Recenze LG 43LF510V

Pokud hledáte levnou televizi s úhlopříčkou větší než 40 palců (100cm) a nevadí vám, že nebude mít chytré funkce, je LG 43LF510V zajímavou volbou. Nabízí velmi dobrý Full HD obraz a nízkou spotřebu energie. Nevýhodou pro někoho však může být poměrně malý počet vstupů/výstupů (např. pouze 1 HDMI a žádný audio výstup) a slabší kvalita zvuku.

KLADY:
  • Nízká spotřeba energie
  • Full HD

ZÁPORY:
  • Nemá Smart funkce
  • Omezený počet vstupů/výstupů
  • Slabší kvalita zvuku

Recenze na fernseher-test24.de – 7,5/10

Televizor LG 43LF510V je vhodný zejména pro začátečníky a ty, kteří do televize nechtějí vrážet majlant. Své majitele potěší obrazovkou s Full HD rozlišením a velmi nízkou spotřebou energie.

Klady: Dobrý poměr cena-kvalita pro nenáročné zákazníky, 1920 x 1080 Full HD rozlišení, automatická optimalizace obrazu Triple XD Engine

Zápory: Omezený počet vstupů, chybí audio výstup, bez internetu a Smart TV funkcí

Uživatelské recenze na tesco.com – 9/10

Průměrné hodnocení 21 uživatelských recenzí na tesco.com je 4,5/5. Zákazníci nejlépe hodnotí snadnost používání a kvalitu obrazu. Mnozí však mají výhrady vůči kvalitě zvuku.

Klady: Poměr cena/výkon, snadná instalace a ovládání, skvělý obraz

Zápory: Slabší kvalita zvuku

Uživatelské recenze verkkokauppa.com – 8,2/10

Na finském webu verkkokauppa.com je průměrné hodnocení 61 uživatelů 4,1/5, přičemž 97% zákazníků nákup této televize doporučuje. Nejvyšší známku dostal poměr cena/výkon (4,4/5). Zákazníci oceňují velmi ostrý obraz a dobré barvy. Naopak varují před malým počtem výstupů (pouze 1 HDMI a žádný výstup na sluchátka).

Klady: Dobrá kvalita obrazu, jednoduché ovládání

Zápory: Pouze jedno HDMI, chybí výstup na sluchátka 

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,8/10

37 uživatelů polského webu ceneo.pl dává této televizi průměrné hodnocení 4,38/5. Velmi kladně hodnotí kvalitu obrazu a snadnost používání. Naopak rozdílné názory jsou na kvalitu zvuku.

Klady: Dobrá kvalita obrazu, nízká cena, snadnost používání

Zápory: Malý počet vstupů/výstupů, horší kvalita zvuku

8.4 Celkové hodnocení
Skvělá

Pokud hledáte levnou televizi s úhlopříčkou větší než 40 palců a nevadí vám, že nebude mít chytré funkce, je LG 43LF510V zajímavou volbou. Nabízí velmi dobrý Full HD obraz s nízkou spotřebou energie. Nevýhodou pro někoho nicméně může být poměrně malý počet vstupů/výstupů (např. pouze 1 HDMI a žádný audio výstup) a slabší kvalita zvuku.

fernseher-test24.de
7.5
Zákazníci tesco.com
9
Zákazníci verkkokauppa.com
8.2
Zákazníci ceneo.pl
8.8
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii televizí dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte