Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Žebříček elektrokoloběžek

Recenze a test elektrokoloběžky inSPORTline Futurisco

17. 3. 2022 aktualizováno

test elektrokoloběžky inSPORTline Futurisco

Atraktivně vypadající skládací elektrokoloběžka inSPORTline Futurisco 8″ zastupuje nejlepší poměr ceny a výkonu. Za stále slušnou cenu dostanete do rukou výborné parametry v nápaditém designu. Potěší nízká hmotnost, rychlé složení a účinná kotoučová brzda se systémem ABS. Více podrobností přináší aktuální recenze portálu Testado.cz.

Hodnocení elektrokoloběžky inSPORTline Futurisco

5.7

Velmi dobrá

Pro náročnější jezdce vybíráme atraktivně vypadající skládací model inSPORTline Futurisco 8″, který dokáže zaujmout nízkou hmotností a účinným brzdným systémem s ABS. Výškově nastavitelná řídítka pak přijdou vhod každému.

Konstrukce a design
7.5
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
4.5
Výdrž baterie a nabíjení
5
Klady
  • Velmi lehká skládací elektrokoloběžka
  • Stylově řešená konstrukce
  • Rychlost až 25 km/h
  • Kotoučová brzda včetně ABS systému
  • Výškově nastavitelná řídítka
  • Bytelná 8palcová kola
  • Světla + bezpečnostní prvky
Zápory
  • Průměrný dojezd
  • Menší nosnost

Konstrukce a design

Testovaná elektrická koloběžka inSPORTline Futurisco 8″ patří mezi oblíbené skládací typy. Její design je totiž nejen funkční, ale zároveň elegantní a nápaditý. Elektrokoloběžka inSPORTline zaujme už na první pohled.

Testovaný model inSPORTline Futurisco složíte během chvíle. Jak si můžete povšimnout na obrázku níže, stroj sklopíte do praktického tvaru. Složení se týká také řídítek, která tím pádem nikde nepřekáží.

Recenze elektrokoloběžky inSPORTline Futurisco

Hmotnost celého stroje se pohybuje kolem 10 kg, což je mimořádně příznivá hodnota (v této cenové kategorii určitě). Nosnost se pohybuje do 100 kg. Všimněte si, že Futurisco nemá stojánek. Vše řeší speciálně uzpůsobená spodní část rámu, která je vytvarována tak, aby el. koloběžka stála při částečném sklopení / složení.

Skládací el. koloběžka inSPORTline Futurisco je vybavena řadou bezpečnostních prvků. Zejména disponuje předním i zadním osvětlením. Vyrazit na cestu můžete i za šera nebo úplné tmy. Zadní brzdové světlo se automaticky rozsvítí po použití brzdy. Nechybí ani účinné blatníky na každé straně.

Recenze elektrokoloběžky inSPORTline Futurisco

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Skládací typ inSPORTline Futurisco vlastní podsvícený digitální displej, na kterém jsou vyobrazené všechny důležité informace. Uvidíte aktuální rychlost, ujeté kilometry, zvolený režim jízdy a stav baterie. Řídítka jsou výškově nastavitelná (rozmezí: 92 až 108 cm), což potěší hlavně menší nebo vyšší jezdce.

Recenze elektrokoloběžky inSPORTline Futurisco

Maximální rychlost testovaného modelu značky inSPORTline dosahuje 25 km/h. Při “standardním stylu jízdy” můžete s touto elektrokoloběžkou urazit na jedno nabití kolem 12 km.

O pohon se stará 250W bezkartáčový elektromotor. K výběru jsou celkem tři režimy jízdy: 15/22/25 km/h.

Během cestování oceníte 8palcová nafukovací bezdušová kola (max. nahuštění 5,6 bar / 80 psi) a účinnou kotoučovou brzdu s elektronickým ABS systémem.

Recenze elektrokoloběžky inSPORTline Futurisco

Výdrž baterie a nabíjení

Hodnocená skládací elektrokoloběžka inSPORTline Futurisco 8″ je opatřena Li-Ion baterií s kapacitou 4,4 Ah, 36 V. Takový výkon stačí na dojezd kolem 12 km. Je nicméně rozhodující, jakým stylem pojedete, jak těžký bude jezdec, vybraný jízdní režim atd. Doba nabíjení se pohybuje v rozmezí 2–3 hodin.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 25 km/h
Výkon 250 W
Dojezd 12 km
Kapacita baterie 4,4 Ah
Rychlost dobíjení 2–3 hod.
Hmotnost 10 kg
Nosnost 100 kg
Průměr kol 8″

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (26 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář