Recenze ISAW Edge

Zajímavou alternativou ke GoPro může být akční kamerka ISAW Edge, která se chlubí skvělým výkonem za dobrou cenu. Uživatele potěší zejména vynikající kvalitou videa a velkorysou montážní sadou. S přibaleným vodotěsným pouzdrem ji můžete využívat ve vodě až do hloubky 40 metrů. Na druhou stranu za lídrem trhu zaostává nižší frekvencí snímků, plus by se našlo pár dalších drobnějších nedostatků.

KLADY:
  • Vynikající kvalita záběrů
  • Poměr cena/výkon
  • Velkorysá montážní sada
  • Vodotěsné pouzdro do hloubky 40 metrů

ZÁPORY:
  • 4K jen při 10 fps
  • Nestabilní aplikace smartphonu
  • Nemá stabilizátor obrazu

Recenze na techradar.com – 9/10

Pokud koukáte na GoPro Hero4 Black, ale neumíte si ospravedlnit jeho horentní cenu, pak pro vás může být Edge životaschopnou alternativou. Dobrá konstrukce i kvalita videa se bude líbit středně pokročilým uživatelům, přičemž je tu velký prostor pro vlastní úpravy. 120fps při rozlišení 1080p by bylo hezké, ale za danou cenu je ISAW Edge stále výhodný.

Klady: Vynikající kvalita záběrů, nízká cena, spousta možností nahrávání

Zápory: 4K jen při 10 fps, vzhled je podobný GoPro, bylo by dobré vyšší fps při 1080p

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

Nahrávání ve 4K by mohlo u sportovní kamery ISAW Edge upoutat v titulku, ale to, co jí skutečně činí skvělou, je štědrá montážní sada.

Klady: Rozlišení 4K, velkorysá montážní sada, vodotěsnost včetně pouzdra do hloubky 40m 

Zápory: Nestabilní aplikace smartphonu, pouze 10 snímků za sekundu při rozlišení 4K

Recenze na chip.co.id – Bez hodnocení

Isaw Edge představuje kompletní balíček outdoorové kamery střední třídy s řadou výhod. Díky vodotěsnému pouzdro ji lze navíc použít k záznamu pod vodou až do hloubky 40 metrů.

Klady: Vysoce kontrastní barvy, kompaktní a tenké tělo, nahrávání ve 4K a 2,7K, funkce Ultraview, s pouzdrem záznam pod vodou až do hloubky 40m

Zápory: Nemá stabilizátor obrazu, viněta na okraji obrazu, šum za nižších světelných podmínek

8.5 Celkové hodnocení
Skvělá

ISAW Edge je skvělou alternativou k GoPro za velmi dobrou cenu. Může se pochlubit vynikající kvalitou záznamu a velmi velkorysou montážní sadou. S vodotěsným pouzdrem ji lze používat do hloubky 40. Na druhou stranu má poněkud nižší frekvencí snímků a určitě byste na ní našli i několik dalších drobných chyb.

techradar.com
9
trustedreviews.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější digitální kamery dle heureka.cz

Právě zlevněné digitální kamery

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte