Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Recenze Honor 4C

15. 8. 2017 aktualizováno

Honor 4C Dual SIM recenze testado

Honor 4C již v současné době není v prodeji. Přinášíme aktuální recenze a testy mobilních telefonů.

Honor 4C představoval v době svého uvedení na trh skvělou volbu pro ty, kteří chtěli kvalitní smartphone, který nebyl jen jedním z mnoha. Telefon nabízel osvědčenou kvalitu a mnoho funkcí, které uživatele přitahovaly.

Displej Honor 4C je 5″ HD IPS s rozlišením 1280 x 720 a dokáže zobrazit 16,7 milionů barevných odstínů. Díky technologii OTP kalibrace displeje nabízí neuvěřitelně živé barvy a skvělý vizuální zážitek při sledování filmů nebo hraní her. Je to poměrně kompaktní telefon, který se snadno vešel do kapsy a byl snadno ovladatelný jednou rukou.

Honor 4C se honosil precizním designem, který zahrnoval hedvábně jemný povrch a zapuštěný displej, pokrývající 76 % přední plochy telefonu. Zadní 13MP fotoaparát s automatickým ostřením, BSI snímačem a čtyřnásobným zoomem umožňoval uživatelům pořídit ostré a živé fotografie. Přední 5MP kamera byla ideální pro selfie.

Co se týče výkonu, Honor 4C byl vybaven osmijádrovým procesorem, výkonným grafickým akcelerátorem a 2 GB operační paměti. Tato kombinace umožňovala plynulé sledování videí a hraní graficky náročných her. Zařízení také podporovalo funkci Dual SIM, což bylo ideální pro ty, kteří chtěli obsluhovat dvě telefonní čísla z jednoho zařízení.

Honor 4C měl také nadprůměrnou výdrž baterie díky systému SmartPower a energeticky úspornému procesoru, který mohl prodloužit výdrž baterie na jedno nabití o 30%. To znamenalo, že běžný uživatel mohl očekávat až 50 hodin bezproblémového provozu.

Ačkoli Honor 4C nabízí mnoho skvělých funkcí a kvalitní konstrukci, je důležité mít na paměti, že jde o model, který je nyní zastaralý. Existuje mnoho novějších modelů s lepšími specifikacemi a funkcemi, které by mohly lépe vyhovovat aktuálním potřebám uživatelů.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář