Recenze HTC Desire 510

HTC Desire 510, nejnovější smartphone řady Desire, je první telefon od HTC za relativně nízkou cenu nabízející 4G LTE připojení. Bohužel však kvůli této přednosti a požadavku zachování ceny muselo být přijato hodně kompromisů, zejména pokud jde o fotoaparát a obrazovku, kde rozlišení 854×480 pixelů na 4,7 palce velké obrazovce je oproti konkurenci velký skok vzad.

KLADY:
 • 4G LTE připojení
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Nízká cena
 • Dobrý výkon

ZÁPORY:
 • Omezená vnitřní pamět
 • Ne zrovna kvalitní fotoaparát
 • Podprůměrná obrazovka
 • Malá vnitřní paměť

Recenze na recombu.com – 6/10

HTC Desire 510 je zatím poslední telefon nabízející 4G za nízkou cenu, ale v porovnání s některými LTE konkurenty jako EE Kestrel a Motorola Moto G 4G má stále co dohánět.

Klady: Excelentní výdrž baterie, jednoduché rozhraní fotoaparátu, výborný výkon, podpora 4G

Zápory: Chybí BoomSound reproduktory, Fotoaparát není zcela vydařený, nízké rozlišení obrazovky

Recenze na notebookcheck.com – 8,1/10

HTC Desire 510 je kombinace ceny a vlastností, které ho dělají tak přitažlivým. Androidem 4.4 nadupaný smartphone přichází s výbavou silného čtyřjádrového procesoru střední třídy a prodává se za cenu pod 200 euro. HTC možná sem tam muselo něco ořezávat, ale stále můžeme najít hodně oblastní, o kterých bych se dalo uvažovat.

Klady: Cena, 4.7 palcový displej, velmi vysoká kvalita, podpora LTE, vyměnitelná baterie, podpora Micro SD do 128 GB, Android KitKat, rychlý start, dobrý herní výkon, nízké teploty

Zápory: Rozlišení, pohledové úhly, fotoaparát, malá vnitřní paměť

Recenze na cnet.com – 7,6/10

Superrychlé 4G LTE bylo po dlouhou dobu luxusní vlastnost pouze špičkových telefonů s vysokými cenami. Pomalu ale jistě se však stává dostupnější a začíná být k nalezení i na opačném konci obchodů.

Klady: 4G LTE, jednoduchý android KitKat, silný procesor a baterie

Zápory: Špatný fotoaparát, obyčejný design

Recenze na pcmag.com – 4/10

HTC Desire 510 je první smartphone s androidem osazený 64-bitovým procesorem, nicméně moc mu to moc nepřidá, když výkon a další parametry jsou u tohoto telefonu střední třídy velmi nízké.

Klady: Cena, android 4.4

Zápory: Malá zabudovaná paměť, podprůměrný displej

Recenze na techradar.com – 6/10

Rychlé 4 G připojení za nízkou cenu je velmi lákavé, ale HTC Desire 510, díky velkému množství kompromisů, zejména u obrazovky a fotoaparátu, není tak úplně skvělé jak říká jeho název.

Klady: Rychlý operační systém, levné 4G, dobrá výdrž baterie

Zápory: Omezené vnitřní úložiště, obrazovka nenadchne, slabý fotoaparát

6.3 Celkové hodnocení
Dobré

Čtyřjádrem vybavený telefon HTC Desire 510 s operačním systémem Android KitKat, velkou výdrží baterie a vysokorychlostním připojením k internetu pomocí 4G LTE by se na první pohled mohl zdát jako velice výhodná koupě. Už na ten druhý je však vidět jeho nedostatky v podobě nekvalitního fotoaparátu, nebo, v porovnání s konkurencí, velmi nízkého rozlišení displeje. Za tu cenu se to ale dalo čekat.

recombu.com
6
notebookcheck.com
8.1
cnet.com
7.6
pcmag.com
4
techradar.com
6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte