Cena / kvalita

Recenze Lenovo S60

Skvělým poměrem cena/kvalita se pyšní Lenovo S60, který dále nabízí nádherný štíhlý design, podobný iPhonu. Potěší též podpora LTE a dvou SIM karet, dobrý 13 Mpix fotoaparát a solidní výkon. Pochvalu si rovněž zaslouží velký 5 palcový displej s HD rozlišením, vysokým jasem a dobrou čitelností na slunci. Telefon se navíc téměř nezahřívá a to ani při velkém zatížení. Uživatelské rozhraní je vybaveno velkou škálou nejrůznějších funkcí, které však mohou někomu připadat zbytečné. Stejně tak nepotěší již poměrně starý Android 4.4 ani malé vnitřní úložiště. To se dá nicméně rozšířit pomocí paměťové karty.

KLADY:
  • Cena/výkon
  • Dual SIM a LTE
  • Pěkný velký displej

ZÁPORY:
  • Malá vnitřní paměť
  • Starý Android
  • Chybí USB OTG a NFC

Recenze na techbox.dennikn.sk – 7,7/10

Lenovo S60 není dokonalý smartphone, ale při pohledu na jeho cenovku se veškeré nedokonalosti rozplývají. Za skvělou cenu dostanete chytrý telefon, který je dobrý téměř ve všem a navíc je důkladně promyšlený.

Klady: Skvělý poměr cena/výkon, šikovné softwarové detaily

Zápory: Malá výkonová rezerva, průměrná výdrž baterie

Recenze na mojandroid.sk – 7,6/10

Lenovo S60 je šikovný smartphone, který zaujme příjemným designem, poutavou cenovkou a podporou Dual SIM a LTE. Nezklame vás ani rozměrný displej s HD rozlišením či kvalitní fotoaparát.

Klady: Štíhlé tělo, velký 5″ HD displej, podpora LTE a 2 SIM karet, 13 Mpix fotoaparát s LED bleskem a Full HD videem

Zápory: Nevyjímatelná baterie

Recenze na fony.sk – bez hodnocení

Lenovo S60 je velmi zajímavým zástupcem nižší střední třídy. Zaujme pěkným vzhledem, barevný HD displejem čitelným i na slunci, výkonným hardwarem či povedeným uživatelským prostředím. Dalším plusem je podpora 2 SIM karet. Mínusy se hledali těžko. Konstrukci s kluzkým povrchem lze schovat do přibaleného obalu a malou vnitřní paměť lze rozšířit pomocí microSD karty. Výdrží telefon nepřekvapil, ale ani nezklamal.

Klady: Svěží design, dual SIM, poctivé zpracování, dostatek výkonu, ochranný kryt a fólie na displej jsou součástí balení, uživatelské prostředí s množstvím funkcí a gest, pěkný HD displej s dobrou čitelností na přímém slunci

Zápory: Malá vnitřní paměť, absence USB OTG a NFC, dvě SIM karty různých rozměrů

Recenze na mobilmania.azet.sk – bez hodnocení

Lenovo S60 se designově inspiroval iPhonem. Jeho základ nicméně tvoří Android 4. Dalším rozdílem je větší 5 palcový displej, podpora Dual SIM a 13 megapixelový fotoaparát.

Klady: Pevná konstrukce, podpora Dual SIM, čtyřjádrový procesor, 2 GB RAM, pohodlné držení v dlani, datové přenosy přes LTE, 5 palcový displej

Zápory: Systém je plný zbytečností, starší Android 4.4 Kitkat

Recenze na laptopmedia.com – bez hodnocení

I přesto, že Lenovo S60 je telefon nižší střední třídy, díky cenovce může konkurovat i dražším modelům. V Lenovu dělali co mohli, aby vytvořili telefon, který kombinuje krásný vzhled s funkčním softwarem.

Klady: Tenký a elegantní design, velká škála extra funkcí v uživatelském rozhraní, relativně dlouhá výdrž baterie, vysoký výkon, 2 GB RAM, příliš se nezahřívá, IPS displej s vysokým jasem, kontrastem a přesnými barvami

Zápory: Pouze 8 GB vnitřní paměť

7.7 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Lenovo S60 nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Na pohled zaujme elegantním tenkým designem a velikým 5" displejem. V nitru se pak ukrývá rychlý procesor, 2 GB RAM, slušný fotoaparát a povedené uživatelské rozhraní. Kladem je též podpora LTE a Dual SIM. Výdrž baterie je ucházející. Naopak systém Android 4.4 může být pro mnohé příliš zastaralý.

techbox.dennikn.sk
7.7
mojandroid.sk
7.6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte