Recenze HP 255 G4

Jedná se o levný notebook vhodný pro nenáročnou kancelářskou práci, při které by vás HP 255 G4 nemělo zklamat. Vzhledem k ceně můžeme pochválit výkon, design a použitelnost. Při této ceně bylo někde nutné šetřit a šetřilo se především na displeji, který není zrovna z nejlepších. Pokud hledáte notebook pro základní činnosti jako je prohlížení internetu, jednoduchou kancelářskou práci a nevadí vám horší dipslej, tak by vás toto levné HP nemělo zklamat.

KLADY:
  • Design
  • Cena
  • Kompaktní rozměry
  • Dostatečný výkon

ZÁPORY:
  • Displej
  • Kvalita zpracování odpovídá ceně

Recenze na pcadvisor.co.uk – 8/10

HP 255 G4 je levný patnácti-palcový notebook, jehož zpracování i výkon odpovídají jeho cenové kategorii. Nenašli jsme žádný významný nedostatek a svoji práci si nakonec notebook vždy odvedl. Pokud jste omezeni rozpočtem a nepotřebujete hodně rychlosti a kvalitní dipslej, tak vám můžeme tento notebook doporučit.

Klady: Žádná opravdu významná chyba, cena

Zápory: Displej, výkon odpovídá ceně

Recenze na recenzenotebooku.cz – 8/10

HP 250 G4 cílí na méně náročné uživatele, kteří potřebují notebook pro jednoduchou kancelářkou činnost. Při koupi je nutné zkontrolovat, jestli je v ceně licence pro Windows, pokud není a nevlastníte licenci pro některý operační systém (můžete použít i bezplatný linux), tak je nutné cenu licence připočíst.

Klady: Cena, Povedený design, slušná výdrž baterie

Zápory: Horší displej

Recenze na amazon.co.uk – 8/10

AlaTest shromáždil 22 uživatelských recenzí ze stránek Amazon.co.uk a průměrné hodnocení bylo 4/5, průměrné hodnocení pro sekci notebooků je také 4/5. Lidé jsou ohromeni jeho přenostitelností a designem. Použitelnost a výkon jsou také oceňovány, někteří mají, ale pochybnosti ohledně klávesnice.

Klady: Cena, výkon, design, přenosnost, použitelnost

Zápory: Klávesnice

8 Celkové hodnocení
Skvělé

HP 255 G4 je základní kancelářský notebook, který cílí na méně náročné uživatele. Pro běžnou práci poskytuje dostatečný výkon, kompaktní rozměry a výdrž baterie okolo 4 hodin. Lidé oceňují i jeho design, ale některým nemusí vyhovovat klávesnice a displej nepatří mezi kvalitní. Pro nenáročné uživatele s omezeným rozpočtem se jedná o solidní koupi.

pcadvisor.co.uk
8
recenzenotebooku.cz
8
amazon.co.uk
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější notebooky dle heureka.cz

Právě zlevněné notebooky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte