Recenze LG F7096QD

Hledáte-li kvalitní a hezkou pračku, do které se vejde 7kg prádla, pak je tu pro vás LG F 7096QD. Recenzenti si chválí její tichý chod, úspornost a jednoduchost. Potěší jistě i české menu a široká nabídka programů a funkcí včetně, antialergického máchání, rychlého programu či předpírky. Ačkoli je tu rychlý 30 min program, většina programů je poměrně dlouhých. Někomu též může chybět praní na 30 stupňů.

KLADY:
  • Tichá
  • České menu
  • Antialergické máchání
  • A+++

ZÁPORY:
  • Dlouhé programy
  • Praní na 30 stupňů
  • Hlasité napouštění vody

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,8/10

36 recenzentů na Datart.cz dává pračce LG známku 4,4 hvězdiček. Pračka pere dobře a tiše. Díky 7 kg bubnu vypere najednou velké množství prádla. Ovládání je v češtině. Většina programů je poměrně dlouhých a nejdou zkrátit.

Klady: Pěkná, tichá, velký buben, jednoduché ovládání, zvukový signál, české menu, velký výběr programů

Zápory: Hlasité napouštění vody, příliš dlouhé programy, hlasitá hudba, odložený start nejméně o 3 hodiny, nemožnost prát na 30°, prací programy nelze zkrátit

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,4/10

Průměr ze 40 hodnocení je 94%. Pračka má český srozumitelný popis a velmi tichý chod. Pere sice trochu déle, ale prádlo je vyprané kvalitně. Při koupi je třeba dát pozor, že uváděná hloubka neodpovídá realitě. Někdo může postrádat program na 30°.

Klady: Tichá, objem bubnu, melodii lze vypnout, jednoduché ovládání, antialergický program, čeština, dětská pojistka, opožděný start

Zápory: Celková hloubka je 60 cm (místo uváděných 55 cm), dlouhé programy, chybí praní na 30 stupňů

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 18 zákazníků kasa.cz je 4,9 hvězdiček. Pračka je dle uživatelů tichá, snadno ovladatelná a pohledná. Kvalita praní a ždímání je na vysoké úrovni.

Klady: Malá hlučnost, velký rozsah funkcí, jednoduché ovládání, kvalita praní a ždímání, zvuková signalizace (lze ji vypnout), vzhled

Zápory: Chybí praní na 30 stupňů, dlouhá doba praní u některých programů, neintuitivní samostatný program ždímání

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

LG F 7096QD je kvalitní pračka s předním plněním a velkým 7kg bubnem, která potěší tichým a úsporným chodem, snadným ovládáním v češtině a dobře vypraným prádlem. Ačkoli nabídka programů a funkcí je široká, někomu mohou vadit poměrně dlouhé programy nebo nemožnost prát na 30 stupňů.

Zákazníci datart.cz
8.8
Zákazníci heureka.cz
9.4
Zákazníci kasa.cz
9.8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte