Recenze LG 43LF5400

Jednoduchá televize s úhlopříčkou 108 cm a Full HD rozlišením – taková je LG 43LF5400. Pokud příliš nevyužíváte nejrůznější konektory (TV má pouze 2x HDMI a chybí ji audio výstup) a důležitá je pro vás zejména nízká cena a dobrá kvalita obrazu, pak koupí tohoto modelu neprohloupíte. Ledaže byste narazili na vadný ovladač, na který si stěžují někteří recenzenti. Pozor je třeba dát také na to, že nožičky jsou velmi široko od sebe, takže potřebujete dostatečně velkou skříňku.

KLADY:
  • Skvělý Full HD obraz
  • Cena
  • Nízká spotřeba
  • Jednoduché ovládání

ZÁPORY:
  • Omezená konektivita
  • Široko od sebe nožičky
  • Občas problém s ovladačem

Uživatelské recenze na amazon.com – 8,4/10

Výsledná známka ze 407 recenzí na amazon.com je 4,2 hvězdičky. Jedná se o základní LED TV bez jakýchkoli vychytávek. Hlavními vlastnostmi je obraz se skvělými detaily a jasnými barvami a dobrá cena. Zvuk je spíše průměrný. Největší slabinou je omezená konektivita a občas problémový ovladač.

Klady: Skvělý obraz, dobrá cena, snadná instalace, pohledný design, dobré rozměry

Zápory: Slabý zvuk, chybí sluchátkový výstup, pouze 2x HDMI, nožičky jsou daleko od sebe, občas dodávána s vadným ovladačem

Uživatelské recenze na abt.com – 9/10

20 zákazníků abt.com dává televizi LG 43LF5400 průměrné hodnocení 4,5 hvězdiček. Považují ji za dobrý přístroj za rozumnou cenu. Spokojeni jsou zejména s kvalitou obrazu, jednoduchostí nastavení a ovládání a vzhledem. Někteří si však stěžují na problematický ovladač.

Klady: Živé barvy, dobrá cena, snadné ovládání, design, slušný zvuk

Zápory: Problémový ovladač

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 9,2/10

Průměrné hodnocení 8 uživatelů polského webu ceneo je 4,62/5. Nadšení se týká zejména kvality obrazu a jednoduchosti ovládání, zatímco hodnocení zvuku je neutrální. Za cenu 1400 zł dobrá koupě. Pár uživatelů ji používá zejména jako monitor.

Klady: Cena, kvalita obrazu

Zápory: Absence audio výstupu

Uživatelské recenze na newegg.com – 8,9/10

Z 21 recenzí na webu newegg.com vyplývá průměrné hodnocení 4,47/5. Pokud pomineme nepřítomnost a omezený počet konektorů, nejsou k této televizi příliš velké výhrady. Za dobrou cenu dostanete elegantní velkou televizi s nízkou hmotností i spotřebou.

Klady: Nízká hmotnost, tenký rámeček, skvělý obraz, dobrá velikost, cena, elegantní vzhled, nízká spotřeba

Zápory: Pouze 2x HDMI, není audio výstup, nemá VGA port, signál ovladače

Uživatelské recenze na public.gr – 8,8/10

40 uživatelů řeckého public.gr hodnotí tuto televizi v průměru 8,8/10. Za danou cenu je to ideální zařízení pro lidi, kteří nemají na televizi velké požadavky.

Klady: Tenký design, dobrý obraz, super cena, snadné ovládání, nízká spotřeba

Zápory: Nožičky daleko od sebe, nemá zvukový výstup

8.9 Celkové hodnocení
Skvělá

LG 43LF5400 je skvělá 43 palcová televize pro lidi, kteří hledí zejména na cenu a nepotřebují příliš mnoho konektorů. TV se chlubí nízkou spotřebou, pěkným designem, krásným obrazem a slušným zvukem. Sem tam se bohužel vyskytují problémy se signálem dálkového ovládání, což může být velmi otravné.

Uživatelé amazon.com
8.4
Uživatelé abt.com
9
Uživatelé ceneo.pl
9.2
Uživatelé newegg.com
8.9
Uživatelé public.gr
8.8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte