Recenze HP Spectre x360

Při výběru 2 v 1 notebooku byste určitě neměli přehlédnout HP Spectre x360. Na první pohled zaujme jeho tenké a zároveň masivní hliníkové tělo, spolu s FHD obrazovkou a extra širokým trackpadem. Robustní panty s možností otočení o 360 stupňů umožňují použití jako tablet, nicméně při tomto překlopení je na spodu nechráněná klávesnice a tím pádem se hůře drží. Také hmotnost je na tablet až příliš vysoká.

KLADY:
  • Velmi dlouhá životnost baterie
  • Solidní 360 stupňové panty
  • Atraktivní hliníkové tělo
  • Tenký
  • Skvělý výkon
  • Živý a jasný displej

ZÁPORY:
  • Váha
  • Při zátěži hodně hřeje
  • Nekvalitní reproduktory

Recenze na notebookcheck.net – 8,4/10

Lehký a flexibilní HP Spectre 13 x360 nás překvapil nejenom designem a kvalitním materiálem, ale také konvenčním připojením zařízení a hlavně technickými předpoklady.

Klady: Dostupné jsou 2 praktické verze, robustní a velmi atraktivní tělo, váha, bezvadná kvalita, výborné hliníkové plochy, na jeho velikost dobrý výběr portů, možnost překlopení do podoby tabletu, malý port pro obrazovku, slot pro kabelové připojení k internet, ergonomické rozmístění portů, záruka, velmi dobrá klávesnice, jasný QHD displej, tichý větrák i klávesnice, velmi dlouhá výdrž baterie, celkově rychlý SSD disk

Zápory: Pomalá rychlost připojení po kabelu, žádný kryt pro údržbu, podsvícení klávesnice nelze vypnout a je mírně nerovnoměrné, hodnota černé je moc vysoko a ovlivňuje kontrast, lesklý displej může venku působit problémy, mizerné reproduktory

Recenze na pcworld.com – 7/10

HP Spectre x360 je sexy konvertibilní laptop s velkou a komfortní klávesnicí a velmi velkým trackpadem. Jeho Achillovou patou jsou tak jen velikost, váha a relativně velké přehřívání při vysoké zátěži.

Klady: Sexy hliníkové tělo, jeho cena je plně odůvodněná

Zápory:  Při velké zátěži CPU se zasekává, je velký a těžký

Recenze na laptopmag.com – 8/10

HP Spectre x360 je uhlazený hliníkový konvertibilní laptop s rychlým výkonem, dobrou výdrží baterie, a bohatou, full HD dotykovou obrazovkou.

Klady: Dlouhá výdrž baterie, stylový design, robustní panty, jasný displej

Zápory: Nepohodlně se drží jako tablet, spodní strana hodně hřeje

Recenze na cnet.com – 8,3/10

HP Spectre x360 přináší špičkový, flexibilní Windows laptop za mainstreamovou cenu, s baterií, která vydrží běžet celý den.

Klady: Pevné hliníkové tělo, plynulé 360 stupňové panty, výborný displej a velmi dlouhá výdrž baterie

Zápory: Váha, pokud se používá jako tablet tak je klávesnice nekrytá, špičkové nastavení obrazovky může ovlivnit životnost baterie

Recenze na techradar.com – 9/10

HP Spectre x360 má všechny vlastnosti výborného 2 v 1 zařízení, spolu se stylovým tělem a excelentní obrazovkou. Svoji vysokou cenovku si zaslouží, nicméně máme obavy, pokud jde o jeho váhu.

Klady: Super tenký, živý a jasný displej, excelentní výkon, velmi dlouhá výdrž baterie

Zápory: Velmi těžký pro použití jako tablet, divný široký trackpad

7.7 Celkové hodnocení
Velmi dobré

Hliníkový HP Spectre x360 si svoji cenu těsně pod 20 tisíc určitě zaslouží. Do velmi tenkého těla se vešlo vše důležité, od portů na stranách a FHD displeje, přes velkou podsvícenou klávesnici až po 256GB SSD disk, ohromnou baterii, či procesor Intel i7, zajištující plynulý výkon. Nicméně při vysoké zátěži dochází k přehřívání a zasekávání, které mu spolu s jeho vysokou hmotností ubírají na celkovém dojmu.

techradar.com
8
cnet.com
7.8
trustedreviews.com
7
notebookcheck.net
7.5
tabletsmagazine.nl
8
Uživatelské hodnocení: 1 (1 hlasů)

Nejprodávanější notebooky dle heureka.cz

Právě zlevněné notebooky

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte