Recenze Lenovo A2010 Dual SIM

Lenovo A2010 je fajn levný telefon určený pro běžné uživatele, kteří si nepotrpí na nejnovější technologické trendy, ale chtějí kvalitní přístroj za dobrou cenu. Telefon se chlubí dobrým výkonem, který je vhodný i pro méně náročné hry, podporou dvou SIM karet a rychlého připojení 4G/LTE. Na druhou stranu došlo i k pár kompromisům, z nichž nejvýraznější je méně kvalitní TN displej se špatnými pozorovacími úhly a horší viditelností na slunci, a dále podprůměrný fotoaparát a velmi malá vnitřní paměť. Tu lze však rozšířit pomocí microSD karty.

KLADY:
 • Nízká cena
 • Dobrý výkon
 • Dual SIM
 • Podpora LTE

ZÁPORY:
 • Foťák
 • Malá vnitřní paměť
 • Displej

Uživatelské recenze na heureka.cz – 8,3/10

Průměr z 264 hodnocení je 83%.

Klady: Cena, jednoduchost, dual sim, kompaktní rozměry, dobrý zvuk

Zápory: 4G pouze na jedné SIM kartě, pomalý a nekvalitní fotoaparát, méně citlivý displej, malá paměť, horší viditelnost na slunci

Recenze na lenovoblog.cz – bez hodnocení

Lenovo A2010 nabízí dobrý poměr cena/výkon. Přívětivá cenovka, jde však na vrub horšímu displeji s opravdu mizernými pozorovacími úhly. I přesto jde o velmi slušné zařízení, určené nenáročným zájemcům o plnohodnotný smartphone. Vhodný je i pro děti, které jistě nadchne dostatek výkonu pro hraní her. Pokud by pro vás tato volba byla nedostatečná, je možné si připlatit za model A6000, který nabízí výrazně lepší displej a mírně vyšší výkon.

Klady: Nízká cena, Android Lollipop, ochranná fólie na displej, dobrý výkon i pro hraní her

Zápory: Slabší TN displej se špatnými pozorovacími úhly, občas neplynulý chod uživatelského rozhraní

Recenze na smartgizmo.net – bez hodnocení

Lenovo A2010 je dobrý pro ty, kteří chtějí vyměnit klasický telefon za levný Android smartphone. Kvalita hovoru a reproduktorů je slušná a podpora 4G je příjemný bonus. Konstrukční zpracování je povedené a systém funguje téměř bez zasekávání. Vnitřní paměť je opravdu malá a nezbytností bude alespoň 16 GB microSD karta. Fotoaparát je bohužel velmi slabý, takže jestli hledáte levný model na focení, tak tento to rozhodně není.

Klady: Konstrukční zpracování, cena, Android 5.1 Lollipop, podpora 4G/LTE

Zápory: Fotoaparát, malá vnitřní paměť

Videorecenze na aatechnology.in – bez hodnocení

8.3 Celkové hodnocení
Skvělý

Levný Dual SIM telefon pro nenáročné, Lenovo A2010, potěší solidním výkonem, bytelným zpracováním a podporou LTE. Naopak zklame horší displej se slabými pozorovacími úhly, malé vnitřní úložiště a mizerné fotoaparáty. Díky dobrému designu dobře padne do ruky a díky snadnému ovládání a ceně pod 3000 kč je vhodný i pro děti.

Uživatelé heureka.cz
8.3
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

2 komentáře
 1. Odpovědět
  Veronika 21.9.2016 at 4:35

  Lenovo A2010 je celkem slušný smartphone, cena je taky celkem přívětivá. díky dualsim podpoře nepotřebujete další telefon. Je rychlý a snadno se s ním manipuluje.

 2. Odpovědět
  bcdeejay 26.10.2017 at 10:00

  Ano je to super mobil, jen se mi pokazil, nedal se nabít, a když se dostanu uplně do tvrdého vybítí tak nereaguje vůbec.

  Okomentujte