Náš tip

Recenze Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro (59-425936)

Neexistuje žádný důvod, proč notebook Lenovo Idepad Yoga 2 Pro nedoporučit, tedy pokud vám vyhovuje čistě funkční design. Tento hybridní model má skvělý displej, slušný výkon, dobrou klávesnici a poskytuje vynikající zážitek v obou svých rolích. To vše za dobrou cenu.

KLADY:
  • Atraktivní vzhled
  • HD+ displej
  • Tenký a lehký
  • Dobrá klávesnice

ZÁPORY:
  • Nižší výdrž baterie
  • Pouze jedno USB 2.0 a jedno USB 3.0

Shrnutí uživatelských recenzí na Amazon.com – 8/10

Odborníci z webu alaTest shromáždili 121 uživatelských recenzí  Lenovo Ideapad YOGA 2 PRO z obchodu Amazon.com. Průměrné hodnocení tohoto produktu je 4,0/5, což odpovídá průměrnému hodnocení celé kategorie notebooků. Velmi pozitivní jsou komentáře ohledně kvality obrazu a použitelnosti přístroje. Přenositelnost a displej mají také dobrá hodnocení, zatímco smíšené názory panují ohledně spolehlivosti. Celkem nákup tohoto modelu doporučuje 84% zákazníků.

Klady: Výkon, přenositelnost, obrazovka, použitelnost, kvalita obrazu

Recenze na theverge.com – 8,1/10

Neexistuje žádný důvod, proč Yoga 2 Pro nedoporučit, tedy pokud vám vyhovuje čistě funkční design. Tento model má slušný výkon, dobrou klávesnici, skvělý displej, přinejhorším-funkční trackpad.  Zároveň je dostatečně tenký a lehký, abych si ho mohl vzít kamkoli a byl použitelný kdekoli, od vlakové sedačky až po kavárnu. Je to dobrý notebook a vynikající společník do chladných zimních rán, když je v televizi spousta zajímavých programů a žádný rozumný důvod proč vstát z postele.

Klady: Tenký a lehký, pružný závěs je opravdu užitečný, krásný displej

Zápory: Pouze průměrná životnost baterie, závěs má tendenci se viklat, nic moc trackpad

Recenze na pcmag.com – 8/10

Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro je hybridní notebook, který řeší řadu nedostatků předchozí verze. Avšak je stále poněkud těžký na to, aby nahradil jak véčkový notebook, tak ryzí tablet.

Klady: Otočné víko o 360°, rozlišení více než 1080p HD, vynikající podsvícená klávesnice

Zápory: Pouze jedno USB 2.0 a jedno USB 3.0, mohl by mít lepší životnost baterie, některé starší aplikace mají problém se škálováním, tlačítka klávesnice jsou stále funkční a klikatelné v režimu tabletu

Recenze na pcworld.com – 8/10

Yoga 2 Pro kombinující notebook a tablet poskytuje vynikající zážitek v obou svých rolích a jeho displej s ultra vysokým rozlišením je úžasný. Obojetný design však musel lehce ustoupit pohodlnosti psaní.

Klady: Nádherný displej, funguje dobře jako notebook i tablet, hezký industriální vzhled

Zápory: Méně pohodlné psaní (na notebook od Lenova), omezené množství portů, chybí Ethernet, 802.11n Wi-Fi adapter (není 802.11ac)

Recenze na laptopmag.com – 8/10

Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro může pochlubit nádherným HD+ displejem a lehkým designem určeným pro přecházení mezi notebookem a tabletem. To vše za dobrou cenu.

Klady: Atraktivní vzhled, barevný displej a široké pozorovací úhly, hlasitý a jasný zvuk, skvělá klávesnice a clickpad, slušný výkon

Zápory: Kratší výdrž baterie než nabízejí konkurenti, nešikovné umístění tlačítka na zapnutí, SSD má podprůměrnou rychlost

8 Celkové hodnocení
Skvělý

Neexistuje žádný důvod, proč notebook Lenovo Idepad Yoga 2 Pro nedoporučit, tedy pokud vám vyhovuje čistě funkční design. Tento hybridní model má skvělý displej, slušný výkon, dobrou klávesnici a poskytuje vynikající zážitek v obou svých rolích. To vše za dobrou cenu.

Zákazníci amazon.com
8
theverge.com
8.1
pcmag.com
8
pcworld.com
8
laptopmag.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii notebooků dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte