Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Televizory

Recenze LG 32lf580v

3. 2. 2016 aktualizováno

Televize LG 32LF580V je kompaktní a chytrou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní televizor do menších prostorů. S úhlopříčkou 32 palců je ideální do menších obývacích pokojů, ložnic nebo dokonce kuchyní. Tento model je vybaven LED technologií, která zajistí vysokou kvalitu obrazu s výbornou hladinou černé a jasnými, živými barvami.

Rozlišení Full HD (1920 x 1080) je sice menší než 4K, ale na televizi této velikosti bude obraz stále vypadat ostrý a detailní. Frekvence 50 Hz by mohla být pro některé náročnější uživatele nedostačující, zejména při sledování rychlé akce nebo hraní her.

Jako Smart televize, LG 32LF580V nabízí mnoho užitečných funkcí, včetně schopnosti sdílet obsah mezi televizorem a dalšími chytrými zařízeními. Funkce zrcadlení obrazu je skvělým doplňkem, který umožňuje uživatelům zobrazovat obsah ze svých mobilních telefonů přímo na televizní obrazovce. Funkce LG Smart Share také umožňuje uživatelům sledovat obsah na jiných zařízeních, což může být užitečné, pokud chcete sledovat televizi v jiné místnosti nebo na cestách.

Tento model je také velmi energeticky účinný, s průměrným příkonem pouze 40 W a roční spotřebou energie 58 kWh. To vše zařazuje tuto televizi do energetické třídy A. Kromě toho je vybavena řadou funkcí pro úsporu energie, jako je Screen-Off pro regulaci podsvícení a jasu, funkce Standby Mode Zero pro minimalizaci spotřeby energie, a Motion Eco Sensor pro inteligentní sledování pohybu obrazu a regulaci spotřeby energie podle toho.

Design LG 32LF580V je jednoduchý a elegantní, s hmotností pouhých 6,2 kg a roztečí otvorů VESA 200 × 200, což značně usnadňuje instalaci na zeď, pokud si to přejete.

Celkově je LG 32LF580V skvělou volbou pro ty, kteří hledají kompaktní a funkční Smart televizi, která nabízí vysokou kvalitu obrazu a širokou škálu užitečných funkcí.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář