Recenze Lenovo K3 Note

Lenovo K3 Note je velmi kvalitní telefon nižší třídy, mezi jehož hlavní přednosti patří 5,5 palcový Full HD displej s jasnými barvami, plynulý chod, nadprůměrná výdrž baterie a tenký design. Fotoaparát nijak nenadchne, ale není ani vyloženě špatný. Ačkoli pár negativ by se našlo (např nepodsvícená tlačítka nebo horší čitelnost displeje na slunci), vzhledem ke skvělé ceně lze nad nimi přimhouřit oči.

KLADY:
 • Velký Full HD displej
 • Skvělá výdrž baterie
 • Solidní výkon
 • Tenký a lehký design

ZÁPORY:
 • Nepodsvícená tlačítka
 • Horší viditelnost na slunci

Recenze na androidauthority.com – 8/10

Lenovo K3 Note je jedním z nejlepších zařízení se systémem Android v kategorii cenově přijatelných telefonů (08/2015). Poskytuje to, co je pro dobrý smartphone podstatné – displej s vysokým rozlišením, hladký výkon a impozantní výdrž baterie. I když má pár nedostatků, vzhledem k nízké ceně se zdají být zcela nepodstatné.

Klady: Dobrý displej, vynikající výkon, jasný zvukový výstup, skvělá výdrž baterie, silný radiový signál

Zápory: Design může být pro někoho příliš jednoduchý, špatná čitelnost na slunci, nízká hlasitost repráčků

Recenze na gadgets.ndtv.com – 8/10

Lenovu se opravdu podařilo nás překvapit silou a leskem. K3 Note je za danou cenu fenomenální zařízení – zlatý věk levných telefonů není zdaleka u konce. Myslíme, že vzhledem k popularitě velkých obrazovek zaujme spoustu zákazníků, ale současně doufáme, že to Lenovo v budoucnu nezastaví od výroby telefonů klasických rozměrů.

Klady: Skvělý výkon, dobrý displej a zvuk, spousta softwarových vylepšení

Zápory: Průměrná kvalita fotoaparátu, výdrž baterie by mohla být lepší

Recenze na digit.in – 7,5/10

Lenovo K3 Note je jedním z těch zařízení, která dělají vše správně. Pokud jde o každodenní používání, jeho schopnosti jsou nezpochybnitelné. Má dobrý displej, zvuk, slušný fotoaparát a lehko se ovládá. Jediným nedostatkem je podprůměrný herní výkon. Pokud je vaší prioritou hladce fungující Android smartphone, který splní veškeré vaše základní každodenní požadavky, aniž by se zapotil a přitom ušetří baterii, je Lenovo K3 Note to pravé.

Klady: Displej má dobré barvy, tenký a dobře padne do jedné ruky, hladké brouzdání a skvělé smskování, slušné audio

Zápory: Tlačítka nemají podsvícení, při hraní se trochu seká

Recenze na mojandroid.sk – 8,1/10

Lenovo K3 Note je šikovný telefon, který nabízí pěkný velký displej, dobrý fotoaparát a dostatečný výkon pro většinu běžných činností. To vše za velmi přijatelnou cenu.

Klady: Displej, fotoaparát, výdrž baterie, Dual SIM, podpora pro microSD, vyjímatelná baterie

Zápory: Pro někoho robustní nadstavba systému, tichý reproduktor, nepodsvícená tlačítka

Recenze na pcquest.com – 9/10

Lenovo K3 Note přichází v kompletním balíčku, který zahrnuje elegantní design, dobrou konfiguraci hardwaru a skvělou výdrž baterie, což z něho činí nejlepší telefon této cenové kategorie.

Klady: Dobrá baterie, jasný displej, tenký design, svižný chod

Zápory: Dodáván bez sluchátek

8.1 Celkové hodnocení
Skvělý

Jeden z nejlepších smartphonů své třídy, to je Lenovo K3 Note, který seženete pod hranici 4000 Kč. Potěší velkým a tenkým displejem, slušným fotoaparátem, dlouhou výdrží baterie a solidním výkonem, který zcela postačuje pro běžné používání. Výše uvedená negativa jsou vzhledem ke skvělé ceně spíše detaily.

androidauthority.com
8
gadgets.ndtv.com
8
digit.in
7.5
mojandroid.sk
8.1
pcquest.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

1 komentář
 1. Odpovědět
  miloš 5.11.2016 at 12:35

  Docela slušný -cena výkon,ale chybí ni tam tonové upozornění na zmeškaný hovor.

  Okomentujte