Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Lenovo K3 Note

23. 2. 2017 aktualizováno

Lenovo K3 Note recenze testado

Lenovo K3 Note je chytrý telefon, který nabízí výborný výkon, velký displej a mnoho užitečných funkcí. Navržený s důrazem na uživatelskou přívětivost a výkon, telefon je skvělou volbou pro ty, kteří hledají solidní a cenově dostupný smartphone.

V první řadě je Lenovo K3 Note vybaven 5,5″ Full HD IPS displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Tento displej poskytuje skvělou kvalitu obrazu, ať už sledujete filmy, hrajete hry nebo prohlížíte dokumenty, a zajišťuje jasný a živý obraz.

Design Lenovo K3 Note je elegantní a pohodlný. Jeho konstrukce je robustní a je lehký, váží jen 150 gramů, což ho činí snadno přenosným.

Pod kapotou telefonu najdeme osmijádrový procesor s frekvencí 1,7 GHz a 2 GB RAM paměti, což zaručuje plynulý chod i při náročnějších úkolech nebo při multitaskingu. Tento model také disponuje 16GB uživatelskou pamětí, kterou lze rozšířit až na 32GB pomocí SD karty, takže si můžete uchovat všechny své oblíbené fotografie, filmy nebo hudbu.

Telefon je vybaven 13Mpx hlavním fotoaparátem s automatickým ostřením a bleskem pro výborné fotky za jakýchkoli světelných podmínek. Přední kamera je také k dispozici pro ty, kteří rádi pořizují selfie.

Jednou z nejlepších funkcí Lenovo K3 Note je možnost použití dvou SIM karet, což je ideální pro ty, kteří chtějí oddělit svůj pracovní a soukromý život nebo pro ty, kteří cestují.

Pohotovostní doba telefonu je také působivá, s kapacitou baterie 3000 mAh může telefon vydržet až 750 hodin v pohotovostním režimu.

Co se týče softwaru, telefon běží na systému Android 5.1 Lollipop, který poskytuje intuitivní a snadno použitelné rozhraní.

Celkově je Lenovo K3 Note telefon s vynikajícím poměrem cena/výkon, který nabízí solidní výkon, skvělý displej a mnoho užitečných funkcí za přijatelnou cenu.

Mobilní telefon Lenovo K3 Note již bohužel není v prodeji. Doporučujeme některý z námi recenzovaných nejprodávanějších telefonů.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář