Recenze Gorenje W 6503/S

Pračka Gorenje W 6503/S je díky svým úsporným rozměrům vhodná do malých prostor. Nabízí 23 různých programů, včetně režimu pro alergiky, odložený start či dětskou pojistku. A to při dobrém poměru cena/kvalita. Mezi její nedostatky patří nepřesné zobrazování zbývajícího času programu, občasné problémy se ždímáním a zlobivá dvířka.

KLADY:
 • Snadné ovládání
 • Dobrá cena
 • Množství různých programů
 • Odložený start
 • Malé rozměry
 • Režim pro alergiky

ZÁPORY:
 • Nepřesný čas programů
 • Programy trvají hodně dlouho
 • Občasné problémy se ždímáním
 • Dvířka nejdou nechat pootevřená a občas zlobí

Uživatelské recenze na alza.cz – 8,4/10

Pračku Gorenje W 6503/S doporučuje celkem 83% zákazníků Alzy. Jejich průměrné hodnocení je 4,2/5. Někteří recenzenti udávají tichý provoz, jiní si naopak stěžují na hlasité hvízdání při ždímání. Upozorňují též, že informace o úspornosti se týkají jen varianty programu ECO.

Klady: Snadné ovládání, dobrá cena, účinnost praní

Zápory: Dlouhá doba praní, která se nedá zkrátit, malý výběr teplot

Uživatelské recenze na datart.cz – 8,6/10

Průměrné hodnocení 47 recenzí této pračky je 4,3/5. Recenzenti oceňují velké množství programů a dobrou cenu. Naopak si často stěžují, že čas na displeji neodpovídá reálnému času praní a že dvířka nejdou nechat pootevřená.

Klady: Množství programů, odložený start, úprava teploty programů, cena

Zápory: Čas na displeji není přesný, chybí možnost praní na 50°, poměrně hlučné čerpadlo vody, špatná manipulace s dvířky

Uživatelské recenze na heureka.cz – 8,1/0

Z celkového počtu 206 hodnocení vyplývá průměrná známka 86%. 109 zákazníků koupi tohoto produktu doporučuje, naopak 28 nikoli. Nejvíce si lidé stěžují, že občas zlobí otevírání dveří, pračka neždíme a uváděné časy nesouhlasí s realitou.

Klady: Cena, odložený start, rozměry, jednoduché ovládání, velký výběr programů, k většině programů se zvlášť nastavují otáčky a teplota, hloubka 44cm

Zápory: Dlouhé prací programy, větší hlučnost, zlobí otevírání dveří, uváděné časy nesouhlasí, A+++ se vztahuje jen k variantě ECO, problémy se ždímáním, krátké hadice

Uživatelské recenze na kasa.cz – 9,6/10

41 uživatelů kasa.cz hodnotí tuto pračku 4,8/5. Nejvíce oceňují její malé rozměry a dobrou cenu.

Klady: Nízká cena, dobrá kvalita praní, program pro alergiky, skvělé rozměry do malé koupelny

Zápory: Programy trvají hodně dlouho, hlučnější, nic moc vzhled

Uživatelské recenze na mall.cz – 9,1/10

200 uživatelů mall.cz dalo pračce Gorenje W 6503/S hodnocení 4,55/5. Lidé veskrze tento produkt hodnotí pozitivně, nicméně několika zákazníkům se stalo, že ihned po prvním spuštění spadl řemen, což však vyřešil příchod servismenů.

Klady: Spousta funkcí, snadné ovládání, dobrý poměr cena/výkon, dětská pojistka, kvalitní praní

Zápory: Pouze 1000 otáček, občas neždíme (zejména při malém nožství prádla), hlučnější, maximální náplň prádla (6kg) je pouze u dvou programů, ostatní jsou polovina nebo i méně, v gumovém těsnění po praní zůstává voda, dveře nejdou otevřít jen napůl, čas na displeji jen informativní, dlouhé časy programů

8.8 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Gorenje W 6503/S je malá pračka s dobrým poměrem cena/kvalita. Nabízí 23 různých programů, včetně režimu pro alergiky, odložený start či dětskou pojistku. Mezi její nedostatky však patří nepřesné zobrazování zbývající času programu, občasné problémy se ždímáním a zlobivá dvířka.

Zákazníci alza.cz
8.4
Zákazníci datart.cz
8.6
Zákazníci heureka.cz
8.1
Zákazníci kasa.cz
9.6
Zákazníci mall.cz
9.1
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii praček dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte