Cena / kvalita

Recenze Huawei P8

Huawei P8 dokazuje, že i Číňané mohou vytvořit velmi kvalitní smartphone. Postrádá sice část lesku svých konkurentů, ale za skvělou cenu poskytuje nekompromisní kombinaci funkcí a výkonu.

Náš tip: Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání těch nejlepších smartphonů z pohledu cena/výkon na trhu a to v různých cenových kategoriích. 
KLADY:
  • Parádní vzhled
  • Skvělý displej
  • Vynikající poměr cena/kvalita

ZÁPORY:
  • Občas se seká
  • Pomalé nabíjení

Uživatelské recenze na amazon.de – 8,6

alaTest shrnul a zanalyzoval 195 zákaznických recenzí na Huawei P8 z Amazon.de. V průměru má tento model hodnocení 4,3/5, což je více než průměr kategorie mobilních telefonů (4,0/5). Lidé nejvíce oceňují jeho výkon a použitelnost. Dále chválí jeho rozměry. Celkově tento produkt hodnotí pozitivně 88% recenzentů.

Klady: Velikost, použitelnost, výkon, vzhled, cena

Recenze na notebookcheck.com – 8,8/10

Huawei P8 dokazuje, že i Číňané mohou vytvořit velmi dobrý smartphone. Toto zařízení ohromuje v mnoha oblastech a může soupeřit s mnohem dražšími konkurenty od Samsungu, HTC či Applu.

Klady: Pěkný vzhled, velmi dobrá konstrukční kvalita, skvělý fotoaparát, slušná výdrž baterie, dobré repráčky, rozšiřitelná paměť, skvělá kvalita hlasu s potlačením šumu větru, skvělý poměr cena/kvalita

Zápory: SoC je poněkud pomalé a redukuje výkon při zatížení, chybí LTE kat. 6, chybí ac-WLAN, chybí Qi-nabíjení či Quick charge, videa pouze 1080p @ 30 fps, pouze průměrná GPS, nabíjecí adaptér není dostatečně výkonný

Recenze na cnet.com – 7,9/10

Huawei P8 postrádá část lesku svých konkurentů, ale stále poskytuje nekompromisní kombinaci funkcí a výkonu za daleko nejnižší cenu.

Klady: Jasný displej, celokovové tělo, dostatek výkonu a slušný fotoaparát

Zápory: Fotoaparát trpí při fullscreenu a software přináší drastické změny do rozhraní Androidu, které nemusejí vyhovovat každému

Recenze na techradar.com – 8/10

Huawei P8 má všechny správné ingredience pro špičkový smartphone, ale během pečení se něco úplně nepovedlo. Nízká cena určitě pomáhá, ale tradiční vlajkové lodě konkurentů mohou být v klidu.

Klady: Prémiový vzhled, slušný displej, fotoaparát nabitý funkcemi, atraktivní cena

Zápory: Zústává emotion UI, občas sekavý výkon

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

Toto by mohl být nejvíce hodnotný telefon roku. Pokud se mu dostane pozornosti, jakou si zaslouží, pak název Huawei budoucnu uslyšíme mnohem častěji.

Klady: Kreativní funkce fotoaparátu, špičkový design, střední cenová kategorie, solidní výdrž, skvělý displej

Zápory: Některé aplikace padají, menší výkonové lagy

8.3 Celkové hodnocení
Skvělý

Huawei P8 dokazuje, že i Číňané mohou vytvořit velmi kvalitní smartphone. Postrádá sice část lesku svých konkurentů, ale za skvělou cenu poskytuje nekompromisní kombinaci funkcí a výkonu.

Uživatelé amazon.de
8.6
notebookcheck.com
8.8
cnet.com
7.9
techradar.com
8
trustedreviews.com
8
Uživatelské hodnocení: 4.33 (3 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii mobilů dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Testado.cz je recenzní online magazín. Naši redaktoři osobně testují vybrané produkty a dále shromažďují tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte