Recenze LG 32LF630V

Hledáte-li 32palcovou chytrou televizi s dobrou kvalitou obrazu i zvuku, která nezruinuje vaši peněženku, nepochybně se do vašeho hledáčku dostane i LG 32LF630V. Mezi její největší klady patří skvělý displej, elegantní vzhled, dobrá konektivita a intuitivní ovládání. Dokonalý dojem nicméně sráží pomalejší reakce operačního systému, slabší černá a nepřítomnost výstupu na sluchátka. Celkově se však jedná o povedené zařízení, jehož koupi nebudete litovat.

KLADY:
  • Skvělý obraz i zvuk
  • Elegantní design
  • Velmi dobré ovládání
  • Konektivita

ZÁPORY:
  • Pomalejší chod
  • Slabá černá
  • Nemá výstup na sluchátka

Uživatelské recenze na amazon.es – 9/10

50 zákazníků španělského Amazonu dává 32 palcové televizi LG 32LF630V v průměru 4,5 hvězdiček. Oceňují dobrý poměr cena/výkon, stejně jako skvělou kvalitu obrazu i zvuku. Design je pěkný, lehký, s tenkým rámečkem. Instalace ani ovládání nečiní nikomu problémy. Mezi drobné vady patří trošku pomalejší operační systém.

Klady: Elegantní vzhled, jednoduché menu, velmi dobrý obraz i zvuk

Zápory: Černá by mohla být více černá, trochu pomalé rozhraní

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,6/10

20 uživatelů polského Cenea dává tomuto modelu průměrnou známku 4,3 hvězdy. S kvalitou obrazu a zvuku jsou vesměs spokojeni. Stejně tak jim vyhovuje vzhled i ovládání. Pouze černá by mohla být sytější a chod systému rychlejší.

Klady: Kvalitní obraz i zvuk, jasné barvy, intuitivní ovládání, dobrá cena, vzhled, chytré funkce, dobré pozorovací úhly

Zápory: Pomalé reakce na ovladač, horší černá

Uživatelské recenze na plasma-discounter.nl – 9/10

25 uživatelů holandského Plasma Discounter hodnotí tuto televizi v průměru 4,5/5. Obraz je ostrý s příjemným podáním barev, stejně tak zvuk je velmi dobrý. Celkově se jedné o skvělý produkt s nadprůměrným poměrem cena/kvalita.

Klady: Dobrý obraz i zvuk, hezký design s tenkým rámem, chytré funkce, jednoduché ovládání, skvělý ovladač s velkými tlačítky

Zápory: Nemá papírový manuál

Uživatelské recenze na tvstore.be – 8/10

9 uživatelů belgického TVStore dává v průměru 4 hvězdičky. Za dané peníze se jedná o velmi pěknou TV s chytrými funkcemi, úzkým rámem a minimalistickým designem, které se hodí do téměř jakéhokoli interiéru. Samozřejmostí je vynikající obraz i zvuk.

Klady: Jasný obraz, vynikající zvuk, jednoduchá instalace, krásný design, cena, mnoho aplikací

Zápory: Chybí manuál

8.7 Celkové hodnocení
Skvělá

80 centimetrová LG 32LF630V patří mezi střední třídu Smart televizí, které vynikají velmi dobrým obrazem i zvukem. Kromě hezkého vzhledu potěší snadným ovládáním a vysokou konektivitou. Na druhou stranu se najde i pár chyb, z nichž nejvýznamnější je občas pomalý chod systému.

Uživatelé amazon.es
9
Uživatelé ceneo.pl
8.6
Uživatelé plasma-discounter.nl
9
Uživatelé tvstore.be
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte