Recenze Lenovo IdeaPad Miix 700

Na doma i na cesty se hodí nový konvertibilní laptop/tablet Lenovo IdeaPad Miix 700. Tento 12 palcový FHD dotykový hybrid skvěle poslouží jak pro běžnou kancelářskou činnost, např. práci v MS. Word, Excelu apd., tak pro volnočasové využití. Kromě atraktivního designu oceníte také tiché provedení, díky absenci chlazení větrákem.

KLADY:
  • Dobrá obrazovka
  • Tichý
  • Stylus i klávesnice v balení
  • Dobrá výdrž baterie

ZÁPORY:
  • Pomalejší procesor
  • Chybí podsvícení klávesnice
  • Měkký zvuk

Recenze na notebookcheck.net – 8,6/10

Lenovo vydalo elegantní konvertibilní IdeaPad MiiX 700, budící vesměs pozitivní dojem. Instalovaný Core M procesor dodává dostatečný výkon na běžné použití. Ten můžete kdykoliv upravit pomocí pasivního chlazení.

Klady: Jasná a vysoce kontrastní IPS obrazovka, nehlučný, SSD ve formátu M.2, dok na klávesnici, ActivePen, velmi dobrá výdrž baterie

Zápory: Občas se zpomaluje, GPU se dusí, šasi by mělo být tužší

Recenze na pcmag.com – 8/10

Lenovo IdeaPad MiiX 700 je Windows tablet vybavený magnetickým krytem klávesnice, takže se nemusíte bát být produktivní i na cestách.

Klady: Kryt na klávesnici je v balení, procesor Core m5 bez větráku, plnohodnotné USB porty, nastavitelný držák

Zápory: Nemá USB typu C, klávesnice není podsvícená, měkké reproduktory

Recenze na techradar.com – 8/10

Není to nejsilnější hybrid v okolí, nicméně MiiX 700 je lepší, než Microsoft Surface 4, díky jeho klávesnici v balení a stylusu. Je také hezčí.

Klady: V balení stylus a klávesnice, v černé vypadá výborně, dobrá hodnota, 4G LTE

Zápory: Procesor není nejrychlejší, problémy s použitím USB portů

8.2 Celkové hodnocení
Skvělý

Hybridní Lenovo IdeaPad MiiX 700 nadchne nejednoho příznivce kompaktních a lehkých laptopů/tabletů. Nejenom svým atraktivním designem, dlouhou výdrží baterie a klávesnicí i stylusem v ceně. Také jeho celkový výkon a dojem působí velmi dobře, až na jeho optickou podobnost s Microsoft Surface Pro 3. Svými fyzickými atributy ho však MiiX 700 předčí.

notebookcheck.net
8.6
pcmag.com
8
techradar.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!
note

Nejprodávanější notebooky dle heureka.cz

Právě zlevněné notebooky

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte