Recenze LG G3 D855

LG G3 je prémiový telefon, který může směle konkurovat svým rivalům jako jsou třeba Galaxy S5 či Xperia Z2. Stejné jako jeho protivníci přináší vynikající funkce, výkon a kvalitní fotoaparát. Zaujmout může také slotem na microSD kartu a vyměnitelnou baterii. Své konkurenty převyšuje v rozlišení displeje, který ale negativně ovlivňuje výdrž baterie, která je pouze průměrná. Design telefonu se nemusí líbit úplně každému a plastová imitace kovu je vnímána rozporuplně.

Náš tip: Přečtěte si náš pravidelně aktualizovaný výběr nejlepších mobilních telefonů do 10 000 Kč.
KLADY:
  • Jemný QHD displej
  • Ergonomický tvar
  • Výkonný procesor
  • Dobrý fotoaparát
  • Funkce a výbava

ZÁPORY:
  • Výdrž baterie
  • Častečně plastové tělo
  • Špatný reproduktor
  • Displej mohl být jasnější

Recenze na cnet.com – 8,7/10

LG hrálo vždy druhé housle za Samsungem, ale tento model by to mohl změnit. Vynikající výkon, funkce a povedený design dávají LG konečně možnost plně zaútočit na své konkurenty.

Klady: Solidní kvalita hovoru a rychlost LTE, skvělý fotoaparát, vynikající ostrý displej, microSD slot, 4-jádrový procesor

Zápory: Stěží vydrží den bez nabití

Recenze na trustedreviews.com – 8,3/10

Displej je speciální, ale byli bychom raději za 1080p a lepší výdrž baterie. Avšak LG G3 nemá reálnou slabinu, jedná se zkrátka o skvělý telefon.

Klady: Ostrý QHD displej, dobrý fotoaparát, extrémně ergonomický na tak velký telefon, levnější než konkurence, uživatelské prostředí

Zápory: Průměrná výdrž baterie, špatný reproduktor, displej mohl být jasnější

Recenze na techradar.com – 9/10

Skvělý telefon, který je spíše phabletem než mobilem, mírně zklamal i nevýrazný design.

Klady: Skvělý displej, dobrý fotoaparát při jasném světle

Zápory: Displej není moc jasný, QHD není úplně top

Recenze na digitalportal.sk – 9,5/10

Jedinou chybou je pouze průměrná výdrž baterie. Jinak smarphone nemá chybu a doporučujeme ho především náročným uživatelům.

Klady: Kvalitní zpracování, jemný QHD displej, vyměnitelná baterie, výkonný procesor, výborný fotoaparát, imitace hliníku, funkce a výbava

Zápory: Průměrná výdrž baterie

Recenze na techspot.com – 8,5/10

Jeden z nejlepších prémiových telefonů dneška, který nabízí vynikající výbavu se skvělým displejem. Jedinou vážnou nevýhodou je pouze průměrná výdrž baterie, ve všech ostatních parametrech se LG 3 rovná svým konkurentům a například displejem je i překonává.

Klady: Dobrý výkon navzdory vysokému rozlišení displeje, ergonomický design, rychlý a kvalitní fotoaparát, software je jednoduchý a dobře se používá

Zápory: Pouze imitace kovu na zadní straně, rozlišení displeje negativně ovlivňuje výkon a hlavně výdrž baterie

8.8 Celkové hodnocení
Skvělý

LG bylo vždy ve stínu svého velkého rivala Samsungu, ale to by se mohlo s telefonem LG G3 změnit. G3 je prémiový telefon s vynikající výbavou, výkonem, kvalitním fotoaparátem a především velmi jemným QHD displejem. Bonusem je slot na microSD kartu a vyměnitelná baterie. Bohužel takhle jemný displej ovlivňuje negativně výdrž baterie, která je pouze průměrná. Přesto můžeme konstatovat, že nákupem LG G3 rozhodně neuděláte chybu.

cnet.com
8.7
trustedreviews.com
8.3
techradar.com
9
digitalportal.sk
9.5
techspot.com
8.5
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte