Recenze Huawei Honor 7

Huawei Honor 7 je vybaven slušnou specifikací společně s několika skvělými funkcemi jako je snímač otisků prstů. Přístroje se rovněž chlubí skvělým fotoaparátem. Na druhou stranu výdrž baterie je spíše průměrná a uživatelské rozhraní občas působí otravně.

KLADY:
  • Skvělý fotoaparát
  • Čtečka otisků prstů
  • Řada funkcí
  • Dobrý poměr cena/kvalita
  • Dobrý displej

ZÁPORY:
  • Občas otravné uživatelské prostředí
  • Průměrná životnost baterie

Recenze na notebookcheck.com – 8,6/10

Honor 7 velmi pohodlný a všestranný telefon s mnoha výhodami. Kromě displeje s extrémně vysokým kontrastem, který také boduje velmi slušnou svítivostí a širokými pozorovacími úhly, je recenzovaný model velmi dobře vybaven: 64 GB vnitřního úložiště, čtečka otisků prstů, funkce dual-SIM a AC Wi-fi jasně porážejí svého sourozence Huawei P8.

Klady: Funkce dual-SIM, sofistikované tělo, slot pro microSD kartu, NFC a Bluetooth 4.1, AC wi-fi, čtečka otisků prstů, přesný dotykový displej, perfektní kontrast, slušný provoz na baterii, skvělý reproduktor, fotoaparát s vysokým rozlišením

Zápory: Foťák vytváří příliš mnoho obrazového šumu, video jen FullHD a 30 fps, průměrný výkon SoC s omezeními při zátěži, chybí 800 MHz LTE, teplé tělo při chodu na prázdno, vysoká spotřeba energie

Recenze na techradar.com – 6/10

Huawei Honor 7 je slušný, ačkoli neatraktivní, smartphone střední třídy, který přichází s některými pěknými funkcemi a skvělým fotoaparátem.

Klady: Skvělý fotoaparát, dobrý výkon a cena, slušná specifikace, dobré nástroje na úsporu baterie

Zápory: Rozhraní působí v některých oblastech nedodělaně, snímač otisků prstů nefunguje bezchybně, nijak nevybočující vzhled, životnost baterie není nic moc

Recenze na tomshw.it – 9/10

Honor 7 je solidní smartphone s řadou funkcí, který přináší dobrý uživatelský zážitek. Škoda jen uživatelského prostředí EMUI, nejspíše určeného asijskému trhu, které je pro nás občas matoucí. I přesto tento telefon za danou cenu nabízí vysokou hodnotu.

Klady: Kvalitní zpracování, čtečka otisků prstů, řada funkcí, velký displej, konkurenceschopná cena

Zápory: Občas matoucí uživatelské prostředí EMUI

Recenze na gadgets.ndtv.com – 8/10

Honor 7 je krásný přístroj, který ztělesňuje vše, čím by vlajková loď značky měla být. Má správné specifikace, skvělé vlastnosti, které vás přinutí zpochybnit hodnotu konkurenčních modelů, a skutečně prvotřídní vzhled.

Klady: Dobrý vzhled a displej, vynikající fotoaparát, slušný výkon, skvělé funkce, vynikající poměr cena/kvalita

Zápory: Průměrná životnost baterie, jednovrstvé uživatelské rozhraní

Recenze na recombu.com – 7/10

Honor 7 je vybaven specifikací, kterou byste od podobného přístroje očekávali, společně s několika slušnými funkcemi jako je snímač otisků prstů. Konstrukce je pevná a osvěživě atraktivní, ale software občas zklame.

Klady: Atraktivní, pevná konstrukce, hladký výkon, snímač otisků prstů

Zápory: Otravné rozhraní, slabá až průměrná životnost baterie

7.7 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Honor 7 je vybaven slušnou specifikací společně s několika skvělými funkcemi jako je snímač otisků prstů. Přístroje se rovněž chlubí skvělým fotoaparátem. Na druhou stranu výdrž baterie je spíše průměrná a uživatelské rozhraní občas působí otravně.

notebookcheck.com
8.6
techradar.com
6
tomshw.it
9
gadgets.ndtv.com
8
recombu.com
7
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii mobilů dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte