Recenze Hotpoint WMD 843 BS

Předem plněná pračka Hotpoint-Ariston Futura WMD 843BS EU se stala produktem roku 2014 a mezi zákazníky patří k nejoblíbenějším. Značka Hotpoint-Ariston vznikla v roce 2008 sloučením britského Hotpointu a italského Aristonu pod záštitou společnosti Indesit Company, takže kvalita je zaručena. Recenzovaný model vyniká velmi nízkou hlučností, kapacitou prádla až 8 kg, 1400 otáčkami a nejvyšší energetickou třídou A+++. Ačkoli pár nedostatků by se našlo, jako např. dlouhé prací programy, chybný ukazatel času či usazování vody v těsnění dvířek, ve své cenové kategorii se řadí mezi nejlepší.

KLADY:
 • Nízká hlučnost
 • Cena
 • Kapacita 8kg
 • 1400 otáček

ZÁPORY:
 • Chybí český návod
 • Dlouhé základní programy
 • V těsnění zůstává voda
 • Občas špatně udává čas

Zákaznické recenze na alza.cz – 9/10

Průměrné hodnocení 27 uživatelů Alzy je 4,5 hvězdiček, přičemž nákup pračky Hotpoint-Ariston WMD 843 BS EU doporučuje 88% zákazníků. Pračka pere dobře a tiše. Větší rodiny potěší velký buben s kapacitou 8kg.

Klady: Velká kapacita bubnu, tichý chod, dobré ždímání, 1400 otáček, jednoduché ovládání, cena, program na odstranění skvrn

Zápory: Dlouhé prací programy

Zákaznické recenze na datart.cz – 9/10

36 recenzentů dává průměrnou známku 4,5/5. Pračka je tichá, vzhledově hezká, má obrovský buben a prádlo je kvalitně vyprané. Programy mohou být pro někoho delší, ale dají se snadno upravit.

Klady: Velký buben a velká dvířka, dobře čitelný displej, tichá, dobře pere, cena, 1400 otáček, snadné čistění pracího zásobníku, jednoduché ovládání, vlastní úprava programů

Zápory: Chybí český návod, uváděná doba praní se občas neshoduje s realitou, otevírání dveří max. na 130°

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,9/10

Průměr ze 400 hodnocení je 89%. Ve své cenové kategorii patří k nejlepším. Buben je veliký, chod relativně tichý a úsporný. Pračka nabízí velké množství programů, které se dají různě upravovat. Pár nedostatků se však také najde.

Klady: Krásně tichá, 1400 otáček, 8 kg prádla, snadné ovládání, množství nastavitelných programů, cena, necestuje, přehledný displej v českém jazyce, spotřeba, odložený start, dětský zámek

Zápory: Chybí CZ návod, dlouhé programy, občas špatně počítá čas, trochu vody v těsnění po praní

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 100 zákazníků kasa.cz je 4,8/5. Hotpoint-Ariston Futura WMD 843BS EU má veliký buben, kam se vejde až 8 kg prádla, navíc je opravdu velmi tichá, jediný „hluk“, který je slyšet je napouštění vody. Při odstřeďování se ani nepohne. Za tu cenu je to skvělý výrobek.

Klady: Cena, velký buben, velmi tichá, možnost upravovat prací cyklus (otáčky ždímání, teplota, máchání), přehledný displej v češtině, rychlé praní 30 minut, dobrá kvalita praní i ždímání, vzhled, 1400 otáček, energetická třída A+++

Zápory: Občas chybí návod v češtině, trochu neumí počítat čas, hmotnost (73 kg), v těsnění u dvířek se drží voda, dlouhé základní programy, chybičky v češtině na displeji

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,3/10

Průměrné hodnocení 50 uživatelů je 4,65 hvězdiček. Pračka vypadá pěkně, pere krásně, má spoustu programů a ani není moc hlučná. Český návod chybí, ale dá se dohledat na internetu.

Klady: Velký buben, tichý chod, nabídka programů, ovládání v češtině, slušná cena, vzhled, kvalita praní, 8kg objem

Zápory: Bez papírového českého návodu, v gumovém těsnění dvířek se drží voda, trochu delší programy

9.2 Celkové hodnocení
Skvělá

Název Hotpoint-Ariston vás možná překvapí, nicméně jde o kvalitní evropskou značku spadající do portfolia společnosti Indesit. Model WMD 843BS EU pak patří mezi nejlepší a nejoblíbenější produkt své kategorie. Potěší tichým a úsporným chodem, kvalitně vypraným prádlem a velkou kapacitou. Sice má pár svých much, ale i přesto jde o skvělou koupi.

Zákazníci alza.cz
9
Zákazníci datart.cz
9
Zákazníci heureka.cz
8.9
Zákazníci kasa.cz
9.6
Zákazníci mall.cz
9.3
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte