Recenze HTC One A9

HTC One A9 je slušný telefon s velmi povedeným designem, skvělým snímačem otisků prstů a nejnovějším operačním systémem Android 6.0 Marshmallow. Dále potěší hezký pětipalcový displej s technologií AMOLED a rozšiřitelná paměť. Naopak jeho hodnocení výrazně sráží vysoká cena a mizerná výdrž baterie. Někomu může též vadit, že vzhled až příliš kopíruje iPhone 6S. Názory na fotoaparát jsou dosti rozporuplné. Celkově lze říci, že za dané peníze pořídíte řadu výkonnějších a vybavenějších smartphonů.

KLADY:
 • Nejnovější Android Marshmallow
 • Krásný design
 • Kvalitní AMOLED displej
 • Skvělý snímač otisků prstů
 • Slot pro microSD kartu

ZÁPORY:
 • Slabá výdrž baterie
 • Vysoká cena
 • Neoriginální design

Recenze na androidauthority.com – 7,3/10

HTC One A9 toho přináší mnoho. S výrazně vylepšeným fotoaparátem, zeštíhleným softwarem a rychlým snímačem otisků prstů, se One A9 snaží dostat mezi nejlepší z nejlepších. Ale to neznamená, že tento telefon nemá své nedostatky.

Klady: Praktický design, AMOLED displej, rychlé nabíjení Quick Charge 3.O, skvělý snímač otisků, dobrý fotoaparát, systém Marshmallow

Zápory: Neoriginální design, navzdory AMOLED je displej standardní, baterie příliš nevydrží, slabší výkon

Recenze na cnet.com – 6,9/10

Stylový telefon s Androidem 6.0 za příliš vysokou cenu. One A9 od HTC je slušný telefon střední třídy, ale za jeho překvapivě vysokou cenu můžete koupit mnohem výkonnější a celkově lepší telefony.

Klady: HTC One A9 je jedním z prvních smartphonů vybavených nejnovějším systémem Android Marshmallow. Úložiště lze rozšířit skrze microSD kartu. Fotoaparát pořizuje slušné fotky a telefon se může pochlubit kovovým tělem. 

Zápory: Je silně předražený, telefony střední třídy srovnatelné svými specifikacemi i výkonem stojí mnohem méně.

Recenze na pcmag.com – 7/10

HTC One A9 je skvěle vypadající telefon s Androidem pro uživatele, kteří ocení kompaktní design, ale jeho fotoaparát nestojí za moc a jeho cena je příliš vysoká vzhledem k jeho spíše středním specifikacím.

Klady: Prémiová konstrukce. Dobré rozměry pro použití jednou rukou. Vybaven Androidem 6.0. Rozšiřitelná paměť.

Zápory: Průměrný fotoaparát. Vysoká cena.

Recenze na techradar.com – 8/10

iPhone s mozkem Androidu. HTC One A9 není vlajkovou lodí, což vysvětluje, proč chybí tolik ikonických prvků. A ano, vypadá velmi podobně jako iPhone 6S.

Klady: Vylepšený fotoaparát, úžasný design, dobrý Marshmallow

Zápory: Příliš slabá výdrž baterie, konstrukce je trochu nedoladěná, příliš drahý

Recenze na trustedreviews.com – 6/10

One A9 je hezký telefon, ale silně umělým způsobem. Předražený a nedokonalý, neposouvá HTC tam, kde by chtělo být. Ve skutečnosti je zde řada levnějších telefonů, včetně Nexus 5X, které jsou lepší volbou.

Klady: Kvalitní a barevný displej, rychlý snímač otisků prstů, nejnovější Android

Zápory: Do očí bijící kopie iPhonu, žalostně nízká výdrž baterie, velmi předražený

7 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Vzhled HTC One A9 je doslova kopií iPhonu 6S, což může být výhodou i nevýhodou. Podobně rozporuplný je i celý telefon. Na jedné straně je vybaven nejnovějším Androidem a chlubí se výborným snímačem otisků prstů a na straně druhé má mizernou výdrž baterie a přehnaně vysokou cenovku. Pokud nejste skalními fanoušky HTC, doporučujeme se při výběru nového telefonu poohlédnout po konkurenci.

androidauthority.com
7.3
cnet.com
6.9
pcmag.com
7
techradar.com
8
trustedreviews.com
6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte