Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze a test elektrokoloběžky inSPORTline Saturian

19. 9. 2020 aktualizováno

recenze inSPORTline Saturian

Test nejrychlejších elektrokoloběžek nesmí zapomenout na kvalitní model inSPORTline Saturian. Kromě vysoké rychlosti nabízí nízkou hmotnost a pohodlný transport. Nejnáročnějším by však nemusel stačit nižší výkon 600 W. V takovém případě doporučujeme elektrokoloběžku Bluetouch BT800 o celkovém výkonu 800 wattů.

Hodnocení elektrokoloběžky inSPORTline Saturian

8.5

Skvělá

Testovaná elektrokoloběžka inSPORTline Saturian nabízí vysokou rychlost 45 km/h, výborný dojezd, stabilitu a pohodlnou jízdu na 10palcových nafukovacích kolech. Navíc je díky nízké hmotnosti a možnosti složení snadno přenosná. Motor však nepatří mezi nejvýkonnější, proto mohou v prudkých kopcích nastat problémy.

Konstrukce a design
8.5
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
8
Výdrž baterie a nabíjení
9
Klady
  • Velmi rychlá elektrokoloběžka
  • Nadstandardní dojezd
  • Do města i pěšinky (10" kola)
  • Nosnost 150 kg
  • Nízká hmotnost = pohodlná přeprava
Zápory
  • Slabší motor do větších kopců

Konstrukce a design

Hmotnost elektrokoloběžky inSPORTline Saturian se pohybuje pod 20 kilogramů. To je výborný parametr, který vám umožní snadný transport z místa na místo. Testovaný model si pohodlně vezmete s sebou i do MHD, jelikož je konstrukce skládací. Za pozornost stojí také 10″ kola. Koloběžka inSPORTline Saturian se hodí jak do města, tak na polní cesty. I přes nízkou hmotnost a houževnatost konstrukce uveze až 150kilogramového jezdce.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Jako nejrychlejší elektrokoloběžka dokáže vyvinout rychlost až 45 km/h. Dojezd přitom činí úžasných 58 kilometrů. Pokud se s koloběžkou naučíte zacházet, na jedno nabití ujedete opravdu hodně velkou vzdálenost. Jízdní vlastnosti jsou díky velkému průměru nafukovacích kol a širokému nášlapu výborné. Recenzovanému typu inSPORTline Saturian nechybí ani bohatá výbava, jako jsou blinkry, brzdové světlo a tempomat.

Náš tip

Další inspiraci nabízí podrobný test elektrokoloběžek.

Výdrž baterie a nabíjení

Rychlá elektrokoloběžka inSPORTline disponuje baterií s kapacitou 15 Ah. To není sice kdovíjak moc, lehká konstrukce a solidní zpracování ale ručí za výtečný dojezd. Výkon 600 W se potom postará o nenáročný energetický provoz. Doba nabití baterie se pohybuje mezi 6 až 7 hodinami.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 45 km/h
Výkon 600 W
Dojezd 58 km
Kapacita baterie 15 Ah
Rychlost dobíjení 6-7 hod.
Hmotnost 19,5 kg
Nosnost 150 kg
Průměr kol 10″
Náš tip

Pokud vás model inSPORTline Saturian nezaujal, podívejte se na další nejrychlejší elektrokoloběžky roku.

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (35 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář