Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Recenze Lenovo a7000 dual sim

16. 2. 2018 aktualizováno

Lenovo A7000 Dual SIM

Lenovo A7000 je smartphone, který nabízí řadu inovativních funkcí a prvotřídní vybavení, které předčí očekávání těch nejnáročnějších uživatelů. S váhou 140 g a konstrukcí, která je příjemná na dotek a pevně zpracovaná, poskytuje tento telefon kvalitní a robustní zážitek.

Lenovo A7000 je poháněn operačním systémem Android 5.0 (Lollipop), který přináší řadu vylepšení a optimalizací pro vyšší výkon a efektivitu. K tomu přidáváme výkonný osmijádrový procesor, který zaručuje plynulý chod a rychlou odezvu telefonu. Díky LTE připojení se uživatelé mohou těšit na rychlý přenos dat a bezproblémové sledování videí a hraní her.

Jedním z nejvýraznějších prvků tohoto modelu je jeho 5,5palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 720. Displej nabízí široké pozorovací úhly až 180°, což umožňuje snadné sdílení obsahu s přáteli a rodinou.

Telefon nabízí také pokročilou zvukovou technologii Dolby Atmos. Tato technologie vytváří bohatý a plný zvuk, který dodává vašim zážitkům z videí, hudby a hraní her nový rozměr. To všechno činí z Lenovo A7000 ideální zařízení pro multimediální zábavu.

Na fotografické frontě Lenovo A7000 nabízí dvojici fotoaparátů s automatickým ostřením, které jsou připraveny zachytit všechny důležité okamžiky. Bez ohledu na to, zda jste vášnivým fotografem nebo se jen občas chcete podělit o své zážitky, tyto fotoaparáty vám poskytnou vše, co potřebujete.

Tento model také nabízí možnost použití dvou SIM karet, což je ideální pro ty, kteří potřebují oddělit svůj osobní a pracovní život, nebo pro cestovatele, kteří chtějí ušetřit na roamingových poplatcích.

Lenovo A7000 je také vybaven vestavěnou sadou aplikací DOit, které přinášejí řadu užitečných funkcí, jako je sdílení dat bez připojení k internetu, ochrana před viry a malwarem, vytváření záloh hovorů, zpráv a kontaktů a automatická změna grafiky pozadí podle počasí.

Nevýhodou tohoto telefonu může být, že nedisponuje nejnovějším operačním systémem a někteří uživatelé mohou cítit, že výkon kamery by mohl být lepší.

Celkově je Lenovo A7000 telefonem, který nabízí výborný poměr cena/výkon. Jeho výkonný procesor, velký a jasný displej, vysoká kvalita zvuku a šikovné funkce z něj dělají skvělou volbu pro ty, kteří hledají kvalitní a cenově dostupný smartphone.

Tento chytrý telefon již není v prodeji, prohlédněte si naše nejnovější recenzované telefony.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář