Recenze LG F74A8QDS

LG F74A8QDS je úsporná a tichá automatická pračka plněná předem, do které se vejde až 7 kg prádla. Kromě kvalitního praní a ždímání potěší velkým množstvím programů, z nichž nejvíce oceníte parní praní, program pro alergiky či rychlé praní. Z funkcí jmenujme například odložený start či dětský zámek. Kromě toho zaujme hezkým vzhledem a snadným ovládáním. Drobnou vadou na kráse nicméně může být melodie po konci praní, která nemusí vyhovovat každému.

KLADY:
  • Úsporný a tichý chod
  • Účinné praní i odstřeďování
  • Spousta programů a funkcí

ZÁPORY:
  • Nemá možnost prát na 30°
  • Melodie

Zákaznické recenze na alza.cz – 8,8/10

16 recenzentů dává pračce LG F74A8 QDS průměrnou známku 4,4 z 5. Celkově její nákup doporučuje 81% zákazníků. Nadšeni jsou zejména z nízké hlučnosti, dobrého praní a nízké spotřeby.

Klady: Tichá, úsporná, rychlé programy, účinné praní a máchání

Zápory: Zbytečně hlasité ovládání a melodie na konci praní

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,2/10

62 zákazníků Datartu hodnotí pračku v průměru 4,6 hvězdičkami. Pozitivně hodnotí jak kvalitu praní, tak i ždímání, snadnost obsluhy a velký výběr programů, včetně parního praní. Drobným nedostatkem je nemožnost prát na 30°.

Klady: Tichá, dobře pere i ždímá, zkrácené programy, jednoduché ovládání, parní praní, hezký design, odložený start, stabilita při ždímání, program pro alergiky

Zápory: Neumí 30°

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 29 zákazníků kasa.cz je skvělých 4,9 hvězdiček. Až na pár drobných výhrad, jsou recenzenti s nákupem naprosto spokojeni. Oceňují kvalitu praní, tichý chod, snadné ovládání a variabilitu programů.

Klady: Intuitivní nastavení, kvalitní praní a ždímání, hezký vzhled, nízká spotřeba, parní praní, přídavné máchání, program na čištění bubnu, tichý chod, odložený start, nastavení otáček a teploty, dětský zámek

Zápory: Melodie nemusí vyhovovat každému

Zákaznické recenze na mall.cz  9,2/10

Průměrná známka 16 uživatelů mall.cz je 4,6 hvězdiček. Pračka je tichá, úsporná a perfektně pere i ždímá. Navíc je vybavena spoustou přídavných programů.

Klady: Tichá, skvěle praní i ždímání, spousta přídavných programů, nízká spotřeba, možnost změny nastavení vybraného programu

Zápory: V návodu chybí časové údaje u jednotlivých programů

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,2/10

Průměr 134 hodnocení je 92%, přičemž 98% zákazníků nákup pračky doporučuje. Recenzenti chválí zejména širokou nabídku programů, které lze dále upravovat a které zahrnují například parní praní či program pro alergiky. Potěšující je rovněž tichý chod a nízká spotřeba.

Klady: Prádlo skvěle vyprané, tichá, parní praní, zkrácený cyklus, nízká spotřeba, vzhled, dětský zámek, 1400 otáček, program pro alergiky

Zápory: Skutečná hloubka není 59, ale 62 cm, stručný popis funkcí, hlučnější jedině při napouštění vody

9.2 Celkové hodnocení
Skvělá

Předem plněná pračka LG F74A8QDS pere kvalitně, rychle, tiše a úsporně. Se svou kapacitou 7kg je tak ideální volbou do jakékoli rodiny. Ovládá se velmi snadno a nabízí nepřebernou škálu programů a přídavných možností. Na druhou stranu, neumí prát na 30° a závěrečná melodie nemusí lahodit každému uchu.

Zákazníci alza.cz
8.8
Zákazníci datart.cz
9.2
Zákazníci kasa.cz
9.8
Zákazníci mall.cz
9.2
Zákazníci heureka.cz
9.2
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte