Recenze Huawei P9

Nový produkt společnosti Huawei, chytrý telefon Huawei P9, vás zaujme především výborným a kvalitním displejem s vysokým kontrastem, se kterým nebude problém ani na slunci všechno vidět a přečíst. Stejně tak vám určitě udělá radost 13 MPx fotoaparát, vysoký výkon, a také pěkný a příjemný design a baterie, která má oproti jiným velkou výdrž. Co však může být nevýhodou, je, že mu chybí rychlé nabíjení, prostředí nemusí být příjemné pro všechny, nebo že fotoaparát občas neostří úplně dokonale.

Náš tip: Přečtěte si náš pravidelně aktualizovaný výběr mobilních telefonů s nejlepším fotoaparátem.
KLADY:
 • Displej s čitelností na slunci
 • Velmi kvalitní fotoaparát
 • Delší výdrž baterie
 • Dobrý výkon
 • Povedený design

ZÁPORY:
 • Chybí rychlé nabíjení
 • Občas špatné ostření fotoaparátu
 • Nedostatky v softwaru

Recenze na androidauthority.com – 8,7/10

Huawei P9 určitě zacílil na správná místa. Je tenký, baterie má slušnou výdrž, a je na něm vidět jasné zlepšení oproti jeho předchůdci. Avšak všechno dobré něco stojí, a teprve se uvidí, zda telefon nabízí dost na to, aby se mohl postavit konkurenci.

Klady: Dobrý a kvalitní fotoaparát, pěkný a příjemný vnější design, rychlá čtečka otisků prstů, možnost rozšíření paměti použitím mikro-SD karet.

Zápory: Vnitřní prostředí Emotion UI nemusí všem vyhovovat, nemá 4K video, rychlá nabíječka není součástí balení.

Recenze na notebookchceck.net – 9/10

Huawei se u tohoto nástupce modelu P8 plně spoléhá na kameru, a opět také na velmi působivý obsah. Nový smartphone má ještě vyšší kvalitu, a také jeho baterie má o něco vyšší kapacitu. Nicméně stále je zde prostor pro zlepšování.

Klady: Rychlý systém, rozšířitelné úložiště, dobrá kamera, kvalitní audio během hovoru, rychlé nabíjení a slušná výdrž baterie.

Zápory: Chybí rádiový přijímač, není zde MHL nebo SlimPort, na telefonu je pouze USB 2.0, data ve formátu DNG nemohou být uloženy na mikro-SD kartu.

Recenze na engadget.com – 7,7/10

Pokud by existovala jen jediná vlastnost, která by vás měla přesvědčit koupit si Huawei P9, je to kvalitní fotoaparát. Další ze silných stránek telefonu je i jeho výkon. Ovšem vzhledem k ceně telefonu, výrobcům se příliš nepodařilo najít poměr mezi kvalitou a cenou.

Klady: Kvalitní, příjemný a všestranný fotoaparát, vysoká kvalita vzniklých fotografií, a vynikající výkon telefonu.

Zápory: Nepříliš zajímavý vzhled, nepoměr mezi cenou a hodnotou kvality a funkcí telefonu.

Recenze na techradar.com – 8/10

Model P9 je dalším skvělým chytrým telefonem od společnosti Huawei, s inovativním nastavením fotoaparátu a s dostatkem výkonu pod kapotou. Nicméně ani on není dokonalý, a jsou v něm stále určité problémy se složitým prostředím Emotion UI.

Klady: Pěkný design, velmi výkonný procesor, dobré nastavení fotoaparátu, vysoká kvalita fotografií.

Zápory: Vnitřní rozhraní budí řadu pochybností, životnost baterie je průměrná a ne nijak vysoká, telefon postrádá rychlé nabíjení.

Recenze na cnet.com – 7,6/10

Novou vlajkovou loď společnosti Huawei, model P9, je možná lepší vnímat jako fotoaparát s připojeným smartphonem. Vzadu má hned dva fotoaparáty, barevný i černobílý, což vám umožní vytvořit skvělé fotografie. Tam ale končí veškeré vzrušení z tohoto mobilu.

Klady: Fotoaparát s dvojitým objektivem umožňuje vytvářet skvělé fotografie, zejména černé a bílé, a štíhlý design telefonu umožňuje příjemné držení.

Zápory: Huawei nepoužívá zrovna dobrý systém a prostředí, které by bylo příjemné používat, navíc rozlišení obrazovky by, vzhledem k ceně, mělo být vyšší.

8.2 Celkové hodnocení
Skvělý

Huawei P9 je jistě kvalitním telefonem, kde se jeho výrobce zaměřil především na jeho možnosti v oblasti fotografování a fotoaparát je vskutku velmi povedený. Stejně tak design telefonu je pěkný a příjemný. Na druhou stranu v telefonu už nezbyl prostor na doladění vnitřního prostředí, které nemusí každému vyhovovat či na detaily ohledně některých funkcí nebo ukládání dat.

androidauthority.com
8.7
notebookchceck.net
9
engadget.com
7.7
techradar.com
8
cnet.com
7.6
Uživatelské hodnocení: 4.3 (1 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte