Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Lenovo Yoga Tablet 2 10 LTE

3. 7. 2017 aktualizováno

Lenovo Yoga Tablet 2 10 LTE recenze testado

Produktem, který se mi dnes dostal do ruky, je tablet Lenovo Yoga Tablet 2 10. Tento výrobek je nabitý funkcemi a elegantním designem, který vám umožní využívat ho ve čtyřech různých polohách. Výdrž baterie na jedno nabití je fascinující a procesor Intel Atom zajišťuje rychlý výkon.

Tento model se již neprodává, přečtěte si naše recenze a testy nejlepších tabletů na trhu.

Design a konstrukce

Model tabletu Lenovo Yoga Tablet 2 vyniká svým důmyslným designem, který umožňuje jednoduché používání ve čtyřech různých polohách. Díky baterii umístěné v hliníkovém válci se těžiště přesouvá, což zlepšuje ergonomii držení tabletu a přispívá k pohodlí při používání. S váhou 629 g je tablet dostatečně lehký na to, aby byl snadno přenosný, ale zároveň dostatečně robustní, aby odolal každodennímu používání.

Výdrž baterie

Baterie tabletu Lenovo Yoga Tablet 2 je bezpochyby jedním z jeho největších plus. S kapacitou 9600 mAh a údajnou výdrží 18 hodin na jedno nabití je tento tablet ideální pro dlouhé pracovní dny nebo cestování. Tento tablet rozhodně vydrží po dobu vašeho pracovního dne a ještě vám zbude dostatek energie pro večerní relaxaci.

Zvuková kvalita

Jedním z výrazných prvků tohoto tabletu je jeho zvukový systém. Stereo reproduktory s technologií zpracování zvuku Wolfson Master HiFi a prostorovým zvukem Dolby poskytují čistý a kvalitní zvuk, ať už sledujete filmy, posloucháte hudbu nebo uskutečňujete videohovory.

Příslušenství

K tabletu Lenovo Yoga Tablet 2 je dodávána také bezdrátová klávesnice, která se připojuje přes Bluetooth. Tato klávesnice nejenže rozšiřuje funkčnost tabletu na úroveň notebooku, ale také chrání displej před poškozením.

Aplikace a softwarové vymoženosti

Lenovo nabízí řadu předinstalovaných aplikací DOit, které poskytují různé funkce, jako je sdílení souborů, zálohování a obnovování kontaktů a SMS zpráv a mnoho dalšího. Společně s operačním systémem Android 4.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář