Recenze Lenovo Yoga Tablet 2 10 LTE

Lenovo Yoga Tablet 2 s Windows je solidní tablet s vynikající životností baterie a šikovnou Bluetooth klávesnicí, což z něho dělá dobrou volbu pro práci i zábavu.

KLADY:

  • Nízká cena
  • Univerzální stojan
  • Velmi dobrá životnost baterie
  • Jasný FullHD displej

ZÁPORY:
  • Težký
  • Fotoaparát

Shrnutí uživatelských recenzí na amazon.co.uk – 8,6/10

Redaktoři webu alaTest zanalyzovali 271 uživatelských recenzí tabletu Lenovo Yoga Tablet 2 10 na Amazon.co.uk. Průměrné hodnocení bylo 4,3/5, což je o něco méně než je průměr kategorie tabletů (4,4). Uživatelé jsou ohroměni baterií a přenositelností. Oceňují rovněž displej a použitelnost tabletu. Smíšené pocity mají ohledně fotoaparátu. Celkově tento model doporučuje 87% recenzentů.

Klady: Výkon, použitelnost, displej, přenositelnost, baterie

Zápory: Fotoaparát

Recenze na notebookcheck.com – 8,3/10

Dle našeho názoru je Yoga tablet 2 od Lenova vhodný zejména pro uživatele, kteří zařízení používají na klíně nebo na stole, a to díky velmi dobrému stojánku, ale zároveň vyšší hmotnosti. Naopak není vhodný pro uživatele typu tester, kteří dávají přednost chůzi s tabletem, protože když přístroj držíte v jedné ruce, je znát každičký gram.

Klady: Elegantní pevné tělo, univerzální a dobře implementovaný hliníkový stojan, snadno zvládá všechny hry, jasný displej, užitečné UI modifikace, nízká cena, slušný fotoaparát, velmi dobrá životnost baterie, oznamovací centrum

Zápory: Postrádá zadní kryt, poměrně těžký, podprůměrný zvuk, GPS by mohla být lepší, při některých aplikacích pomalý dotykový displej, animace se občas cukají

Recenze na laptopmag.com – 8/10

Lenovo Yoga Tablet 2 s Windows je solidní tablet s vynikající životností baterie a šikovnou Bluetooth klávesnicí, což z ní dělá dobrou volbu pro práci i zábavu.

Klady: Vynikající životnost baterie, Bluetooth klávesnice, hlasité stereo repráčky, jasný displej

Zápory: Trapný stojan, odnímatelná klávesnice má slabé držadlo

Recenze na pcmag.com – 8/10

FullHD displej a jedinečný design Lenova Yoga Tabler 2 jsou vzácnými prvky v této cenové kategorii, což z něho dělá skvělou volbu pro začátečnický tablet.

Klady: Nízká cena, Full HD, chytře zabudovaný stojánek

Zápory: Sporné softwarové vylepšení

Recenze na techradar.com – 8/10

Přestože objemný, Yoga 2 zůstává solidním, užitečným a levným tabletem, který pokračuje ve vylepšení předchozího vzhledu.

Klady: Skvělá životnost, univerzální stojan, vysoce kvalitní displej, schopnost multitaskingu

Zápory: Těžký tablet, pomalé nabíjení, válec baterie je objemný

8.2 Celkové hodnocení
Skvělý

FullHD displej a jedinečný design jsou vzácnými prvky v této cenové kategorii, což z Lenovo Yoga Tablet 2 dělá skvělou volbu pro začátečnický tablet.

Uživatelé amazon.co.uk
8.6
notebookcheck.com
8.3
laptopmag.com
8
pcmag.com
8
techradar.com
8
Uživatelské hodnocení: 4 (2 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii tabletů dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte