Recenze LG F84A8YD

LG F 84A8YD patří mezi nejprodávanější pračky se sušičkou na našem trhu. Její kvalitu potvrzuje i vítězství v dTestu 4/2014. Je tichá, snadno ovladatelná, dobře pere a máchá a velmi dobře suší. Oproti samostatným sušičkám, však sušení trvá déle a prádlo je občas pomačkané. Ačkoli cena přesahuje 20 000 Kč, její provoz je velmi úsporný, takže se investice brzy vrátí. Potěší i velká kapacita bubnu (8kg prání/6kg sušení).

KLADY:
  • Tichá
  • Úsporná (A+++)
  • Dobře pere a suší
  • Snadno se ovládá

ZÁPORY:
  • Delší doba sušení
  • Návod

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 21 uživatelů je vysokých 4,9 z 5. Nákup doporučuje 100% zákazníků. Pračka se sušičkou LG F84A8YD je vynikající pomocnice, obzvláště v bytě, kde je málo prostoru pro sušení prádla. Má snadné ovládání, je tichá a spotřeba na sušení není nijak vysoká.

Klady: Pere i suší, tichá, lehce ovladatelná, A+++

Zápory: Žádné

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,1/10

24 zákazníků dává této kombinované pračce se sušičkou průměrnou známku 4,55 hvězdiček. Recenzenti si spotřebič většinou chválí, protože dobře pere i suší a navíc je úsporný a tichý. Hlavní výtky jdou směrem k mizernému návodu.

Klady: Velký buben, snadné ovládání, úsporná, tichá, cena/výkon

Zápory: Odložený start pouze pro praní bez sušení, některé prádlo je ze sušičky dost zmuchlané, slabý návod

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9/10

Průměr z 83 hodnocení je 90%. Praní i sušení je kvalitní, tiché a úsporné. Zařízení se navíc snadno ovládá. Jednotlivé nevýhody jsou spíše drobnosti.

Klady: Tichá, snadné ovládání, k většině programů lze nastavit sušení, české popisky, praní i sušení kvalitní, dobrý poměr hmotnosti prádla praní 8 kg/sušení 6 kg, nízká spotřeba

Zápory: Doba sušení je trochu delší, chybí přepážka na prací gel

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 17 zákazníků kasa.cz je 4,8 z 5. Dobrý nákup za dobré peníze. Pračka je velmi tichá a pojme až 8 kg prádla. Obsluha je jednoduchá.

Klady: Tichá, velký objem, dobře pere a suší, cena/kvalita, přehledné nastavení programu

Zápory: Dlouho ždímá

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,7/10

Průměrné hodnocení 7 uživatelů je 4,85/5. LG F 84A8YD je velmi tichá a skvěle pere i suší. Nevýhodou může být vyšší cena, nicméně díky úsporám vody a elektřiny se může investice brzy vrátit.

Klady: Velmi tichá, snadné ovládání, sušení bez problémů, velké množství individuálních nastavení

Zápory: Cena, tlačítka se dají zamknout až po začátku praní

9.4 Celkové hodnocení
Skvělá

LG F 84A8YD je jedna z nejlepších praček se sušičkou, kterou můžete sehnat. Kromě vítězství v dTestu to potvrzuje i velká oblíbenost mezi uživateli. Chod této pračky je tichý a úsporný a prádlo je dobře vypráno i usušeno. Oproti standardním sušičkám je však třeba se smířit s delší dobou sušení a občas pomačkaným prádlem.

Zákazníci alza.cz
9.8
Zákazníci datart.cz
9.1
Zákazníci heureka.cz
9
Zákazníci kasa.cz
9.6
Zákazníci mall.cz
9.7
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte