Recenze Lenovo Yoga Tablet 3 (8″ nebo 10″ verze)

Tablet Lenovo Yoga Tab 3 vás překvapí skvělou výdrží baterie, praktickým stojánkem a otáčivým fotoaparátem. I cena je poměrně slušná. Náročnějšího uživatele však zklame průměrným displejem a malým výkonem.

KLADY:
  • Velmi dlouhá výdrž
  • Univerzální stojánek
  • Otočný fotoaparát

ZÁPORY:
  • Malý výkon
  • Průměrný displej
  • Trochu robustní

Recenze na notebookcheck.net (10″ verze)- 8,4/10

Ačkoli Lenovo navrhlo svůj tablet Yoga Tab 3 10 pro multimediální použití, svůj koncept nedotáhlo zcela do konce. HD displej má pouze 1280×800 pixelů a nejlevnější konfigurace nabízí pouze 16 GB prostoru.

Klady: Vysoce kvalitní hliníkové tělo, praktický stojánek, jasný IPS displej se stabilními pozorovacími úhly, prostorový zvuk Dolby Atmos, otočný 8 MP fotoaparát, nejnovější Android (5.1.1), velmi nízké zahřívání, velmi dlouhá životnost baterie

Zápory: Pouze 1 GB RAM, nestabilní case, k dispozici pouze 10,9 GB paměti, paměť rozšiřitelná pouze na max 32 GB, základní výkon, WI-Fi pouze v nadstandardu, chybí GSM, UMTS a LTE, průměrný fotoaparát, nevyjímatelná baterie

Recenze na pocket-lint.com (8″ verze)- 8/10

Yoga 3 je tablet s vestavěným stojánkem a životností baterie, která poráží veškerou konkurenci. Navíc nestojí moc a je dokonce levnější než její předchůdce Yoga Tab 2. V této cenové hladině však Tab 3 sráží horší displej a celkový výkon.

Klady: Univerzální stojan, velká výdrž baterie, působí dobře, slušná paměť

Zápory: Nízké rozlišení obrazovky, málo výkonný procesor přináší malý výkon, trochu robustní

Recenze na cnet.com (8″ verze)- 7/10

Lenovo Yoga Tab 3 je tablet pro ty, jejichž nároky jsou prosté a rozpočet omezený.

Klady: Lenovo Yoga Tab 3 má praktický design s vestavěným stojánkem. Je tu otočný fotoaparát, který pořizuje ostré fotky a přední reproduktory, které poskytují bohatý a čistý zvuk. Výdrž baterie je dlouhá.

Zápory: Na svou malou velikost je poměrně těžký. Velké hry se načítají pomalu.

Recenze na laptopmag.com (8″ verze)- 7/10

Osmipalcový Lenovo Yoga Tab 3 se může pochlubit 15hodinovou životností baterie, delší než u jakéhokoli tabletu, který jsme kdy testovali. Nicméně jeho slabý procesor je mnohem méně působivý.

Klady: Prvotřídní životnost baterie, přesný 8palcový displej, vestavěný stojánek

Zápory: Průměrný výkon, trochu objemný

Recenze na pcmag.com (8″ verze) – 7/10

Lenovo Yoga Tab 3 8 je solidní tablet nižší třídy s unikátním vzhledem, který optimalizuje konzumaci multimedií, ale má velké množství bloatware a slabý procesorový výkon.

Klady: Unikátní, funkční design, slot na microSD, dobrý fotoaparát, dlouhá výdrž baterie

Zápory: Průměrný displej, nevýrazný výkon

7.5 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Tablet Lenovo Yoga Tab 3 vás překvapí skvělou výdrží baterie, praktickým stojánkem a otáčivým fotoaparátem. I cena je poměrně slušná. Náročnějšího uživatele však zklame průměrným displejem a malým výkonem.

notebookcheck.net
8.4
pocket-lint.com
8
cnet.com
7
laptopmag.com
7
pcmag.com
7
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii tabletů dle heureka.cz

Právě zlevněné tablety

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte