho používání je zábavnější než u ostatních akčních kamer.

Klady: Kompaktní, nízkoprofilový design. Snadno použitelný, vždy v provozu. Skvělá kvalita videa. Vylepšený zvuk. Vodotěsný bez objemného pouzdra.

Zápory: Drahý (07/2015). Za stejnou cenu má Hero4 Silver lepší výkon. Nemá živý náhled nahrávání.

Recenze na pcworld.idg.com.au – 8/10

GoPro je průkopníkem v kategorii sportovních kamer a přestože se ho konkurenti snaží dohnat, Hero4 Session je dalším velkým krokem vpřed. Žádná konkurenční kamera nenabízí takovouto kombinaci velikosti a výkonu.

Klady: Jedna z nejmenších a nejlehčích akčních kamer. Velmi dobré nahrávání videa. Jednoduché uživatelské rozhraní. Vodotěsná až do 10m bez pouzdra. Velké množství držáků, které příliš nezvyšují její velikost.

Zápory: Režim focení není přímo v kameře. Může omylem spustit nesprávný režim. Drahá (07/2015).

Recenze na techradar.com – 7/10

Svlečená k základům, je Session dosud nejmenší a nejlehčí GoPro. Aerodynamický vzhled je určen pro snadnou montáž a používání. Videokvalita je stejně dobrá jako dřív, ale vysoká cena je těžko obhajitelná.

Klady: Minimální velikost a hmotnost. Nízkoprofilové možnosti montáže. Ovládání jedním stisknutím. Vynikající kvalita obrazu.

Zápory: Velmi drahá ve srovnání s konkurencí (08/2015). Aplikace potřebují upravit většinu nastavení. Pomalu reaguje s některými microSD kartami.

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

GoPro Hero 4 Session je fantastický strojírenský zázrak – zvládá dělat tak mnoho, ale zůstává tak malá. Pokud však velikost není vaším primárním zájmem, možná uděláte lépe s většími GoPro Hero4 Black nebo Silver.

Klady: Malá a pevná. Vodotěsná bez pouzdra. Slušná výdrž baterie. Solidní nahrávání videa.

Zápory: Kvalita videa není tak dobrá jako u Hero4 Silver. Baterie není vyjímatelná.

7.8 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

GoPro HERO4 Session je super lehká a malá outdoorová kamera. Přestože její větší sourozenci mají o něco lepší kvalitu videa, i tato je velmi dostačující. Mezi výhody patří vodotěsnost bez nutnosti krytu, ovládání jedním stisknutím, slušná výdrž a flexibilní montáž. Jednou z nevýhod je nevyjímatelnost baterie.

cnet.com
8
pcmag.com
8
pcworld.idg.com.au
8
techradar.com
7
trustedreviews.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější digitální kamery dle heureka.cz

Právě zlevněné digitální kamery

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte