Recenze LG 32LF580V

Televizor LG 32LF580V je 81centimetrová Full HD Smart TV se slušným poměrem cena/výkon. Na pohled zaujme moderním tenkým designem s dvěma nožičkami. Obraz je velmi ostrý a plynulý. Zvuk již o něco horší, ale přijatelný. Mezi konektory naleznete 3x USB, 3x HDMI a SCART.

KLADY:
  • Moderní design
  • Nízká spotřeba
  • Dobrý poměr cena/výkon

ZÁPORY:
  • Dálkový ovladač by mohl být lepší
  • Pro někoho hodně lesklá obrazovka
  • DVB-T2 pouze H264 – AVC

Hodnocení zákazníků obchodu Amazon.co.uk – 9/10

Web alaTest zanalyzoval 24 uživatelských recenzí televize LG 32LF580V od zákazníků amazon.co.uk. Jejich průměrné hodnocení bylo 4,5/5, což je o něco více než průměr kategorie televizí (4,3). Kladně jsou hodnoceny zvuk a dálkový ovladač. Zákazníci rovněž oceňují dobrou cenu a použitelnost, zatímco názory se rozcházejí na spolehlivost přístroje. Celkově je s touto televizí spokojeno 92% zákazníků.

Klady: Obrazová kvalita, použitelnost, cena, dálkový ovladač, zvuk

Recenze na altroconsumo.it – 6,8/10

FullHD televizor se 32palcovou obrazovkou s přesvědčivým výkonem a řadou dobrých funkcí. Kvalita obrazu je skvělá. Zvuk je horší, ale stále přijatelný.

Klady: Dobrá kvalita obrazu, dobrá ostrost pohyblivých scén

Zápory: Přijatelný zvuk

Hodnocení uživatelů directstvs.co.uk – 8,9/10

Z 53 zákaznických recenzí na webu directstvs.co.uk vychází průměrné hodnocení tohoto modelu na 8,9/10. Recenzenti nejlépe hodnotí kvalitu obrazu (9,1) a nejhůře kvalitu zvuku (8,2). Nejvíce vyzdvihují obraz, snadnou instalaci, moderní vzhled a připojení k wifi. Uživatelská přívětivost softwaru a dálkový ovladač jsou naopak hodnoceny rozpačitě.

Klady: Kvalita obrazu, štíhlý design, připojení k wifi

Zápory: Hůře ovladatelný software

Hodnocení uživatelů johnlewis.com – 8,8/10

Průměrné hodnocení 61 zákazníků obchodu johnlewis.com je 4,4/5. Recenzenti nejčastěji oceňují krásný obraz a velké množství užitečných vstupů po straně. Naopak někteří si stěžují na nedostatečný instruktážní manuál.

Klady: Pěkný obraz a zvuk, velké množství vstupů

Zápory: Nedostatečný manuál

8.4 Celkové hodnocení
Skvělý

LG 32LF580V je kvalitní LED chytrá televize, která uspokojí většinu zákazníků. Nabízí skvělou výbavu včetně zabudované wi-fi, 3 HDMI vstupů a 3 USB. Kvalita zpracování i obrazu jsou vynikající. Bohužel nepotěší nepřítomnost přijímače podporující vysílání DVB-T2/HEVC.

Uživatelé amazon.co.uk
9
altroconsumo.it
6.8
Uživatelé directstvs.co.uk
8.9
Uživatelé johnlewis.com
8.8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte