Recenze LG 32LF510B

Hledáte-li jednoduchý televizor, který splní vaše základní divácké touhy je 32 palcová LG 32LF510B dobrou volbou. Není sice Smart ani 3D, ale pro běžné sledování naprosto dostačuje. Potěší pěkným vzhledem, snadnou obsluhou a jasným obrazem, který sice není Full HD, ale i tak vás nezklame. Jedinou větší nevýhodou může být malý počet konektorů (pouze 1x HDMI, 1X USB a 1x SCART). Celkově je tento model ideální jako druhý televizor do ložnice či pracovny.

KLADY:
  • Vzhled
  • Cena/kvalita
  • Snadné ovládání a instalace
  • Jasný obraz

ZÁPORY:
  • Není Full HD
  • Malý počet konektorů
  • Průměrný zvuk

Uživatelské recenze na amazon.co.uk – 9,4/10

6 uživatelů britského Amazonu dává této televizi známku 4,7/5. Jedná se o dobrou základní TV do ložnice, která má hezký design a slušný obraz na to, že se nejedná o Full HD. Naopak není příliš určená pro hraní her.

Klady: Hezký vzhled, slušný obraz, cena/kvalita

Zápory: Nemá Full HD, pouze 1 port HDMI

Uživatelské recenze na public.gr – 8,8/10

34 zákazníků řeckého webu public.gr hodnotí LED TV LG 32LF510B v průměru 88%. Nejvíce si cení skvělého poměru cena/výkon a nejméně pak kvality zvuku. Obraz je velmi dobrý, ovládání jednoduché a instalace rychlá a snadná. Častou výtkou je malé množství konektorů.

Klady: Cena/kvalita, snadné ovládání, obraz

Zápory: Slabší zvuk, pouze jeden HDMI, jeden USB a jeden SCART, nemá port VGA

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 7,8/10

Průměrné hodnocení 10 uživatelů nizozemského TVstore je 7,8/10, přičemž všichni nákup této televize doporučují. Lidé oceňují zejména vynikající poměr cena/kvalita, dále praktický design a jednoduché nastavení a ovládání. S obrazem jsou vesměs spokojeni, se zvukem již trochu méně.

Klady: Poměr cena/kvalita, nízká hmotnost, vzhled, kvalita obrazu, snadnost používání a instalace

Zápory: Horší zvuk

Uživatelské recenze na tesco.com – 9,2/10

39 zákazníků Tesca hodnotí LG 32LS510B známkou 4,6 hvězdiček. Doporučují ji jako skvělou druhou televizi, která se pyšní snadným nastavením, dobrým obrazem a ucházejícím zvukem. Pár výtek se týká zejména nedostatečného množství konektorů.

Klady: Jasný obraz, nastavení, dobrá cena, jednoduchý ovladač, slušný zvuk

Zápory: Umístění HDMI portu vzadu je nepraktické při pověšení na zeď, navíc je pouze jeden

8.8 Celkové hodnocení
Skvělá

80 cm televize LG 32LF510B je ideální volbou do vaší ložnice či pracovny. Kromě krásného designu se může pochlubit jednoduchým ovládáním a kvalitním obrazem. Mohla by mít sice o trochu více konektorů a zvuk by mohl být lepší, ale to je jen drobný nedostatek. Za danou cenu se jedná o skvělou koupi.

Uživatelé amazon.co.uk
9.4
Uživatelé public.gr
8.8
Uživatelé tvstore.nl
7.8
Uživatelé tesco.com
9.2
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte