Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Recenze Lenovo a6000

15. 3. 2021 aktualizováno

Lenovo A6000

Telefon Lenovo A6000 nabízí konstrukci, která je příjemná na dotek a celkově dobře zpracovaná, což poskytuje pocit pevnosti a kvality. Operuje na systému Android 4.4 (KitKat), který, ačkoliv je již starší, je pro základní operace stále více než dostatečný. S váhou pouhých 128 g je tento telefon lehký a snadno přenosný.

Jednou z výrazných vlastností Lenovo A6000 je jeho 5palcový IPS LCD displej, který nabízí rozlišení 1280 x 720. Displej poskytuje výborný obraz z téměř jakéhokoli úhlu a nabízí realistický a ostrý obraz plný sytých barev. Android systém, ve spojení s výkonným čtyřjádrovým procesorem, zaručuje plynulý chod a rychlou odezvu telefonu.

Telefon podporuje nejrychlejší připojení 4G/LTE, což zajišťuje vysokou rychlost datového připojení a plynulé brouzdání po internetu. Výjimečný zážitek z poslechu hudby nabízí pokročilá zvuková technologie v telefonu. Aplikace Guvera umožňuje vyhledávat a sdílet hudbu.

V oblasti fotografování nabízí telefon 8megapixelový fotoaparát, který dokáže pořídit ostré fotografie a videa i ve tmě. Pro selfie a videohovory je zde 2-megapixelová přední kamera.

Lenovo A6000 disponuje také několika užitečnými aplikacemi, jako je SHAREit pro sdílení obsahu, Security pro ochranu telefonu před viry a SYNcit pro zálohování kontaktů, SMS a výpisů hovorů.

Jedním z dalších plusů je přítomnost slotu pro paměťovou kartu, díky kterému můžete rozšířit interní paměť o dalších 32 GB. K dispozici je také satelitní GPS navigace, která funguje i v offline režimu, což ocení zejména cestovatelé.

Ačkoli telefon není označen jako odolný, jeho kompaktní konstrukce a kvalitní zpracování přinášejí určitou míru odolnosti vůči běžnému opotřebení.

Celkově lze říci, že Lenovo A6000 je solidní a cenově dostupný smartphone, který nabízí slušný výkon a širokou škálu funkcí. Jeho největšími výhodami jsou kvalitní displej, výkonný procesor, podpora rychlého datového připojení a řada užitečných aplikací.

V současné chvíli není telefon již dostupný, nové modely nejen od Lenovo najdete v kategorii nejlepší mobilní telefony.

 

 

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář