Cena / kvalita

Recenze HTC One M7

Telefon HTC One M7 je vytvořen proto, aby vám dával co nejvíce v rámci vašeho uživatelského prostředí. Je přizpůsoben tomu, abyste si mohli co nejlépe nastavit vaši domovskou obrazovku, a díky ní pak našli, cokoliv budete potřebovat. Navíc má zabudovaný velmi dobrý fotoaparát, který vám umožní vyfotit kvalitní snímky. Na druhou stranu má slabou výdrž baterie, a neobsahuje slot pro paměťovou kartu, takže jeho kapacita je omezená.

Testado radí: Přečtěte si náš pravidelně aktualizovaný výběr nejlepších mobilních telefonů v různých cenových kategoriích, poradíme i s výběrem nejlepšího telefonu pro seniora nebo pro dítě.
KLADY:
  • Příjemný design
  • Výkon
  • Kvalitní displej
  • Prvotřídní fotoaparát

ZÁPORY:
  • Slabá výdrž baterie
  • Malá odolnost
  • Chybí možnost připojení paměťové karty
  • Nevhodné umístění vypínacího tlačítka

Recenze na trustedreviews.com – 9/10

Mobilní telefon HTC One je jedním z nejoblíbenějších mobilů, především proto, že je velmi příjemný a jednoduchý pro zákazníky, a umožňuje řadu přizpůsobení.

Klady: Telefon splňuje to, co od něj zákazníci očekávají, má pěkný design, příjemné prostředí, přehlednou základní obrazovku, která je vhodná k přizpůsobení, a navíc je i výkonný.

Zápory: Bohužel, jako u řady jiných telefonů má baterie slabou výdrž, paměť nelze rozšířit použitím paměťových karet, a navíc úplně bez chyby není ani klávesnice.

Recenze na cnet.com – 8,3/10

Společnost HTC vytvořila s modelem HTC One M7 velmi kvalitní telefon, který i přes menší displej dává uživatelům velmi příjemné prostředí, a tím si získává vysokou oblibu.

Klady: Displej má vysoké rozlišení, navíc kovový rám dodává designu na kvalitě a na luxusu, telefon je kromě toho také výkonný a má vnitřní prostředí, které je pro uživatele atraktivní.

Zápory: Telefon je ale také velmi křehký, a krásný design se snadno poškodí, navíc není možnost, jak zvýšit kapacitu paměti, chybí také vyměnitelná baterie.

Recenze na expertreviews.co.uk – 10/10

Od ostatních telefonů se HTC One M7 odlišuje především svým vzhledem. V moři plastových smartphonů je se svým kovovým tělem designově velmi kvalitně provedený, navíc se zaměřuje především na zákaznický komfort.

Klady: Telefon má velmi příjemný, a zároveň kvalitní displej s vysokým rozlišením, navíc má velmi dobrý a profesionální fotoaparát s 13 megapixelovým rozlišením.

Zápory: Cena telefonu by mohla být trochu nižší.

Recenze na techradar.com – 10/10

Přestože jiné telefony vynikají v mnoha ohledech daleko více, některé mají lepší design, jiné jsou výkonnější nebo levnější, HTC One M7 je přesto převýší, protože nevyniká sám o sobě v ničem, ale vytváří vyvážený celek všech vlastností.

Klady: Telefon je každopádně dobře designově vyvážený, díky kovu odolný a zároveň elegantní, navíc má velmi kvalitní fotoaparát.

Zápory: Hlavní slabinou telefonu je paměť, protože mu chybí slot pro paměťovou kartu, úložiště se velmi rychle zaplní.

Recenze na digitalportal.sk – 9,5/10

Na HTC One M7 zaujme především jeho vzhled a hliníková konstrukce, která je jednak vzhledově pěkná, a také příjemná na dotek. Navíc nabízí příjemné prostředí pro uživatele.

Klady: HTC One M7 má kladů víc než dost, má velmi výkonný procesor, je vybavený množství užitečných aplikací, navíc má řadu softwarových vychytávek, nicméně nezaostává ani jeho estetická stránka.

Zápory: Bohužel tak kvalitní telefon sráží absence možnosti zvětšení pamětí užitím paměťové karty, umístění vypínacího tlačítka na horní hraně je také poměrně nešťastné, navíc na celém telefonu najdeme pouze dvě ovládací tlačítka.

9.4 Celkové hodnocení
Perfektní

HTC One M7 je jedním z opravdu kvalitních telefonů na trhu. Je příjemný do ruky, má pěkný vzhled, navíc kovová schránka mu dává nádech výjimečnosti mezi ostatními chytrými telefony. Stejně tak software je nejen příjemný, ale také užitečný a výkonný. Škoda jen detailů, které se hodně projevují, jako je absence slotů pro paměťovou kartu nebo umístění vypínacího tlačítka na ne úplně vhodném místě.

trustedreviews.com
9
cnet.com
8.3
expertreviews.co.uk
10
techradar.com
10
digitalportal.sk
9.5
Uživatelské hodnocení: 1 (1 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte