Recenze HP ProBook 450 G2 (P5S21ES)

Model ProBook 450 G2 od HP je slušný pracovní notebook, který se vzhledem k velkému množství různých konfigurací hodí nejen do kanceláře ale i do domácnosti. Potenciální kupce může zaujmout kvalitním zpracováním a naopak odradit horším TN displejem.

KLADY:
  • Kvalitní zpracování a stylový design
  • Dobrá klávesnice
  • 4× USB
  • Čtečka otisků prstů

ZÁPORY:
  • Kvalita displeje
  • Horší touchpad

Porovnat ceny HP ProBook 450 G2

Shrnutí uživatelských recenzí na amazon.de – 8,6/10

alaTest shrnul 10 uživatelských recenzí HP ProBook 450 G2 na Amazon.de. V průměru si tento produkt vysloužil hodnocení 4,3/5, což je o něco více než průměr kategorii notebooků (4,1). Zákazníci nejvíce oceňují použitelnost a rozměry přístroje. Dobře hodnotí i výkon. Celkově tento model hodnotí pozitivně 90% zákazníků.

Klady: Výkon, velikost, použitelnost, poměr cena/kvalita, vzhled

Zápory: Přenositelnost, baterie

Recenze na notebookcheck.net – 8,2/10

ProBook 450 G2 má spoustu vlastností, které byste očekávali od firemního zařízení. Například jeho procesor poskytuje dostatečný výkon pro chod většiny aplikací. Notebook vždy pracuje tiše a sotva se zahřívá. Spotřeba energie je nízká a výdrž baterie je velmi dobrá. Jako u většiny notebooků je největší slabinou displej. HP zařadilo pouze poměrně tmavý model s nízkým kontrastem a HD rozlišením. V této cenové hladině je takovýto displej poměrně nepřijatelný.

Klady: Matný displej, rychlý disk, velmi dobrá výdrž baterie, pracuje tiše, jen stěží se zahřívá, dva operační systémy windows, volný M.2 slot

Zápory: Tmavý, málo kontrastní displej, vysoká cena

Shrnutí uživatelských recenzí na reevoo.com – 8,6/10

Z analýzy 40 recenzí na serveru reevoo.com vychází průměrné skóre 8,6/10. Zákazníci nejlépe hodnotí velikost a váhu a nejhůře životnost baterie.

Klady: Kvalitní zpracování a stylový design, rychlý, dobrá klávesnice

Zápory: Horší touchpad, baterie

Recenze na expertreviews.co.uk – 6/10

HP ProBook 450 G2 je solidní firemní notebook s přiměřeným výkonem a dobrou klávesnicí, což odpovídá tomu co si lze od levného podnikatelského notebooku přát. Pokud jsou vaše potřeby skromné, jedná se o dobrou koupi.

Klady: Kvalitní zpracování, 4 USB, pohodlná klávesnice

Zápory: Nízké rozlišení displeje

Recenze na recenzenotebooku.cz – 8/10

HP ProBook 450 G2 poslouží dobře nejen v kanceláři, ale vzhledem k velkému množství různých konfigurací se hodí i do domácnosti a na běžné používání. Cena se navíc pohybuje nízko a je možné jej pořídit kolem 15 000 Kč, dle zvolené konfigurace.

Klady: Full HD displej, konstrukce, výdrž baterie

Zápory: Kvalita displeje

Recenze na cnews.cz – 8/10

ProBook 450 G2 je slušný pracovní notebook začínající na nízké ceně. Dejte si jen pozor na množství různých – horších i lepšch – konfigurací.

Klady: Pevné zpracování, matný displej i šasi, kvalitní touchpad, slušná klávesnice, Full HD displej, snadná výměna RAM i HDD, 4× USB, Wi-Fi 802.11ac, Windows 7 Professional + Windows 8.1 Pro, čtečka otisků prstů, i velmi levné jiné konfigurace

Zápory: Pomalý disk, horší TN displej, (pod)průměrná výdrž, slyšitelný ventilátor, vyšší cena naší konfigurace

7.9 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

HP ProBook 450 G2 je slušný pracovní notebook. Vzhledem k velkému množství různých konfigurací se hodí nejen v kanceláři ale i v domácnosti.

Uživatelé amazon.de
8.6
notebookcheck.net
8.2
reevoo.com
8.6
expertreviews.co.uk
6
recenzenotebooku.cz
8
cnews.cz
8
Uživatelské hodnocení: 3.5 (1 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii notebooků dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte