Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze LG G3 D855

10. 3. 2017 aktualizováno

LG G3 D855 32GB recenze testado

LG G3 D855 je smartphone, který zaujme nejen svým elegantním a sofistikovaným designem, ale také nadčasovými funkcemi a vynikajícím výkonem.

Co se týče designu, LG G3 představuje dokonalou rovnováhu mezi stylem a funkcí. Jeho odlehčená konstrukce s metalickým vzhledem je atraktivní na pohled a je ergonomicky tvarována tak, aby se pohodlně držela v ruce. Jeho koncept “plovoucího oblouku” činí telefon štíhlejším na stranách a snadno ovladatelným i jednou rukou.

Displej na tomto zařízení je naprosto ohromující. LG G3 je vybaven 5,5 palcovým Quad HD bez rámečku.

Jednou z nejsilnějších stránek LG G3 je jeho fotoaparát. Zadní fotoaparát je vybaven funkcí optické stabilizace a laserovým automatickým ostřením, což znamená, že můžete pořídit ostré a jasné fotografie bez rozmazání. Duální LED blesk zlepšuje osvětlení vašich snímků, což je zvláště užitečné při slabém světle. Přední fotoaparát s velkým obrazovým senzorem a technologií Flash UI je ideální pro pořizování selfie.

Inteligentní klávesnice na LG G3 je další vítanou funkcí. Umožňuje vám nastavit velikost klávesnice podle vašich potřeb a nabízí rychlou opravu a dokončování slov pomocí jednoduchého gesta, což značně usnadňuje psaní.

LG G3 také nabízí některé chytré funkce, jako je Smart Notice, který vám připomíná zmeškané hovory a pomáhá vám spravovat nepoužité aplikace.

Telefon je také vybaven 1 wattovým reproduktorem s funkcí Boost AMP, který poskytuje čistý a vyvážený zvuk. Toto zařízení podporuje také bezdrátové nabíjení a je vybaveno vysokokapacitní vyjímatelnou baterií, která má delší dobu provozu a životnost.

Celkově je LG G3 D855 solidní smartphone s některými vynikajícími funkcemi a skvělým výkonem. Nicméně, stojí za zmínku, že tento model běží na Android 5.0 (Lollipop), který je k datu psaní této recenze poněkud zastaralý. Pokud hledáte telefon s nejnovějším operačním systémem, možná budete chtít zvážit jiné mobilní telefony.

Výhody:

  • Špičkový Quad HD displej
  • Vynikající fotoaparát s funkcí optické stabilizace a laserovým ostřením
  • Pohodlný a intuitivní v designu
  • Intuitivní uživatelské rozhraní
  • Podpora bezdrátového nabíjení
  • Dobrá životnost baterie

Nevýhody:

  • Zastaralý operační systém Android 5.0 (Lollipop)
  • Některé funkce, jako je Quick Circle, vyžadují dodatečný nákup speciálního krytu

Závěrem, LG G3 D855 je dobře navržený, funkčně bohatý smartphone, který nabízí vysokou hodnotu za svou cenu. Pokud hledáte smartphone s vynikajícími vlastnostmi a nemáte problém s několik let starým operačním systémem, LG G3 D855 je jistě vynikající volbou.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.4 (11 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář