Recenze Lenovo Vibe Shot Dual SIM

Telefon, který může soupeřit s fotoaparáty, takový je Vibe Shot Dual SIM. Nádherný a kvalitně zpracovaný kousek od Lenova s kovovým tělem a odolným sklem Gorilla Glass 3. Z pozitiv dále zaujme Dual SIM s podporou 4G/LTE a dobrá výdrž. 5 palcový displej je velmi povedený, nicméně odráží světlo více než by bylo zdrávo. Zadní strana naopak velmi přitahuje otisky prstů a je složité ji udržet krásně čistou. Co je však největším zklamání je podprůměrný výkon.

KLADY:
  • Excelentní fotoaparát
  • Kvalita zpracování
  • Dual SIM

ZÁPORY:
  • Nižší výkon
  • Magnet na otisky prstů

Recenze na notebookreview.com – 7,2/10

Lenovo Vibe Shot primárně zaujme zájemce o perfektní fotoaparát, ale potěší také optimalizovaný hardware a velká RAM, které zaručují skvělý výkon. Jako další klady můžeme uvést moderní vzhled, odolné tělo a nadprůměrnou výdrž baterie. Jediné výtky jdou na vrub povrchu displeje, který odráží světlo, a celkové objemnosti přístroje.

Klady: Vynikající fotoaparát s Auto a Profi režimem, stejně jako OIS, 3 GB RAM, moderní design a odolné sklo a hliníkové tělo, dobrá výdrž baterie, Dual SIM

Zápory: Příliš odrazivý displej, na 5 palcový telefon je příliš veliký, velký rámeček displeje, fyzické tlačítko spouště fotoaparátu je mrňavé

Recenze na gadgets.ndtv.com – 8/10

Lenovo Vibe Shot je krásně zpracovaný telefon pro milovníky fotografování. Kvalita provedení je skvělá a smartphone nabízí jasný displej, dobrou výdrž baterie a plnohodnotný fotoaparát. Software, ačkoli většinu času plynulý, má řadu chyb, které by mělo Lenovo co nejdříve opravit. Rovněž by potěšilo mít více režimů pro nahrávání videa. Kromě toho noční můrou telefonu jsou otisky prstů, takže udržet ho čistý není zrovna jednoduché.

Klady: Elegantní design a robustní zpracování, dobrý výkon fotoaparátu, plynulé uživatelské rozhraní a výkon aplikací, slušná výdrž baterie

Zápory: Chybový software, přitahuje otisky prstů, omezené režimy videa

Recenze na digit.in – 6,8/10

Otázka za milion dolarů – měli byste uvažovat o koupi Lenovo Vibe Shot? No, pokud hledáte telefon hlavně kvůli fotoaparátu, pak proč ne. Ale za danou cenu bude možná lepší se poohlédnout po telefonech s lepším celkovým výkonem. V tomto směru můžeme doporučit Honor 7 nebo OnePlus 2.

Klady: Dobrý displej, snadné ovládání fotoaparátu, dobrá kvalita obrazu, slušná výdrž baterie

Zápory: Náhodné padání systému a záseky, zařízení působí křehce navzdory kvalitnímu zpracování

Recenze na mojandroid.sk – 8,6/10

Ačkoli Lenovo Vibe Shot nepatří k nejvýkonnějším zařízením své třídy, má skutečně co nabídnou. Mimo kvalitně provedené konstrukce z kovu a odolného skla Gorilla Glass 3, nadchne kvalitním displejem a vynikajícím fotoaparátem, který ve své třída patří k absolutní špičce.

Klady: Fotoaparát, vzhled a konstrukční zpracování, Dual SIM s podporou 4G/LTE, displej, dobrá výdrž na jedno nabití

Zápory: Občas pomalé přechody operačního systému

Recenze na tech.sme.sk – 8,5/10

Lenovo Vibe Shot je cenově dostupný smartphone, který pěkně vypadá a kvalitou fotek se bez problémů vyrovná i dražší konkurenci.

Klady: Poměr cena/výkon, kvalita fotografií, konstrukce

Zápory: Nevyužitá dioda, senzor automatického osvětlení

7.8 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Lenovo Vibe Shot Dual SIM je elegantní a kvalitně provedený smartphone, který potěší zejména zapálené fotografy amatéry. Mezi klady patří rovněž slušný výdrž baterie a podpora dvojice SIMek. Naopak velkým zklamáním je občas padající software a pomalejší celkový výkon.

notebookreview.com
7.2
gadgets.ndtv.com
8
digit.in
6.8
mojandroid.sk
8.6
tech.sme.sk
8.5
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte