Recenze HTC One M9

HTC One M9 je stylový telefon za poměrně vysokou cenu. Celkově se moc neliší od svého předchůdce M8. Pětipalcová obrazovka, vysoce kvalitní reproduktory BoomSound i základní design zůstaly zachovány. Hlavní změnou je především lepší fotoaparát a 3 nové dvoubarevné kombinace.

KLADY:
  • Reproduktory BoomSound
  • Rozšiřitelné úložiště
  • Design
  • Jasný a ostrý displej

ZÁPORY:
  • Nízká kapacita baterie
  • Podprůměrný zadní fotoaparát
  • Oproti předchůdci M8 jen velmi málo změn

Recenze na notebookcheck.com – 8,8/10

HTC se pokouší udržet si starou sílu s novým One M9 a příliš nezměnilo design jejich vlajkové lodi. Reproduktory stále vytváří velmi dobrý zvuk, ale i teď se znovu objevily problémy s upraveným fotoaparátem. Baterie by také mohla vydržet déle.

Klady: Výborný design a kvalita, výborné reproduktory, IPX3, rozšiřitelné úložiště, stabilní připojení, velký dosah Bluetooth, dobrá GPS, rychlé čtení z úložiště, jasný a vysoce kontrastní displej, rychlý SoC

Zápory: Relativně špatný fotoaparát, krátká životnost baterie, chybí rychlé či bezdrátové nabíjení, QWERTY klávesnice jen v němčině, cena

Recenze na cnet.com – 8/10

HTC One M9 je krásný Androidní telefon stojící za zvážení, pokud tedy nevlastníte loňský One M8 (lehce může dojít k záměně, jsou takřka totožné). Samsung Galaxy S6 ho poráží ve většině klíčových vlastností, včetně výdrže baterie a kvalitě fotoaparátu.

Klady: Design, výkonné reproduktory, jasný a ostrý displej, poslední verze Androidu, nový Sense 7 software, rozšiřitelné úložiště

Zápory: Fotoaparát a výdrž baterie jsou daleko za konkurencí, působí jako obdoba loňského HTC One M8

Recenze na androidauthority.com – 8,5/10

Nevýrazný fotoaparát trochu schazuje celkový dojem, nicménéně  v nové vlajkové lodi od HTC najdete rychlý a atraktivní mobil.

Klady: Vylepšená kovová konstrukce, použití dvou barev ho činí neutrálním, dobré držení, HD displej je správný krok, BoomSound reproduktory jsou stále dobré, lehce nadprůměrná výdrž baterie, Sense 7 přináší vysokou rychlost a přístupné ovládání, Ultrapixel přední kamera působí dobře

Zápory: Telefon je tenčí než dřív, ostřejší hrany můžou někomu znepříjemnit držení, průměrné fotky při nízkém osvětlení

Recenze na techradar.com – 8/10

Pokud ho porovnáváme s technologií před dvěma lety, je to výborný telefon, nicméně dnes přináší jen málo změn, aby si zasloužil perfektní skóre.

Klady: Prémiový design, dobrý fotoaparát

Zápory: Cena, slabá výdrž baterie, oproti M8 jenom málo vylepšení

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

Dosáhne HTC One M9 kvalit svých předchůdců? HTC se znovu rozhodlo proti kompletní designové změně a zvolilo evoluci místo revoluce. Design má hodně společného s M8 a obrazovka je téměř identická. Hlavní hardwarové vylepšení jsou nový fotoaparát, procesor a větší baterie, mezitím co HTC verze Androidu dostala Sense 7.

Klady: Velmi krásně vytvořen a designován, rychlý procesor, Sense Home pracuje perfektně, výborný přední fotoaparát, nejlepší reproduktory na telefonu k dostání

Zápory: Estetické změny nejsou vylepšení, zadní fotoaparát není tak dobrý jako u konkurence, občasné softwarové chybky

8.3 Celkové hodnocení
Skvělé

Příchod nového One M9, od tchajwanského HTC, nepřinesl žádnou zásadní změnu oproti jeho předchůdci. Rychlejší procesor, poněkud lepší, avšak stále špatný zadní fotoaparát, změna barev… to není nic co by znamenalo trhák v boji s konkurencí. Ani baterie, přestože byla vylepšená, není víc než průměrná. Nemůžeme mu však upřít stále nejkvalitnější reproduktory v telefonu na trhu.

notebookcheck.com
8.8
cnet.com
8
androidauthority.com
8.5
techradar.com
8
trustedreviews.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte