Recenze LG V10 (H960A)

LG V10 je funkcemi nabitý smartphone vybavený dvěma předními fotoaparáty a dvěma obrazovkami. Trochu chaotický software a vyšší cena z něho však dělají spíše zábavu pro hračičky než standardní nástroj pro běžné uživatele.

Náš tip: Podívejte se na náš pravidelně aktualizovaný článek, kde porovnáváme ty v současnosti nejlepší chytré telefony na trhu a to v různých cenových kategoriích. 
KLADY:
  • Dobrý výkon
  • Univerzální a výkonný fotoaparát
  • Dva přední fotoaparáty
  • Vyměnitelná baterie

ZÁPORY:
  • Vysoká cena
  • Chaotické uživatelské prostředí
  • Relativně nízká výdrž

Recenze na theverge.com – 8,1/10

Kéž by nestálo tolik. LG vytvořilo zajímavou alternativu k Nexus 6P a Galaxy Note 5, ale vysoká cena V10 vyžaduje, aby byla výrazně lepší – ne jen stejně dobrá – jako její konkurence. Ve skutečnosti tomu tak není.

Klady: Dobrý fotoaparát, pevná a tuhá konstrukce, plynulý výkon, vyměnitelná baterie a rozšíření microSD

Zápory: S výjimkou aplikací fotoaparátu je LG software nic moc, druhá obrazovka je nenapravitelná fičura, životnost baterie není tak impozantní jak by mohla být

Recenze na cnet.com – 8,2/10

Funkcemi nabitá V10 je dosud nejlepší smartphone od LG – jen se připravte si za jeho uživatelsky přívětivé selfie a fotografickou výbavu připlatíte.

Klady: Robustně navržený LG V10 poskytuje uživatelům více kontroly nad fotoaparátem v manuálním režimu a to jak pro fotky tak i video, dále snímač otisku prstů, dvě přední fotoaparáty pro širší selfie záběry, rozšiřitelnou paměť a vyměnitelnou baterii.

Zápory: Přístroj je drahý, jeho druhá obrazovka nenabízí nic zajímavého a k využití manuálních funkcí fotoaparátu je třeba se nějaký čas učit.

Recenze na phonearena.com – 7/10

LG V10 je více zábava než nástroj. Je vhodný pro hračičky, ale už ne tolik pro běžné uživatele, kteří jen chtějí, aby fungoval.

Klady: Nerezové boční lišty jsou cool, druhý displej zvyšuje produktivitu, skvělé kvalita obrazu, velmi dobrý výkon systému, standardní kapacita 64 GB je štědrá, superrychlé nabíjení, vyměnitelná baterie

Zápory: Nevýrazný materiál těla a barevné možnosti, nepřesné zobrazení barev, tlačítka zapínání a ovládání hlasitosti by mohla být lepší, přeplněné a komplikované uživatelské prostředí, k uživatelskému zážitku potřebujete více práce, nevyhovující kvalita nahrávaného videa, relativně nízká výdrž

Recenze na pocketnow.com – 8,8/10

Pokud jste obeznámeni s telefony LG, V10 vám nabídne spoustu důvodů ho milovat – a ještě více toho, co se učit.

Klady: Užitečná druhá obrazovka pro multitaskery, řada možností nabíjení, univerzální a výkonný fotoaparát, vylepšená odolnost

Zápory: Sporná cenovka, design je trochu divný, software je stále chaotický

Recenze na computerbild.de – 7,7/10

LG V10 je phablet pro kluky. Má velmi robustní pouzdro a velký displej. Výbava je dobrá a vyniká mini obrazovkou se základními informacemi, například o čase, výdrži baterie či příchozí zprávě. V testu V10 nevykázala žádnou slabost.

Klady: Vysoká rychlost, super ostrý a velký displej, informativní mini obrazovka, vyměnitelná baterie, rozšiřitelná paměť, výborná kvalita videa, dva přední fotoaparáty

Zápory: Není vodotěsný

8 Celkové hodnocení
Skvělý

LG V10 je funkcemi nabitý smartphone vybavený dvěma předními fotoaparáty a dvěma obrazovkami. Trochu chaotický software a vyšší cena z něho však dělají spíše zábavu pro hračičky než standardní nástroj pro běžné uživatele.

theverge.com
8.1
cnet.com
8.2
phonearena.com
7
pocketnow.com
8.8
computerbild.de
7.7
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii mobilů dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte