Recenze Gorenje RK 6193 AW

Kombinovaná chladnička Gorenje RK 6193 AW je jedna z nejlevnějších lednic v energetické třídě A+++. Kapacita chladící části je 229 litrů a mrazící 95 litrů, což zcela postačí pro běžnou čtyřčlennou domácnost. Chod je tichý, i když zařízení občas vydává podivné zvuky. Z poměrně chudé výbavy lze zmínit rychlé mrazení FastFreeze či zásuvku FreshZone. Mezi nedostatky naopak patří horší otevírání dveří, složité nastavení teploty či uspořádání šuplíků v mrazáku.

KLADY:
  • Nízká spotřeba
  • Dobrá cena
  • Dostatečný objem

ZÁPORY:
  • Nastavení teploty
  • Obtížné otevírání
  • Zpracování šuplíků

Zákaznické recenze na alza.cz – 8,6/10

Průměrné hodnocení 21 uživatelů je 4,3 hvězdiček, přičemž nákup lednice Gorenje RK 6193 AW doporučuje 85% zákazníků. Jednoduchá obsluha, krásně nasvícený a přehledný interiér, nízká spotřeba i hlučnost, to vše zdobí tento spotřebič.

Klady: Cena/ kvalita, energetická třída, prostornost, tichý chod, přehledně dělený vnitřní prostor, rychlé zmrazení

Zápory: Měkčí plastové šuplíky, neoddělené nastavení teploty chladničky a mrazáku

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,7/10

Průměr ze 33 hodnocení je 87%. Recenzenti oceňují především nízkou spotřebu, hezký vzhled a rozumnou cenu. Naopak si stěžují na otevírání a ovládání teploty.

Klady: Cena/výkon, A+++, rozměry, hezký design

Zápory: Plasty zásuvek, někdy jdou dveře opravdu ztuha otevřít, špatně se nastavuje teplota, forma pouze pro 6 vajec, občas vydává podivné zvuky

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,2/10

14 uživatelů dává průměrnou známku 4,6 hvězdiček. Dobrá lednice s nízkým a úsporným chodem, velkým úložným prostorem a pár drobnými chybami.

Klady: Tichá, nízká spotřeba, velký úložný prostor

Zápory: Obtížné otevírání dveří, ovládání termostatu, uspořádání šuplíků mrazáku

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 9 uživatelů je 4,9 hvězdiček. Spotřeba souhlasí s uváděnými údaji, hlučnost je v mezích normy. Vnitřní uspořádání je dobré, akorát zásuvky v mrazáku při vysunutí nedrží vodorovně a jakoby vypadávají.

Klady: Vzhled, nízká spotřeba, praktické vnitřní uspořádání

Zápory: Otevírání jde ztuha, nešikovné zásuvky v mrazáku

9.1 Celkové hodnocení
Skvělá

Gorenje RK 6193 AW je jedna z nejlevnějších kombinovaných chladniček, které se mohou pochlubit nejúspornější energetickou třídou A+++. Objemem je zcela dostatečná pro běžnou domácnost a chod má poměrně tichý. Na druhou stranu se hůře otevírá a ovládání teploty také není ideální.

Zákazníci alza.cz
8.6
Zákazníci heureka.cz
8.7
Zákazníci kasa.cz
9.2
Zákazníci mall.cz
9.8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte