Recenze HTC 10

Nejlepším androidím telefonem pro audiofily je bezpochyby HTC 10, které navíc dokáže potěšit i spoustu ostatních uživatelů. Tento telefon se značce HTC velmi povedl a mohl by znamenat její opětovný návrat na výslunní. Mobil oslní nádherným vzhledem, kterému dominuje 5,2″ Quad HD displej s rozlišením 2560×1440 pixelů. Pod kapotou se skrývá rychlý osmijádrový procesor, který se však bohužel při velké zátěži občas zasekává. Co se však velmi povedlo, je podoba uživatelského rozhraní, které lze velmi přizpůsobit na míru vaším potřebám. V čem naopak telefon zaostává za ostatními vlajkovými loděmi je stále fotoaparát, který se ale oproti předešlé verzi výrazně zlepšil, a výdrž baterie. Tento nedostatek však nahrazuje velmi rychlé nabíjení.

KLADY:
  • Nádherný design
  • Výtečný zvukový zážitek
  • Povedený 5 palcový displej
  • Skvělé uživatelské rozhraní

ZÁPORY:
  • Fotoaparát zaostává za konkurencí
  • Výdrž by mohla být lepší

Recenze na androidauthority.com – 8,7/10

Zachováním tradičně silných stránek (zvuku a designu) a vylepšení hlavních slabin (fotoaparátu) se HTC vrátilo na bitevní pole vlajkových lodí. HTC 10 přináší vše, co od prémiového telefonu očekáváte, a přitom si zachovává vlastní styl.

Klady: Stylový design, výborný 5″ LCD displej, hladký a pohotový výkon, rychlé nabíjení a solidní výdrž baterie, neuvěřitelný audio zážitek (zejména se sluchátky), rozšiřitelná vnitřní paměť, nejlepší fotoaparát v HTC smartphonu, HTC Sense je jednoduchý a funkční 

Zápory: Kovové tělo je stále dost kluzké, čtečka otisků prstů by mohla být lepší, Boomsound reproduktory nejsou tak hlasité jako dříve, fotoaparát  za ostatními vlajkovými loděmi stále trochu zaostává

Recenze na cnet.com – 8/10

Pokud hledáte telefon se skvělým zvukem, berte HTC 10. Pro veškeré ostatní potřeby se ale podívejte jinde.

Klady: HTC má elegantní ostrý design, vynikající kvalitu zvuku a vysoce upravitelné uživatelské rozhraní.

Zápory: Nevyměnitelná baterie nemá takovou výdrž jako u konkurenčních modelů a fotoaparát ne vždy správně vykresluje expozici.

Recenze na notebookcheck.com – 8,9/10

HTC s tímto novým smartphonem vyvinulo excelentní kousek technologie, který bychom od této značky nečekali. Telefon září svým skvělým displejem, slušným fotoaparátem, výbornou vnitřní konfigurací a skvělou kvalitou zvuku.

Klady: Vzhled, rychlý procesor, rozsáhlá konfigurace, rychlý slot pro microSD, USB typu C 3.1 generace 1, dobrý foťák, slušné reproduktory, pěkný displej, vynikající sluchátka s mikrofonem

Zápory: Nemá přijímač rádia, seká se při zátěži, nemá infra

Recenze na techradar.com – 9/10

Je těžké tento telefon hodnotit dle prvního dojmu – HTC složil dohromady všechny správné kousky, ale působí na mě trochu jako One M9. Nicméně zdá se, že značka opravila své nedostatky a já jsem z nové Desítky skutečně nadšený.

Klady: Úžasné audio, skvělý design, vylepšená baterie

Zápory: Fotoaparát není příliš působivý, Boomsound není tak skvělý, v systému je stále pár chybiček

Recenze na trustedreviews.com – 9/10

HTC vytvořilo svůj dosud nejlepší telefon. Není to sice král Androidů, ale pomalu šlape na paty Samsungu Galaxy S7. Není sice nejlepší ve všech oblastech, ale je velmi silný ve většině z nich. Zatímco S7 obětovalo kvalitu zvuku a LG G5 učinilo to samé s kvalitou zpracování, HTC 10 nečiní kompromis v žádném směru.

Klady: Ikonický design, opravdu rychlé nabíjení, skvělá kvalita zvuku, fantastická verze Androidu, nejlepší selfie kamera na trhu

Zápory: Mírně narůžovělý nádech na displeji, pár výtek k fotoaparátu

8.7 Celkové hodnocení
Skvělý

HTC 10 nadchne vynikajícím sluchovým zážitkem, který nemá konkurenci. Navíc potěší i v dalších ohledech, jako je povedený design, ostrý displej, rychlé nabíjení, fantastická verze Androidu 6.0, rychlý slot pro microSD, vylepšený fotoaparát nebo solidní výkon. Celkově jde o velmi povedený model, který se vyrovná těm nejlepším.

androidauthority.com
8.7
cnet.com
8
notebookcheck.com
8.9
techradar.com
9
trustedreviews.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte