Recenze Huawei Y6 II Dual SIM

Nástupce velmi oblíbeného modelu Y6 zaujme hezkým vzhledem a masivním zpracováním. Huawei Y6 II Dual SIM je vybaven dvojicí fotoaparátů, z nichž zadní 13 Mpix patří v dané třídě spíše k průměru, zatímco přední 8 Mpix k tomu lepšímu. 5,5 palcovým je vybaven pouze HD rozlišením, nicméně vzhledem k ceně nejde o nic hrozného a lze nad tím zamhouřit oko. Podobně jako nad celoplastovou konstrukcí.

Chod systému Android 6.0 je plynulý a ničím nepřekvapí, a to myšleno jak v pozitivním, tak negativním smyslu. 16 GB paměť lze pomocí microSD rozšířit o dalších 128 GB. Výdrž 3000 mAh baterie na jedno nabití je slušná, ale nijak nevyniká. Z výbavy lze dále zmínit podporu Dual SIM či LTE, avšak absenci NFC musíte oželet.

V porovnání s ostatními telefony do 5 000 Kč se bohužel ve všech ohledech jedná o naprostý průměr. Dobré zařízení, které uživatele ničím neurazí, ale ani nenadchne. Zákazníci jsou s ním však přesto velmi spokojení.

KLADY:
  • Skvělý přední fotoaparát
  • Dobrá výdrž
  • Android 6.0

ZÁPORY:
  • Pouze HD rozlišení
  • Plastová konstrukce
  • Průměrná výbava

Uživatelské recenze na heureka.cz – 9,1/10

Průměr z 11 hodnocení je 91%.

Klady: Vzhled, kvalitní fotografie, výdrž baterie, ovládání telefonu, dobrý displej

Zápory: Výbava, nízká hlasitost vyzvánění budíku, nepatrné zahřívání

Recenze na mobilenet.cz – bez hodnocení

Huawei Y6 II je obyčejný a ve všech směrech průměrný smartphone. Nevyniká žádnými extra funkcemi nebo vlastnostmi, kterými by se odlišil od konkurence, a žádná jeho část není vskutku vynikající. Nejvíce postrádáme Full HD displej, lepší konstrukci či čtečku otisků prstů. Je pravda, že potěší dobrá přední kamerka, slušná výdrž a odladěný software, ale celkově je vše jen dobré a v přeplněné třídě kolem 5 000 Kč to příliš nestačí.

Klady: Hezký displej, doladěné uživatelské prostředí, robustní zpracování, podpora microSd karet, vroubkovaný zadní kryt, dobrá přední kamerka

Zápory: Nudný design, všude samý plast, chybí NFC, průměrný hlavní fotoaparát, nemá Full HD rozlišení, slabý zvukový výstup

Videorecenze na huafan.cz – bez hodnocení

9.1 Celkové hodnocení
Perfektní

Průměrný telefon, který se však těší velké zákaznické oblibě. Huawei Y6 II Dual SIM potěší nenáročné uživatele, kteří chtějí kvalitní funkční telefon a nevadí jim obyčejná výbava. Pokud však chcete něco výraznějšího nebo vám jde o konkrétní funkce či vlastnosti, poohlédněte se po konkurenčních modelech.

Uživatelé heureka.cz
9.1
Uživatelské hodnocení: 3 (2 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte