Recenze Lenovo A1000

Dalším oblíbeným produktem z dílny Lenovo je model A1000. Telefon potěší malými rozměry a nízkou hmotností, díky čemuž se výborně ovládá v jedné ruce. Slušná je též kvalita zpracování přístroje. Displej je pouze typu TN, takže kvalita obrazu je trochu slabší, nicméně na běžné použití dostatečná. To samé se dá říci o procesoru. Chod operačního systému Android 5.1 Lollipop je celkem plynulý. Úložiště pojme pouze 8 GB dat, ale je možné jej rozšířit paměťovými kartami až na 40 GB. Z dalších kladů lze zmínit solidní výdrž baterie a podporu dvou SIM karet. Hlavním nedostatkem je absence LTE a slabý 5 MPx fotoaparát, který slouží pouze pro zcela základní fotografie. Celkově se jedná o skvělou volbu, pokud hledáte malý smartphone s minimem zbytečných funkcí a nízkou cenovkou.

KLADY:
  • Cena
  • Kompaktní rozměry
  • Výdrž baterie

ZÁPORY:
  • Absence LTE
  • Fotoaparáty
  • Podprůměrný displej

Uživatelské recenze na heureka.cz – 8/10

Průměrné hodnocení 102 uživatelů je 80%. Recenzenti oceňují zejména dobrý poměr cena/výkon a podporu Dual SIM.

Klady: Snadné ovládání, cena, Dual SIM

Zápory: Slabší displej, výdrž baterie

8 Celkové hodnocení
Skvělý

Skvělá cena, žádné zbytečné funkce, solidní výdrž a kompaktní velikost. To jsou přednosti Lenova A1000, který dále potěší podporou Dual SIM a plynulým chodem. Naopak je třeba oželet horší kvalitu displeje, mizerný fotoaparát a nepřítomnost LTE. Celkový poměr cena/výkon je však velmi potěšující.

Uživatelé heureka.cz
8
Uživatelské hodnocení: 2.6 (5 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte