Recenze LG G Flex 2

Pokud hledáte nový telefon, který něčím zaujme, pak LG G Flex 2 H955 je pro vás velmi dobrou volbou. Čeho si na něm všimnete nejdříve je zcela jistě jeho jedinečný prohnutý design, oslní vás určitě také svým výkonem a fotoaparátem. Na druhou stranu je velmi náročný na baterii, takže nevydrží dlouho bez napájení, při větší zátěži se začne zahřívat, a ne vždy reaguje tak rychle, jak byste si přáli.

Testado radí: Přečtěte si náš pravidelně aktualizovaný výběr nejlepších mobilních telefonů do 7000 Kč.
KLADY:
  • Unikátní design
  • Fotoaparát
  • Dobrý výkon
  • Rychlé nabíjení
  • Regenerace škrábanců na krytu

ZÁPORY:
  • Nízká výdrž baterie
  • Vyšší cena
  • Tmavý displej

Recenze na notebookchceck.net – 8,7/10

Telefon se slušným výkonem, vyniká především zvláštním prohnutým tvarem, který kopíruje obličej a dodává pohodlí při volání, to však bohužel zvyšuje zároveň i jeho cenu.

Klady: 5,5 palce velký displej má vysoké rozlišení, stejně tak dobrá je i kamera, v telefonu je výkonný software, a nepřehřívá se tolik jako jiné telefony.

Zápory: Při svém rozlišení je displej ovšem i na maximálním jasu tmavý, a na slunci nebo při ostrém světle není nic moc vidět, zvláštní design zvyšuje výrazně cenu telefonu, která převyšuje ostatní s ním srovnatelné.

Recenze na techradar.com – 8/10

Druhý pokus společnosti LG prorazit se zakřiveným a ohebným smartphonem, přičemž oproti první verzi LG G Flex má LG G Flex 2 lepší displej, je menší a pohodlnější.

Klady: Telefon má oproti dřívějšímu modelu mnohem menší displej a velikost pohodlnější do ruky, je flexibilní a zároveň odolný, navíc má velmi dobrý fotoaparát (13MPx), který umožňuje fotit ve vysoké kvalitě.

Zápory: Tvarová křivka, kterou je telefon unikátní, mu nepřidává zase tolik, navíc zvyšuje jeho cenu, takže je dražší než jiné mobily, navíc rychlost procesoru není jednotná a baterie nemá velkou výdrž.

Recenze na digitalportal.sk – 9/10

Druhá generace telefonu LG G Flex, která přináší řadu vylepšení, mimo jiné zmenšení rozměrů, větší pohodlí pro uživatele, nebo skvělý fotoaparát.

Klady: Unikátní zakřivený displej je základním znakem tohoto telefonu, navíc je v něm zabudovaný také kvalitní fotoaparát, uživatelé pak také určitě ocení rychlé nabíjení a výkonný procesor.

Zápory: Tím, jak je telefon ohebný, může dojít k rozvrzání plastové konstrukce, navíc při výkonech procesoru se telefon přehřívá, a také maximální jas displeje není dostačující, takže při větším světle není nic vidět.

Recenze na engadget.com – 9/10

Zakřivené telefony byly dlouho odmítány a považovány za výstřelky, nicméně po prvních pokusech jsou tady jejich nové generace, které vychytaly původní chyby. LG G Flex 2 je tedy menší, elegantnější a pohodlnější.

Klady: Stále se opakujícím kladem je jedinečná konstrukce, a také dobrý herní výkon a kvalitní fotoaparát, navíc baterie v telefonu se nabíjí velmi rychle.

Zápory: Chybí zde některé funkce, navíc uživatel si bude pravděpodobně dlouho zvykat na uživatelské rozhraní, oproti kvalitnímu zadnímu fotoaparátu je pak přední kamera opravdu slabá.

Recenze na mobiletechreview.com – 8/10

Po odvážném kroku s prvním zakřiveným telefonem je tu jeho druhá generace, která odstranila nedostatky té předchozí, a při menších rozměrech ještě zvýšila pohodlí pro uživatele.

Klady: Tvarová křivka je rozhodně pohodlná, navíc displej má velké rozlišení, stejně jako zadní fotoaparát, a uživatelé jistě ocení vysoký výkon systému.

Zápory: Plastový obal ubírá telefonu na kráse, navíc i přesto, že by se škrábance na plastovém krytu měly samy regenerovat, ne vždy se to podaří.

8.5 Celkové hodnocení
Skvělé

LG G Flex W H955 je telefon s pěti a půl palcovým displejem, jedinečným designem, který svým prohnutím dodává uživatelům pohodlí a krytem se samoobnovovací technologií. Navíc má velmi kvalitní zadní fotoaparát s vysokým rozlišením, a o něco slabší přední fotoaparát. K tomu všemu je potřeba přičíst ještě výkonný systém a rychlé nabíjení. Pouze baterie by mohla vydržet trochu déle a cena být o něco nižší.

notebookchceck.net
8.7
techradar.com
8
digitalportal.sk
9
engadget.com
9
mobiletechreview.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte