Recenze Lenovo Vibe X2

Toužíte-li po telefonu s neotřelým designem, je Lenovo Vibe X2 ten správný kousek pro vás. Na první pohled zaujmou tři odstínované barevné plastové vrstvy upevněné na čtvrté vrstvě s displejem. Střízlivější varianta je černošedobílá a pro extravagantnější jedince je v nabídce zlatooranžové provedení. Povedený displej, který je možné ovládat i v rukavicích, osmijádrový procesor, špičkové konstrukční zpracování z něj činí velmi dobrý mobil ve své cenové kategorii, zklamáním však může být nízká výdrž baterie a průměrný fotoaparát.

Náš tip: Přečtěte si náš pravidelně aktualizovaný výběr nejlepších mobilních telefonů do 5000 Kč.
KLADY:
 • Nápaditý design
 • Skvělá výbava
 • Podpora LTE a NFC
 • Kvalitní konstrukční zpracování
 • Zdařilý displej

ZÁPORY:
 • Malá výdrž baterie
 • Absence paměťových karet
 • Slabší fotoaparát

Recenze na techmagnifier.com – 7/10

Lenovo Vibe X2 je vícebarevný vrstvený smartphone, který se objevil jako barevný maják v moři černě. Vypadá jako nákup, který byste si neměli nechat ujít. Přichází s hardwarovým vybavením, které z něj činí jeden z nejvýkonnějších Androidových telefonů v této cenové kategorii. Zklamat může fotoaparát, který je spíše průměrný.

Klady: Působivý design, podpora 4G LTE, povedený displej, lehký a tenký

Zápory: Slabá výdrž baterie, průměrný fotoaparát, bez podpory SD karty

Recenze na pcnews.sk – 8,8/10

Atraktivní design s kvalitním konstrukčním provedením tohoto smartphonu skrývá ve svých útrobách výkonný čipset a zajímavý hardware. Zdařilý Full HD displej a slušný fotoaparát jsou pozitivy, nedostatkem je baterie, která vydrží s bídou jeden den.

Klady: Displej a výkon; konstrukční provedení; stylový design; 32 GB úložiště; fotoaparát

Zápory: Absence microSD slotu; baterie; kvalita zvuku

Recenze na digit.in – 7,9/10

Lenovo Vibe X2 je jako hrozen, některé části jsou sladké, jiné kyselé, ale vcelku se jedná o docela chutné sousto. Je to zajímavý dobře vypadající telefon s potenciálem, který však ztrácí body díky nízké výdrži baterie.

Klady: Vydařený displej; slušný fotoaparát, nevšední design, velmi dobrý výkon

Zápory: Špatný výkon baterie

Recenze na Mojandroid.sk – 7,8/10

Smartphone Lenovo Vibe X2 zaujme už na první pohled. Pozitivní dojem vzroste i při prvním fyzickém kontaktu, kdy nadchne především svou nízkou hmotností a svými rozměry. Má však i své nevýhody, kam patří hlavně kvalita fotoaparátu a životnost baterie.

Klady: Speciální třívrstvá konstrukce, pětipalcový Full HD displej, 8-jádrový procesor, přiměřená cena

Zápory: Fotoaparát, baterie

Recenze na gadgets.ndtv.com – 6/10

Lenovo Vibe X2 nabízí skutečně působivý výkon, ale přesto má daleko k dokonalosti. Software není zcela pružný a zklamáním je fotoaparát a baterie.

Klady: Neokoukaný design, vysoký výkon procesoru, příjemná cena

Zápory: Baterie, fotoaparát

7.5 Celkové hodnocení
Velmi dobré

Lenovo Vibe X2 je působivý smartphone s atraktivním designem, který nenudí. Potěší zejména výkonem, kvalitou zpracování, displejem a podporou LTE. Bohužel ve srovnání se smartphony vyšších cenových tříd však zaostává především v životnosti baterie a nenadchne ani průměrný fotoaparát.

techmagnifier.com
7
pcnews.sk
8.8
digit.in
7.9
Mojandroid.sk
7.8
gadgets.ndtv.com
6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte