Recenze Gorenje D 7564

Gorenje D 7564 je skvělá sušička s tepelným čerpadlem, která bez problémů vysuší 7 kg prádla. Její největší předností je snadné čištění filtrů a jednoduché ovládání. Kvalita sušení je rovněž nadprůměrná. Z funkcí lze zmínit časovač, dětskou pojistku či zvukový signál. Kondenzát lze navíc napojit na odpad a není třeba ho vyprazdňovat ručně. Na druhou stranu je třeba se smířit s vyšší hlučností a energetickou třídou pouze A+. Někomu též mohou vadit neprůhledná dvířka. Celkově se však za danou cenu jedná o vynikajícího pomocníka, jehož nákup nebudete litovat.

KLADY:
  • Cena/kvalita
  • Snadná obsluha
  • Časovač
  • Možnost zapojení do odpadu

ZÁPORY:
  • Hlučnější
  • Nemá průhledná dvířka
  • Energetická třída pouze A+

Zákaznické recenze na alza.cz – 8,8/10

Průměrné hodnocení 5 uživatelů je 4,4 hvězdiček. Recenzenti si chválí dobrou cenu a vysokou kvalitu sušení.

Klady: Dobře suší, bytelné zpracování, zbaví nečistot i po praní, cena, spousta programů

Zápory: Nejde změnit otevírání dveří, hlučnější

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,3/10

Průměr z 15 hodnocení je 93%. Prádle je suché a většina se ani nemusí žehlit. Čas se automaticky přizpůsobuje vlhkosti a množství prádla.

Klady: Dobře suší, cena/kvalita

Zápory: Hlučnější

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 9 uživatelů je 4,9 hvězdiček. Prádlo je suché, krásně voní a zbavené chlupů. Vynikající spotřebič za dobrou cenu.

Klady: Jednoduché čištění filtrů, skvěle suší, možnost zapojení do odpadu, přehledné ovládání, inteligentní časování, slušná spotřeba

Zápory: Hlučná, nemá průhledná dvířka

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,5/10

32 recenzentů dává sušičce Gorenje D 7564 průměrnou známku 4,75 z 5. S výrobkem jsou spokojeni, suší dobře a má skvělý poměr cena/kvalita.

Klady: Cena, snadné čištění filtru, dobré provedení, kvalita sušení

Zápory: Hlučnost

9.4 Celkové hodnocení
Skvělá

Sušička s tepelným čerpadlem Gorenje D 7564 má skvělý poměr cena/kvalita. Navíc se snadno obsluhuje a nabízí 15 různých programů. Funkcí sice není mnoho, ale za danou cenu zcela dostačují. Jediné co zamrzí je vyšší hlučnost či průměrná spotřeba. Někomu také nemusí vyhovovat neprůhledná dvířka.

Zákazníci alza.cz
8.8
Zákazníci heureka.cz
9.3
Zákazníci kasa.cz
9.8
Zákazníci mall.cz
9.5
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější sušičky dle heureka.cz

Právě zlevněné sušičky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte