Recenze LG GSB325PVQV

Americká lednička LG GSB325PVQV zaujme velkým objemem bezmála 350 litrů chladničky a 186 litrů mrazáku. Design je velmi povedený, i když madla by mohla být trochu menší. Z funkcí potěší beznámrazový systém, antibakteriální ochrana, dětský zámek či varovný signál otevřených dvířek. Naopak chybí nulová zóna. Z dalších negativ lze uvést vyšší spotřebu a nedostatečný počet poliček, které je však možné dokoupit. Celkově se lednice může pochlubit velmi dobrým poměrem cena/kvalita.

KLADY:
  • Velký objem
  • No Frost
  • Moderní design
  • Cena/kvalita

ZÁPORY:
  • Málo poliček v chladničce
  • Nemá nulovou zónu
  • Vyšší spotřeba

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,2/10

22 zákazníků dává této lednici LG průměrnou známku 4,6 hvězdiček. Recenzenti jsou nadšení velkým objemem hezkým, designem a dobrou cenou. Oceňují též, že je lednice na kolečkách a tudíž se s ní dobře manipuluje. Naopak si stěžují na špatně využitý vnitřní prostor. Polic v chladničce je málo a musí se dokoupit zvlášť. Police ve dveřích jsou také velmi vzdálené od sebe a v mrazáku jsou nepraktické police místo šuplíků.

Klady: Objem, osvětlení lednice, cena, moderní design, no frost, je na kolečkách, snadné ovládání

Zápory: Málo úložných polic, hlučnější, zbytečně velká madla, absence nulové zóny, velká spotřeba, absence držáku na vejce

Zákaznické recenze na heuréka.cz – 8,7/10

Průměr ze 34 hodnocení je 87%. Kvalitní produkt za velmi příznivou cenu. Funkčnost bez problémů, nízká hlučnost a výborné osvětlení. V chladničce by mohla být jedna polička navíc.

Klady: Cena/kvalita, krásně chladí i mrazí, vzhled, led osvětlení, velikost, dětská pojistka, zvukový signál, 

Zápory: Hodila by se polička navíc

Zákaznické recenze na okay.cz – 9,3/10

Průměrné hodnocení 12 zákazníků je 93%. Chválí si zejména velký objem a pěkný vzhled. Při stěhování jdou snadno odmontovat dveře. Z funkcí potěší varovný signál, dětský zámek či beznámrazový systém.

Klady: Cena, krásný design, spousta prostoru, snadno odmontovatelné dveře, skvěle chladí, pěkné osvětlení, alarm, dětský zámek, No Frost

Zápory: Málo poliček

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

Průměrná známka 25 uživatelů je 4,8 hvězdiček.

Klady: Prostorná

Zápory: Mohla by mít o jednu polici navíc

9.2 Celkové hodnocení
Skvělá

LG GSB325PVQV je skvělá lednice amerického typu s velkou kapacitou a elegantním vzhledem. Z funkcí nabízí beznámrazový systém, antibakteriální ochranu či alarm. Naopak postrádá nulovou zónu. Mezi další nedostatky patří vyšší spotřeba a malý počet poliček. Poměr cena/kvalita je celkově velmi dobrý.

Zákazníci datart.cz
9.2
Zákazníci heureka.cz
8.7
Zákazníci okay.cz
9.3
Zákazníci mall.cz
9.6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte