Recenze Indesit XWDE 961480X WSSS

Pračka se sušičkou Indesit XWDE 961480X WSSS potěší tichým chodem, velkou nabídkou programů a slušnou cenou. Kapacita bubnu je 9 kg pro praní a 6 kg pro sušení. Maximální rychlost ždímání je 1400 ot./min. Energetická třída je pouze A, ale účinnost praní a odstřeďování je také A. Z nedostatků může zklamat například delší doba sušení.

KLADY:
 • Dobrá cena
 • Nabídka programů
 • Kapacita 9/6 kg
 • Tichý chod

ZÁPORY:
 • Dlouhá doba sušení
 • Často bez CZ návodu

Zákaznické recenze na datart.cz – 7,8/10

Průměrné hodnocení 8 zákazníků je 3,9 hvězdiček. Jedná se o slušný výrobek za dobrou cenu, který však nepatří k nejlepším. Potěší velkým výběrem programů a účinným, i když dlouhým, praním a sušením.

Klady: Slušná kvalita a cena, velká možnost volby programů, náplň pračky 9 kg

Zápory: Chybí český návod, dlouhé praní i sušení

Zákaznické recenze na heureka.cz – 7,9/10

Průměr 26 hodnocení je 79%. Spotřebič nabízí dobrý kompromis mezi cenou a kvalitou. Její chod je tichý a vejde se do ní dostatek prádla.

Klady: Dobrá cena, velká kapacita 9 kg praní a 6 kg sušení, dobře pere a suší, tichá 

Zápory: Bez českého návodu

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,2/10

17 uživatelů kasa.cz dává kombinované pračce Indesit známku 4,6 hvězdiček. Výborné zařízení 2v1 za super cenu, která dobře pere i suší.

Klady: Tichá, dobře pere i suší, skvělá cena 

Zápory: Dlouhá doba sušení

8.3 Celkové hodnocení
Dobrá

Indesit XWDE 961480X WSSS je dobrý přístroj 2v1 za dobrou cenu, který pere a suší tiše a účinně. Z nabídky programů si vybere každý a velký objem bubnu je vhodný i pro větší rodinu. Oproti konkurenci je však doba sušení poněkud dlouhá.

Zákazníci datart.cz
7.8
Zákazníci heureka.cz
7.9
Zákazníci kasa.cz
9.2
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

1 komentář
 1. Odpovědět
  Silvie 8.9.2016 at 20:46

  Vesmírnou radost na světě by mi udělala tato pračka se sušičkou Indesit XWDE 961480X WSSS, značku Indesit jsem si velmi oblíbila a mám v domácnosti spotřebiče Indesit, hlavně v zimě by mě pračka hodně pomohla, mám dítě které se rádo umaže a peru více věcí než obvykle. Doma to nemám bohužel kde sušit. Tak takovou radost by mi udělal tento dárek 🙂

  Okomentujte