Recenze Lenovo A6000

Lenovo A6000 se může pochlubit skvělým poměrem cena/kvalita a velký a poměrně kvalitním displejem. I když není tak bohatý na funkce jako někteří jeho konkurenti, nabízí podporu připojení 4G/LTE.

Náš tip: Podívejte se na náš pravidelně aktualizovaný článek, kde porovnáváme nejlepší telefony v různých cenových kategoriích. 
KLADY:
  • Podpora 4G/LTE
  • Skvělý poměr cena/kvalita
  • Kvalitní konstrukce s odnímatelnou zadní částí

ZÁPORY:
  • Podprůměrný fotoaparát
  • Displej nemá žádnou ochranu

Recenze na gadgets.ndtv.com – 7/10

Lenovo sestavilo impozantní levný smartphone. A6000 se daří v mnoha ohledech, konkrétně oceňujeme výdrž jeho baterie, Dolby reproduktory, 64bitový procesor a podporu 4G sítí. Na druhou stranu neříkáme, že je A6000 bez chyb; displej by mohl mýt ochranu skla a fotoaparát by mohl být lepší.

Klady: Skvělý výdrž baterie, slušný design, 64bitový SoC, 4G síť, skvělý poměr cena/kvalita

Zápory: Podprůměrný fotoaparát, displej nemá žádnou ochranu

Recenze na mojandroid.sk – 7,6/10

Lenovo A6000 nejvíce zaujme díky příznivé cenovce a velkému a poměrně kvalitnímu displeji. Za rozumnou cenu nabízí solidní zpracování i podporu dvou SIM karet.

Klady: Příznivá cena, sice plastová, ale pevná konstrukce, pěkné systémové prostředí, podpora LTE, kryt a fólie v balení

Zápory: Slabší a pomalejší fotoaparát, nepodsvícená senzorová tlačítka

Recenze na digit.in – 7,9/10

Lenovo A6000 je v současnosti nejlepší levný smartphone s Androidem, který si můžete koupit. To znamená, že by mohl být v některých oblastech lepší a je jen otázkou času než konkurenti přijdou s podobným či ještě lepším zařízením. Tento telefon kupte pouze tehdy, pokud chcete rychle nový smartphone.

Klady: Dobrý výkon, slušný fotoaparát, kvalitní konstrukce s odnímatelnou zadní částí

Zápory: Výdrž baterie by mohla být lepší, displej by měl být  lepší

Recenze na timesofindia.indiatimes.com – 8/10

Lenovo A6000 nabízí vynikající poměr cena/kvalita. I když není tak bohatý na funkce jako někteří jeho konkurenti, nabízí podporu připojení 4G.

Klady: Poměr cena/kvalita, slušný výkon, vyměnitelný zadní kryt

Zápory: Chybí ochrana skla

Recenze na tech.firstpost.com – 7/10

Lenovo A6000 zahájil nový trend – podporu 4G u levných telefonů. Ačkoli se kvůli nízké ceně musíte spokojit s určitými nedostatky, jako je chybějící ochrana skla, slabý foťák, chatrný zadní kryt apod., jedná se o dobrou koupi.

Klady: Podpora 4G, 5palcový displej

Zápory: Slabý foťák, chybí Gorilla Glass 3 protection

7.5 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Lenovo A6000 se může pochlubit skvělým poměrem cena/kvalita a velký a poměrně kvalitním displejem. I když není tak bohatý na funkce jako někteří jeho konkurenti, nabízí podporu připojení 4G/LTE.

gadgets.ndtv.com
7
mojandroid.sk
7.6
digit.in
7.9
indiatimes.com
8
firstpost.com
7
Uživatelské hodnocení: 3.33 (3 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii mobilů dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte